Oznámení o ZRUŠENÍ časovky Sloupno – Horní Vestec 2023

Vážení cyklisté a příznivci Časovky Sloupno – Horní Vestec,
s lítostí vám oznamujeme, že zastupitelstvo obce Sloupno rozhodlo, že letošní ročník Časovky Sloupno – Horní Vestec 2023 SE RUŠÍ. Toto rozhodnutí bylo přijato z důvodu nízkého počtu startujících v minulých dvou ročnících. 

Rádi bychom poděkovali všem, kteří se předchozích ročníků Časovky Sloupno – Horní Vestec zúčastnili a podpořili náš závod. Vaše vášeň a odhodlání jsou pro nás velkým motorem a inspirací. Slibujeme, že se budeme snažit najít nové způsoby, jak vám přinášet další skvělé události v budoucnosti.

Děkujeme za vaše porozumění a těšíme se na budoucí setkání na kolech!

KPC Ždírec nad Doubravou

2 komentáře

  1. a takhle je to v teto dobe se vsim. neni to zadny velky zavod, je to spise pro radost a kdyz to hold v dnesni dobe nevynasi, tak to zrusime a smitec.

    • Chápeme vaši reakci na zrušení cyklistické časovky, a rádi bychom zdůraznili některé klíčové body.
      V tomto konkrétním případě nejde asi úplně o finance. Cyklistická časovka nikdy nebyla ziskovým podnikem. A pokud by nebylo našich partnerů, zejména Obce Sloupno, pravděpodobně by tento závod nikdy neexistoval.
      Dalším důležitým aspektem kromě peněz je, že organizace takového závodu vyžaduje mnoho lidí pro zajištění hladkého průběhu a především bezpečnosti závodníků. Pokud je počet organizátorů vyšší nebo srovnatelný s početem závodníků, je to zpravidla důvodem k zamyšlení nad efektivitou a organizací události.

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..