53 komentářů

 1. Dobrý den chci se přihlásit na 24 hodinovku. pošle te my č.účtu.
  předem děkuji

  • Dobrý den,koncem února bude číslo účtu zveřejněno s online přihláškou na těchto stránkách.

 2. Vážení,vaše plato s vyobrazenými partnery se nedá otevřít celé.protože mi tam chybí jedna ZNÁMÁ firma .zdraví váš fanoušek.

 3. Dobrý den,

  co mám dělat když nemám číslo bankovního účtu?

  S pozdravem,

  Josef Szabo

  • Dobrý den, platbu je možné uhradit na poště „Poštovní poukázkou A“ (složenkou), nebo během května osobně v IC Ždírec n.D. nebo na podatelně MÚ Ždírec n.D..
   Aleš Bažout

 4. Zdravím, těšíme se na letošní ročník. S pozdravem Podhoraci z Vysočiny

 5. Zdravím je možno se přihlásit na místě když nevím zda 100% pojedu ??

  • Dobrý den, samozřejmě se můžete přihlásit kdykoliv do 20.6.2015 do 8:00 hod.. Ale POZOR!!! Nebude možné si v den startu objednat triko s krátkým rukávem a logem a jídlo při slavnostním vyhlášení výsledků.

 6. Dobrý den.
  Nezúčastnil jsem se vyhlášení, protože jsem musel domů. Měli jsme pouť v Borový a návštěvy. Byla by možnost si vyzvednout pamětní list. Rád bych to měl jako trofej za ten supr závod. Byla to výzva a cíl co jsem si dal jsem překonal o 29 Km. Rád se přihlásím příští rok, jen ten datum na borovskou pouť mě to kazí.
  A ještě poznámku:
  Při přihlašování jsem měl dotaz na měření pomocí GPS (Garmin Etrex 20) a měřil jsem to po celý závod a naměřil jsem o 2 Km méně než jsem měl počítadle.
  Děkuji.

  • Dobrý den,
   medaile a pamětní listy máme pro všechny, kdo se nemohl účastnit vyhlášení samozřejmě připravené. Od středy t.j. 24.6.2015 do konce roku budou k vyzvednutí v IC Ždírec nad Doubravou. Kontakt na http://www.kzm-zdirec.cz , otevírací doba: Po 8:00 – 11:30 12:00 – 15:00, UT – Pá 8:00 – 11:30 12:00 – 17:00, So 9:00 – 14:00 (červen – září).

 7. Dobrý den, letos jsem přijel prvně a po té jaké mám žážitky a i organizace bez problémů obzvlášť děkuji za možnost noclehu již v pátek v tělocvičně, pevně věřím a doufám že jsme se neviděli naposled. Díky a snad za rok zas nashledanou.

  • Dobrý den, moc nás těší, že se Vám u nás líbilo a budeme se těšit na to, že nám zachováte přízeň i v příštích letech.

 8. Dobrý den,chtěl bych všem pořadatelům moc poděkovat za super akci Když budu další rok zdravotně v pořádku tak přijedu zase.Pozdravém péťa Slavkovský z Třemošnice

  • Ahoj Petře, díky patří i tobě. Velkou měrou jsi přispěl k úspěchu celé akce. Za rok s tebou zase určitě počítáme.

  • Ahoj Davide, fotky jsou perfektní, hlavně ta poslední. Jsi první účastník naší akce, který k návratu domů použil letadlo. Zřejmě slušný oddíl. 🙂
   V současné době dáváme dohromady fotky od všech fotografů, abychom z nich vytvořili kompletní album z celé akce. Bylo by možné nám tyto fotky poslat (uschovna apod.)?

 9. Jeden nalezený nátělník – značky MOOSE, velikost XL – komu chybí? Mám ho v opatrování, Jirka – tel. 724 100 429.
  Samozřejmě velké poděkování všem účastníkům, kteří to nevzdali a bojovali s nepřízní počasí. Nebojte, příště už hůř nemůže být, pouze lépe! A velký dík Alešovi za hromadu stráveného času nad přípravou akce a vzorný průběh Trianglu!

 10. Ahoj, akce byla po všech stránkách super, jen to počasí nebylo ideální, ale to člověk neovlivní a doufám, že mi to vyjde a za rok přijedu zas. Mám ale připomínku k výsledkům, kde jsem v soutěži družstev uveden v týmu Felt Factory Racing na 3. místě. Členem tohoto ani jiného družstva jsem nebyl, ani zbývající dva členy týmu neznám. Jedná se o nějakou chybu?

  • Zdravím, děkuji za upozornění na chybu. Již je opraveno. Moc nás těší, že se Vám u nás líbilo a budeme rádi, když se příští rok opět uvidíme.

 11. Asi nejkrásnější reportáž ze závodů co jsem kdy četl. Snad se zas na startu všichni setkáme a vzájemně se budem povzbuzovat. Díky Michal.

 12. Jirko česť Tvojej pamiatke.
  S úctou spolužiak zo Zvolena.
  Zolo.

 13. Jirko česť Tvojej pamiatke.
  S úctou tvoji spolužiaci – manželia Kleinovi zo Zvolena

 14. Děkuji pořadatelům za perfektně zorganizovaný závod, kvalitní zázemí a sportovní zážitky.
  Těším se na příští ročník.

 15. Ahoj Kluci( kamaradi(,jel jsem zdírecký triangl už od roku 2013 a musim to více a více chvalit,Je to super akce a obdivuji vás co musite pro to udělat aby se to jezdilo každý rok!To video z lonská je super a ta hudba se k tomu bezva hodí, tak doufám že letost taky nějaké video bude!Už se na vás tešim jak bude Sloupno na H.vestec, Petr

  • Ahoj Petře, moc nás těší, že se ti u nás líbí. Už pilně pracujeme na přípravě časovky Sloupno – Horní Vestec a těšíme se, že se 24.9.2016 zase ve Sloupně všichni sejdeme.

 16. Dobrý den,Triangl je akce kde se všichni známe a jezdime si užit výkend na kole.Letos tomu nebylo jinak skvělá organizace,super nalada užila jsem si to.Jenom mě trošku vadi jak se dělá humbuk kolem pana Božáka, dokonce jak píšete co jedl a pil,podle toho co jsem se o něm dočetla na internetu by se podle mě neměl (vesnickych akci) jako ždirecky triangl, zůčastnovat nebo se aspon nenechat vyhlašovat a dělat při vyhlašování divadlo s kolem,když je to pro něj jenom trenink jak prohlásil.Vic obdivu zaslouží těch 172 ostatních cyklistů co neměly manželky a manžele 24 hodin u silnice.

  • Dobrý den, velice nás těší, že se Vám naše akce líbila a doufáme, že nám zachováte přízeň i v příštích letech.
   Co se týká „humbuku“ kolem pana Božáka. Ždírecký Triangl je akce otevřená pro všechny. Nejde o závod v pravém slova smyslu, ale o setkání cyklistických nadšenců a překonávání vlastních limitů. Proto byl stejně jako všichni ostatní účastníci vyhlášen a oceněn.
   Nám pořadatelům dokonce lichotí, že cyklista jako pan Božák, si vybral právě naši akci. O podrobnější informace ohledně jeho aktivity včetně jídelníčku jsme sami požádali, protože to opravdu hodně lidí zajímalo.

  • Ždírecký triangl se asi pomalu stává kultovním závodem, takže v
   případě příznivé předpovědi počasí to může být příští rok ještě větší
   hukot než letos. Když už zde diskutujeme o té části článku psané
   kurzívou, tak si myslím, že to můžeme brát jako návod do příštích let.
   Pokud někdo celý rok soustavně trénuje a nechce, aby jeho úsilí přišlo
   vniveč, tak si průběh závodu v rámci pravidel co nejlépe pojistí.
   Taktika je přeci přirozenou součástí sportovního výkonu.

 17. číslo 312a313 je ta samá osoba pokud možno spojit. Děkuji

 18. Ahojky, jestli už je v celkovém pořadí za všechny ročníky i ročník 2017, tak jste mi tam ho zapomněli připočítat. 🙂 Letos jsem jela popáté a měla bych tam mít o letošních 338km víc. Ahoj Verča.

  • Ahoj Verčo, děkuji za upozornění. Již jsem chybu opravil. Při registraci jsi vyplnila své jméno bez diakritiky a proto jsi byla ve statistikách jako dvě osoby.

   • Ahoj Aleši, děkuji za opravu. To jsi zlatý. 🙂 Co se jména týče, opravdu se jmenuji FORMANKOVÁ, takže při všech registracích – ať na Triangl, nebo časovku – vždy vyplňuji svoje jméno zásadně gramaticky správně, nikdy diakritiku neopomenu, což je jasné i z vlastnoručních podpisů při prezentaci. Dokonce jsem si tu čárku i škrtla na velkém plakátu ve vstupní hale tělocvičny. 🙂 Nicméně mně nijak nevadí, když mi tu čárku přidáváte na pamětní listy, nebo do výsledků. Považuju to za nedůležitý detail, nad kterým vždy mávnu rukou a nijak se nad tím nepozastavuju. Takže žádný stres. 😀 Ještě jednou díky moc. Verča.

    • Ahoj Verčo, omlouvám se, že ti komolíme jméno. Vše jsem opravil. Už se to nebude opakovat. 😀

 19. Zúčastnil som sa s manželkou prvý krát Ždíreckého triangla a boli sme veľmi prekvapený. Od prezentácie až po vyhlásenie výsledkov klapalo všetko na jednotku, za čo organizátorom gratulujeme. Vidieť, že do toho dali aj kus svojho cyklistického srdiečka. Kiežby sa takto organizovalo aj na Slovensku. Trať viedla asi 90% po horských asfaltových cestách, Prostredie paráda, len bolo málo času na obdiv. Čo sa týka samotných cyklistov, či už skúsených, alebo výletných, každý sa správal ako profesionál a nevznikali žiadne konflikty. Gratulujeme víťazom a česť porazeným. Každému palec hore. Ďakujeme za všetko a prajeme mnoho ďalších pekných ročníkov a hlavne najazdených kilometrov. VĎAKA

  • Jako pořadatele nás moc těší, že se Vám u nás líbilo. Takovýto komentář vždycky potěší a dává sílu k pořádání dalších ročníků.

 20. Ahoj, asi vidim chybu ve statistice 😉
  Michal Klindera nemá přičteno k 712km (starý rekord Trianglu) letošní 134km,pozice 439
  A pan Málek na pozici 10 a Málek Standa pozice 260, není to taky 1 osoba? Oba ročník 56 😉

  • Zdravím, Kani, děkujeme za upozornění na chybu, která se stává maximálně 1 za 365 dní. 😀 Již je to opraveno.

 21. Ahoj kamarádi a cyklisté. Tak rozumné lidi to pochopí.Hlavne zdravíčko ať nám slouží

  • Dobrý den,
   link je v propozicích připravený, ale zatím nefunkční. Formulář pro přihlášení bude aktivovaný až 1.5.2022.

 22. Dobrý den, škoda že jste se trefili datem do Zlatého kola Vysočiny, teď čemu dát přednost.

 23. Dobrý den, u nás na to máte celých 24 hodin. Takže si dejte klidně Zlatá kolo a pak přijeďte na Triangl. Stačí se přihlásit a domluvit se s pořadateli.

  Luboš

 24. Denní okruh určitě nemá 130m převýšení… Bude mít někde kolem 320m. Upozorňuji na to asi pátý rok a furt tam píšete 130…🤦‍♂️

 25. Perfektní organizace. Skvělá atmosféra. Moc rád jsem se již podruhé zúčastnil. Děkuji organizátorům. Zdravím ostatní účastníky.

 26. Ždírecký Triangl úplně skončí? Pokud ano, bude to věčná škoda.
  Byla to nádherná akce, kde závodník otestoval svoje fyzické
  možnosti a zároveň poznal mnoho nových kamarádů.
  Ještě jednou děkuji pořadatelům

 27. a takhle je to v teto dobe se vsim. neni to zadny velky zavod, je to spise pro radost a kdyz to hold v dnesni dobe nevynasi, tak to zrusime a smitec.

  • Chápeme vaši reakci na zrušení cyklistické časovky, a rádi bychom zdůraznili některé klíčové body.
   V tomto konkrétním případě nejde asi úplně o finance. Cyklistická časovka nikdy nebyla ziskovým podnikem. A pokud by nebylo našich partnerů, zejména Obce Sloupno, pravděpodobně by tento závod nikdy neexistoval.
   Dalším důležitým aspektem kromě peněz je, že organizace takového závodu vyžaduje mnoho lidí pro zajištění hladkého průběhu a především bezpečnosti závodníků. Pokud je počet organizátorů vyšší nebo srovnatelný s početem závodníků, je to zpravidla důvodem k zamyšlení nad efektivitou a organizací události.

9 trackbacků / pingbacků

 1. Ždírecký Triangl 2011 prověřilo počasí | KPC Ždírec na Doubravou
 2. Spustili jsme elektronickou přihlášku na Ždírecký Triangl 2015 aneb „KAŽDÝ KILOMETR POMÁHÁ“ | KPC Ždírec nad Doubravou
 3. Ždírecký Triangl 2015 aneb „KAŽDÝ KILOMETR POMÁHÁ“ – propozice | KPC Ždírec nad Doubravou
 4. Plakát SLOUPNO-HORNÍ VESTEC2015 | KPC Ždírec nad Doubravou
 5. Plakát SLOUPNO-HORNÍ VESTEC2015 | KPC Ždírec nad Doubravou
 6. Výsledky Sloupno- Vestec 2015 | KPC Ždírec nad Doubravou
 7. Poděkování primářky dětského oddělení | KPC Ždírec nad Doubravou
 8. Ždírecký Triangl 2017–pozvánka | KPC Ždírec nad Doubravou
 9. Plán na cyklistickou sezónu 2020 - KPC Ždírec nad Doubravou

Komentáře jsou uzavřeny.