Výsledky Ždíreckého Trianglu 2016

Ždírecký Triangl 2016 se konal ve dnech 18.-19.6. 2016. Zúčastnilo se ho 175 cyklistů, 3 koloběžkáři a jedno dvoukolo. Celkem všichni najezdili úctyhodných 45 412 km.

Výsledky kategorie – muži
Poř.JménoRočník
nar.
Klub / BydlištěVzdálenost
[km]
Doba jízdy
[hh:mm]
Průměr
[km/h]
1Božák Svaťa1977Svaťa Božák ultracycling / Rožnov pod Radhoštěm72123:4030,46
2Růžička Stanislav1975Sk Křižanováci / Křižanov69523:0230,17
2Záruba Martin1981CK MTB Maraton Hlinsko / Ždírec n. D.-Stružinec69523:1229,96
4Veselý Martin1978Mrákotín63321:0030,14
5Slavkovský Petr1978Třemošnice60622:0027,55
6Kaněra Miroslav1978ETV / Mladé Bříště59220:1829,16
7Dvořák Svatopluk1970Marathon CZ / Pelhřimov58621:5926,66
8Venc Jaroslav1985Hurtova Lhota56119:0229,47
9Hudec Libor1960STS Chvojkovice-Brod / Ždírec nad Doubravou544
10Šaroun Zdeněk1968TJ Sokol Potěhy / Horky u Čáslavi53518:0029,72
11Pradáč Leoš1970KPC Ždírec nad Doubravou / Maleč52717:2130,37
12Novák Tomáš1970Wuerth MTB Racing / Velim50416:2030,86
13Nožička David1977Sk Křižanováci / Křižanov50116:5329,67
13Pradáč Petr1966Horní Maršov50118:2027,33
13Zumr Jiří1975ETV / Pelhřimov50117:2928,66
16Akrman Miloš1970Počátky50017:1429,01
16Kumpán Radislav1959Ždírec nad Doubravou500
18Štěrba Josef1987Ždírec nad Doubravou48619:0025,58
19Novotný Josef1948Agro Kolín / Třemošnice45217:3025,83
19Eis Tomáš1993HC Chotěboř / Chotěboř45216:4027,12
21Pradáč Jan1991Horní Maršov45117:2325,94
22Pešek Josef1997Čachotín45016:4027,00
23Dvořáček Josef1984Čáslav41416:2725,16
24Hudec Vojtěch1997STS Chvojkovice-Brod / Ždírec nad Doubravou406
25Dvořák František1961Třemošnice / Třemošnice40116:3024,30
26Šilar Radomír1976STS Chvojkovice-Brod / Litomyšl393
27Valenta Jindřich1972Sám si jedu / Havlíčkova Borová38014:5225,56
28Málek Standa1956HB Veloservis / Podmoklany 4637014:0026,43
29Horký Vladimír1974ABND / Vojnův Městec36012:1529,39
30Dobrovolný Štěpán1967Ždírec nad Doubravou34111:1530,31
31Málek Libor1976Ždírec nad Doubravou34013:4524,73
32Plíhal Luboš1965KPC Ždírec n.D. / Ždírec nad Doubravou33313:5323,99
32Barták Martin1977Ždírec nad Doubravou33314:2123,21
32Lachman Tomáš1999BKHB / Chotěboř33312:1027,37
32Adam Jakub2000BKHB / Chlístov33312:1027,37
36Jirásek Josef1973Chotěboř33215:0022,13
37Procházka Jaroslav1961AZ tým Světlá nad Sázavou / Světlá nad Sázavou326
38Dundáček Petr1963Ždírec Drtiči u Pohledu / Rozsochatec31513:0923,95
39Malivánek Milan1961Vojnův Městec31014:4820,95
40Coufal Jiří1987Žďár nad Sázavou30410:2029,42
41Benc Martin1989KDP / Havlíčkova Borová30212:3823,91
41Szabo Josef1992Ždírec nad Doubravou30214:1521,19
43Kočí Josef1966Drtiči Ždírec u Pohledu / Ždírec30112:2024,41
44Toman Daniel1989KDP / Svatý Kříž30012:4023,68
44Culek Jiří1996Novy Studenec300
44Fousek Martin1970Ždírec nad Doubravou30013:2422,39
44Novotný Pavel2000Krucemburk300
48Pokorný Michal1978Cibotín28112:2022,78
49Soška Martin1990Havlíčkův Brod28011:4123,97
49Uchytil Jan1981Ždírec nad Doubravou28011:4123,97
51Chalupa Roman1985Ždírec nad Doubravou26610:4524,74
52Bělák Vítězslav1963Roboterm Chotěboř / Uhelná Příbram26311:3022,87
52Vambera Jan1990KDP / Peršíkov-Havlíčkova Borová26311:2123,17
54Doležal Petr1980MK Hlinsko / Hlinsko262,509:4926,74
55Jecha Jaroslav1973Drtiči Ždírec u Pohledu / Ždírec25310:4823,43
56Uttendorfský Petr1990KDP / Velká Losenice25211:0522,74
57Dejmal Radek1974AZ tým / Světlá nad Sázavou24809:5225,14
57Tlapák Michal1983Hlinsko24808:4128,56
59Benc Kamil1975Drtiči Ždírec u Pohledu / Ždírec23509:3724,44
60Šudoma Michal1977Ždírec nad Doubravou23410:5121,57
61Sonner Jan1976Havlíčkův Brod23110:4821,38
62Havel Miloš2000Ždírec nad Doubravou23011:0520,75
62Havel Miloš1970Ždírec nad Doubravou23011:0520,75
64Pol Zbyněk1974Ždírec nad Doubravou22909:5123,25
65Lébl Antonín1964Roboterm Chotěboř / Svinný22510:5020,77
66Fukas František1964Zaječice224
67Bílek Ivan1967Libice nad Doubravou214
68Šťastný Petr1972AMK Chotěboř / Ždírec nad Doubravou21210:2120,48
68Hegr Martin1971Ždírec nad Doubravou21209:3022,32
70Málek Vojtěch2000Ždírec nad Doubravou20609:2821,76
70Málek Zdeněk1974Ždírec nad Doubravou20608:5922,93
72Ledvinka Lukáš1990Chotěboř20508:0025,63
72Gahuhra Roman1990Vesani.cz / Hulín20506:1033,24
74Fousek Jáchym2000Ždírec nad Doubravou20211:3017,57
74Trna Jan1990Brno20208:3723,44
76Peršala Lubomír1966Ždírec nad Doubravou20109:5720,20
76Bradáč Ondřej2000Ždírec nad Doubravou20112:0016,75
76Vavroušek Michal2000Ždírec nad Doubravou20109:2221,44
76Fidler Luděk1989Ždírec nad Doubravou20109:1021,93
80Vodrážka Tomáš1973Chotěboř200
80Blažíček Josef1977Sobíňov20011:0618,02
82Bříza Lukas2000Ždírec nad Doubravou19609:5719,70
83Urban Pavel1962STORAENSO / Ždírec nad Doubravou19407:2925,92
84Toman František1969Ždírec nad Doubravou19010:3717,90
85Jirmásek Tomáš1985Hlinsko v Čechách17308:3020,35
86Žižka Bohumil1992Třebechovice pod Orebem17007:3022,67
87Kovačka Lukáš1991Ck MTB Hlinsko / Ždírec nad Doubravou167
88Janáček Tomáš1990Ždírec nad Doubravou16509:1317,90
89Hocke Radek1972Šmolovy15806:5322,95
90Novotný Roman1973Krucemburk15505:1030,00
91Černý Tomáš1990Holohlavy15108:0118,84
92Semerád Ondřej1974SK Prima Polička / Hlinsko150
93Fajt Petr1963Ždírec nad Doubravou14107:3018,80
94Coufal Rudolf1967Krucemburk14005:1826,42
95Souček Jiří1975Nové Ransko137
96Novák Petr1973Ždírec nad Doubravou13504:1132,22
97Krejčík Vlastimil1977Maleč13405:2924,44
98Kouba Daniel1997Ždírec nad Doubravou13205:1225,38
99Stehno Milan1967Ultras KPC Ždírec n.D. / Hlinsko130
100Dobiáš Ladislav1962Ždírec nad Doubravou12807:3416,92
101Souček Vladislav1945Ždírec nad Doubravou120
102Tunheber Miroslav1982Chotěboř11605:3021,09
103Dobiáš Michal1991Ždírec nad Doubravou11506:0318,96
104Bažout Aleš1975KPC Ždírec n.D. / Ždírec nad Doubravou11205:3120,30
105Marek Michal1978Ždírec nad Doubravou111
106Doležán Ondřej1996Rozsochatec10405:0720,33
107Hoffelner Jan1974SIX MONKEYS / Praha 1010304:4121,99
108Novotný Mirek1998Krucemburk10003:1031,58
109Kovář Leoš1999Světlá nad Sázavou9704:4820,21
110Ligmajer Lukáš1980Ždírec nad Doubravou7804:3816,83
111Báča Luboš1992Havlíčkův Brod3802:1217,22

 

Výsledky kategorie – dvoukolo
Poř.JménoRočník
nar.
Klub / BydlištěVzdálenost
[km]
Doba jízdy
[hh:mm]
Průměr
[km/h]
1Uchytil Zdeněk
Uchytil Vladimír
1977
1975
Lhůta31310:0231,20

 

Výsledky kategorie – koloběžka
Poř.JménoRočník
nar.
Klub / BydlištěVzdálenost
[km]
Doba jízdy
[hh:mm]
Průměr
[km/h]
1Červenka Zdeněk1973Polná40720:4719,58
2Rajnošek Zdeněk1963Bratrstvo Žďárských vrchů / Žďár nad Sázavou375
3Pospíchal Milan1962Ždírec nad Doubravou33420:3416,24

 

Výsledky kategorie – ženy
Poř.JménoRočník
nar.
Klub / BydlištěVzdálenost
[km]
Doba jízdy
[hh:mm]
Průměr
[km/h]
1Kostková Pavla1970Marathon CZ / Kamenice nad Lipou58021:4226,73
2Klinecká Jana1981MK Hlinsko / Hlinsko47218:4225,24
3Tabiová Naděžda1957Ždírec nad Doubravou43621:0020,76
4Záplatová Klára1991Ctětín – Chrudim42117:0024,76
5Formanková Veronika1976Hlinsko40516:4624,15
6Bartáková Markéta1980Ždírec nad Doubravou339
7Červenková Zdeňka1973Polná33215:0222,08
8Vomelová Marcela1970Ždírec nad Doubravou317
9Jechová Jana1975Drtiči Ždírec u Pohledu / Ždírec30114:1821,03
10Kasalová Hana1992Ždírec nad Doubravou28015:0018,67
11Kocourková Lucie1990Nová Paka270
12Jirková Veronika1992Ždírec nad Doubravou26314:0018,79
13Uchytilová Ivana1975Ždírec nad Doubravou25613:5018,51
14Glancová Růžena1973Ždírec nad Doubravou21811:4018,69
15Glancová Aneta1991Ždírec nad Doubravou21411:3018,61
16Bílková Hanka1957Praha20210:4018,94
17Břízová Monika1973Ždírec nad Doubravou20109:5720,20
18Fialová Aneta1990Rozsochatec18109:1419,60
19Pradáčová Tereza1994Horní Maršov18009:3118,91
20Gabrielová Monika1982Ždírec nad Doubravou17509:3118,39
21Křížová Markéta1985Hlinsko17308:3020,35
22Fajtová Alena1964Ždírec nad Doubravou15208:1518,42
23Pešková Lenka1992Čachotín15108:0018,88
24Fukasová Jana1991Zaječice13508:0016,88
25Fidlerová Anna1941Ždírec nad Doubravou133,5
26Bažoutová Miroslava1977KPC Ždírec n.D. / Ždírec nad Doubravou13006:5818,65
27Stehnová Jana1980Chotěboř11605:3021,09
27Exnerová Jitka1968Ždírec nad Doubravou11607:3815,20
29Blažíčková Magdalena1975Sobíňov10806:3016,62
30Šudomová Monika1979Ždírec nad Doubravou103
31Marková Jana1983Česká Bělá86
32Pradáčová Lucie1996KPC Ždírec n.D. / Maleč7204:1417,01
33Břízová Marta1950Ždírec nad Doubravou6205:0012,40
33Resslová Danuše1941Ždírec nad Doubravou6205:0012,40
35Ligmajerová Lucie1979Ždírec nad Doubravou54
36Hornová Jana1994Rozsochatec3802:1017,54
37Pospíchalová Zlata1991Ždírec nad Doubravou3601:5418,95

 

Výsledky kategorie – děti
Poř.JménoRočník
nar.
Klub / BydlištěVzdálenost
[km]
Doba jízdy
[hh:mm]
Průměr
[km/h]
1Vodrážka Vojtěch2002Chotěboř275
2Uchytilová Barbora2003Ždírec nad Doubravou25613:5018,51
3Rybáček Adam2001Ždírec nad Doubravou250
4Forejt Tomáš2001Ždírec nad Doubravou238
5Novák Ondra2002Expras K2 Merida Team Kolín / Velim Dolní Nouzov22106:5132,19
6Gabriel Tomáš2007Ždírec nad Doubravou206,5
7Adamec Lukáš2001Sobíňov205
8Blažíčková Adéla2001Sobíňov20011:0018,18
9Havel Jiří2005Ždírec nad Doubravou18509:2619,61
10Toman Filip2005Ždírec nad Doubravou16309:1317,69
11Šudoma Matěj2007Ždírec nad Doubravou147
12Šudoma Ondra2009Ždírec nad Doubravou143
13Součková Kateřina2005Nové Ransko137
14Bažoutová Klára2002KPC Ždírec n.D. / Ždírec nad Doubravou13006:5918,60
14Bažout Dominik2007KPC Ždírec n.D. / Ždírec nad Doubravou13006:5818,66
16Němec Ondřej2002Prostějov12606:3918,95
17Barták Vojtěch2008Ždírec nad Doubravou10605:2219,75
18Marková Andrea2009Slavíkov90
19Stránský Martin2009Česká Bělá89
20Blažíčková Eliška2004Sobíňov76
21Pol Matyáš2007Ždírec nad Doubravou6603:1120,73
21Polová Barbora2003Ždírec nad Doubravou6603:1120,73
23Málková Anna2009Ždírec nad Doubravou65
24Stránská Tereza2011Česká Bělá43
25Gabrielová Aneta2011Ždírec nad Doubravou21,5

 

Výsledky kategorie – družstva
Poř.Jméno SloženíVzdálenost
[km]
Celkem
[km]
1Maraton CZ / ETV Kaněra Miroslav
Zumr Jiří
Kostková Pavla
Dvořák Svatopluk
592
501
580
586
1758
2Kamzíci Slavkovský Petr
Záruba Martin
Novotný Josef
Dvořák František
606
695
452
401
1753
3Pradáčovci Pradáč Petr
Pradáč Jan
Pradáč Leoš
Pradáčová Tereza
501
451
527
180
1479
4STS Chvojkovice-Brod Šilar Radomír
Hudec Libor
Hudec Vojtěch
393
544
406
1343
5KPC Ždírec – Ultras bejkárna Bažout Aleš
Plíhal Luboš
Pradáč Leoš
Jirková Veronika
112
333
527
263
1123
6Drtiči Ždírec u Pohledu Kočí Josef
Benc Kamil
Jecha Jaroslav
Jechová Jana
301
235
253
301
855
7Lupeni 004 Havel Miloš
Havel Miloš
Němec Ondřej
Havel Jiří
230
230
126
185
645
8Dobíci Dobiáš Ladislav
Dobiáš Michal
Culek Jiří
128
115
300
543
9Sobíňováci Blažíčková Eliška
Blažíčková Adéla
Blažíčková Magdalena
Blažíček Josef
76
200
108
200
508
10Baži team Bažout Aleš
Bažoutová Miroslava
Bažoutová Klára
Bažout Dominik
112
130
130
130
390
11Limpici Ligmajer Lukáš
Ligmajerová Lucie
78
54
132

 


Fotogalerie:

Autoři: Jaromír Havel, Martin Štěpánek, Ondřej Fidler, Luboš a Lukáš Plíhalovi.
Foto - Ždírecký Triangl - Cyklistická 24hodinovka 2016


 

StatistikaStatistika Ždíreckého Trianglu - Cyklistické 24hodinovky

Hlavní partner:

Ždírec_nad_Doubravouměsto 
Ždírec nad Doubravou

Další partneři jsou:

Roboterm Chotěboř
Roboterm Chotěboř
MIRAP - Miloslav Pálka
Ždírec nad Doubravou
modelrana novakModelárna Novák
Elektromontáže Gabriel
Elektromontáže Gabriel Miroslav
monika_brizovaMonika Břízová
Welnes Coach

SAM Nové RanskoSlévárna a modelárna
Nové Ransko

Stora_EnsoStora Enso Wood Products
Ždírec s.r.o
FITKO_Zdirec_n_D
Fitko Ždírec nad Doubravou
Kola-vasek-severynKOLA Vašek & Severýn
Cyklo-centrum_PlisekCyklocentrum Josef PlíšekSemikolaSEMIKOLA Hlinskologo-J+P-BrudrJ+P Sport Hlinsko
Veloservis HavlVELOSERVIS s.r.o,
Havl Brod
Backer Elektro, Backer ELTOPBacker Elektro czlogo GDO studio-2015
GDO Studio
bowling-bar-restaurace-zdirecBowling bar
Ždírec nad Doubravou
Včelařství Pradáč
Včelařství Málek
Včelí plodiny do každé rodiny.

cukrarnaMarkéta Culková

 

 

 

4 Komentáře

  1. Děkuji pořadatelům za perfektně zorganizovaný závod, kvalitní zázemí a sportovní zážitky.
    Těším se na příští ročník.

  2. Ahoj Kluci( kamaradi(,jel jsem zdírecký triangl už od roku 2013 a musim to více a více chvalit,Je to super akce a obdivuji vás co musite pro to udělat aby se to jezdilo každý rok!To video z lonská je super a ta hudba se k tomu bezva hodí, tak doufám že letost taky nějaké video bude!Už se na vás tešim jak bude Sloupno na H.vestec, Petr

    • Ahoj Petře, moc nás těší, že se ti u nás líbí. Už pilně pracujeme na přípravě časovky Sloupno – Horní Vestec a těšíme se, že se 24.9.2016 zase ve Sloupně všichni sejdeme.

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..