Plán na cyklistickou sezónu 2020

Nová cyklistická sezóna se kvapem blíží! Jako každý rok touhle dobou již pilně pracujeme na přípravě dalšího ročníku cyklistické 24hodinovky „Ždírecký Triangl“ a Cyklistické časovky Sloupno – Horní Vestec. Pro Vás, kteří si pečlivě připravujete rozpis akcí, kterých se chcete zúčastnit, jsme se rozhodli zveřejnit data konání výše zmíněných akcí. Propozice a podrobnější informace budeme postupně zveřejňovat na našich stránkách a na facebooku.

Beseda s Richardem Štěpánkem

– Beseda s Richardem Štěpánkem. Zapsal se do České knihy rekordů jako první handicapovaný cyklista na světě, který se zúčastnil a dokončil nejtěžší a nejdelší ultra maraton v Evropě ,,Craft 1000MILES adventure,,. Tento závod má délku 1000 mil (cca 1 700 km). Proběhne v Zasedací místnosti MÚ Ždírec nad Doubravou  17.1.2020 od 17:00.

Plakát

Článek

 

 

 


Cyklistická 24hodinovka ŽDÍRECKÝ TRIANGL 2020 

Stříbrný triangl– po úspěšném čtrnáctém,ročníku pokračujeme v roce 2020 patnáctým, který jsme museli odložit až na rok 2021. Více zde.

PropozicePlakátVýsledkyČlánek

 

 

 

 


Cyklistická časovka SLOUPNO – HORNÍ VESTEC 2020

2011-casovka– v roce 2020 bychom dobývali nejvyšší vrchol Železných hor již po čtrnácté. Vzhledem k epidemiologické situaci a ochraně zdraví účastníků i obyvatel obce Sloupno je časovka zrušena.

PropozicePlakátVýsledkyČlánek

 

 

 

 

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..