Výsledky Ždíreckého Trianglu 2022

Ždírecký Triangl 2019 se konal ve dnech 18.-19.6. 2022. Zúčastnilo se ho 130 cyklistů a 2 koloběžkáři. Celkem všichni najezdili úctyhodných 32737 km.

Výsledky kategorie – muži

Výsledky kategorie - muži      
Poř.JménoRočník
nar.
Klub / BydlištěVzdálenost
[km]
Doba jízdy
[hh:mm]
Průměr
[km/h]
1Růžička Stanislav1975Křižanovaci / Křižanov70923:35:0030.06
2Losa Radovan1970XC Křepice / Křepice70122:56:0030.56
3Křováček Tomáš1991Peneři Strýčka Homeboye / Nová Ves u Chotěboře 5461422:55:0026.79
4Vigh Ladislav1966Cyklo Binar / Ostrava61020:48:0029.32
4Strnad Pavel1978Everest24.cz / Praha61021:21:0028.57
6Vrána Dušan1973 Chotěboř60920:30:0029.70
7Trojan Martin1962Kolokrám / Chrastava57720:05:0028.73
8Válek Jan1984 Jihlava56219:30:0028.82
9Cíbik Roman1970team Slovakia / Púchov54321:05:0025.75
10Krýsl Tomáš1975 Plzeň54020:28:0026.38
11Pospíšil Petr1978 Ostrava51519:47:0026.03
12Jirásek Josef1973 Chotěboř Parková 163451419:29:0026.38
13Ballo Boris1966team Slovakia / Bratislava50817:26:0029.13
14Štěrba Josef1987Železnohorák tým / Ždírec nad Doubravou50520:15:0024.93
15Jiránek Petr1973 Ke Srážku 8, Praha 1250423:49:0021.16
16Krejčí Pavel1975Highland sport Team / Žďár nad Sázavou47316:32:0028.60
14Macháček Jiří1975Highland sport Team / Kuklík47316:32:0028.60
18Hudec Libor1960PornoStarRacing Team / Ždírec nad Doubravou47119:10:0024.57
19Hudec Vojtěch1997PornoStarRacing Team / Krucemburk44515:59:0027.84
20Pradáč Petr1966Skilauf Trutnov / Horní Maršov43416:01:0027.09
21Toman Daniel1989 Havlíčkova Borová42418:13:0023.27
22Pradáč Leoš1970KPC Ždírec nad Doubravou / Maleč41615:10:0027.42
23Slavkovský Petr1978 Třemošnice41517:02:0024.36
24Tlapák Michal1983 Hlinsko40217:26:0023.05
25Janků Radek1967CHC Bukovinka / Adamov40116:35:0024.18
26Uchytil Zdeněk1977 Ždírec nad Doubravou40015:37:0025.61
27Dvořák František1961 Třemošnice39614:23:0027.53
28Škaryd Jiří1979BSP / Česká Bělá38115:03:0025.31
29Dočkal Svatoslav1971 Adamov- Družstevní 8.37713:04:0028.85
30Plíhal Luboš1965KPC Ždírec nad Doubravou / Ždírec nad Doubravou37113:35:0027.31
31Novák Jiří1974 Chotěboř37018:45:0019.73
32Benc Martin1989 Havlíčkova Borová36517:07:0021.32
33Novotný Petr1985Bobr Bike Team / Libice nad Doubravou36213:50:0026.16
34Sobotka Aleš1997PornoStarRacing Team / Krucemburk36115:31:0023.26
35Doležal Petr1982 Hlinsko35413:20:0026.55
36Maroušek Miroslav1969 Horažďovice35317:16:0020.44
37Mikula Jan1974PK Sport / Nová Včelnice34013:26:0025.31
38Horký Vladimír1974 Vojnův Městec33912:16:0027.63
39Stehno Milan1967 Hlinsko 132513:00:0025.00
40Vachuška Milan1979SKI&BIKE Modelárna Novák / Ždírec nad Doubravou32012:40:0025.26
40Klepetko Jiří1982Kaba - sport Chotěboř / Maleč32011:40:0027.42
42Jirka Radek1964 Ždírec nad Doubravou31712:05:0026.23
43Málek Stanislav1956Elektromontaze Gabriel / Podmoklany 4631415:00:0020.93
44Lhotský Michal1972Kovářství Souček Team Benátky / Benatky31212:15:0025.46
45Králík Michal1979CPR / Brno31014:00:0022.14
45Šimek Pavel1978Polenský team / Polná31013:16:0023.36
47Culek Jiří1996 Ždírec nad Doubravou30212:40:0023.84
48Hanák Hynek1980 Bohumín30017:10:0017.47
49Forejt Tomáš2001 Ždírec nad Doubravou28110:48:0026.01
50Pešek Josef1997 Čachotín28010:40:0026.25
51Uttendorfský Petr1990 Velká Losenice25411:30:0022.08
52Slobodník Patrik1993 Peršíkov25010:30:0023.80
52Venc Jaroslav1985 Hurtova Lhota25011:14:0022.25
52Poštulka Martin1976 Klimkovice25012:20:0020.27
55Adamec Lukáš2001 Sobíňov24609:20:0026.35
56Bělovský Jan1946 Chotěboř24512:41:0019.31
57Uchytil Jan1981 Ždírec nad Doubravou23711:13:0021.12
58Šudoma Michal1977 Ždírec nad Doubravou23110:30:0022.00
59Prošek Milan1991 Pardubice230 09:32:0024.12
60Zdařil Přemysl1981 Bohumín21510:33:0020.37
61Dejmal Karel1978 Světlá nad Sázavou20707:41:0026.94
62Vrtal Dušan1977 Ostrava20508:07:0025.25
63Dobrovolný Štěpán1967 Ždírec nad Doubravou20307:45:0026.19
64Pokorný Michal1978 Cibotín20009:10:0021.81
64Kumpan Radislav1959 Ždírec nad Doubravou200
66Dundáček Petr1963 Rozsochatec17808:05:0022.02
67Dvořák David1994 Doksy17707:50:0022.59
68Stehno Filip1999 Hlinsko17017:33:009.68
69Malivánek Milan1961 Vojnův Městec16908:30:0019.88
70Fousek Martin1970 Ždírec Nad Doubravou15606:03:0025.78
71Adamec Rudolf1973 Sobíňov15506:11:0025.06
72Krsek Tomáš1982 Smiřice150
73Dejmal Radek1974AZ tým Světlá nad Sázavou / Světlá nad Sázavou14705:52:0025.05
74Pešava David1992 Ždírec nad Doubravou12505:19:0023.51
75Ligmajer Lukáš1980 Krucemburk11906:38:0017.93
76Jirásek Lukáš1981 Chotěboř8704:25:0019.69
77Novotný Ivo1986 Žďár nad Sázavou75
78Jirmásek Tomáš1985 Hlinsko7503:57:0018.98
79Bělák Vít1963Roboterm Chotěboř / Uhelná Příbram48
80Kertis Pavel1978 Ždirec nad Doubravou45
81Kajínek Milan1949 Chotěboř2602:13:0011.72

Výsledky kategorie – koloběžky 

Výsledky kategorie - koloběžka + lehokolo      
Poř.JménoRočník
nar.
Klub / BydlištěVzdálenost
[km]
Doba jízdy
[hh:mm]
Průměr
[km/h]
1Souček Vladislav1969Kovářství Souček Team / Benátky20815:00:0013.86
2Součková Vendula1974Kovářství Souček Team / Benátky20115:00:0013.40

Výsledky kategorie – ženy

Výsledky kategorie - ženy      
Poř.JménoRočník
nar.
Klub / BydlištěVzdálenost
[km]
Doba jízdy
[hh:mm]
Průměr
[km/h]
1Cíbiková Antónia1968team Slovakia / Púchov46119:00:0024.26
2Klinecká Jana1981 Hlinsko35713:35:0026.28
3Tabiová Naděžda1957n.tabi@seznam.cz / Ždírec nad Doubravou34120:30:0016.63
4Bartáková Markéta1980 Ždírec nad Doubravou320
5Krčálová Olga1978Polenský team / Polná31013:16:0023.36
6Formanková Veronika1976 Hlinsko25012:33:0019.92
7Slámová Olga1981 Vilémovice22711:15:0020.17
8Bílková Hana1957 Praha 816209:59:0016.22
9Ligmajerová Lucie1979 Krucemburk15209:01:0016.85
10Stehnová Barbora1995 Hlinsko15106:52:0021.99
11Galová Margita1990 Svetla nad Sazavou15009:24:0015.95
12Šaržíková Ivana1972Kolokrám / Chrastava13815:45:008.76
13Červenková Jana1981 Dobroměřice12007:57:0015.09
14Stehnová Jana1980 Chotěboř11005:12:0021.15
14Křížová Markéta1985 Hlinsko11005:12:0021.15
16Pešková Lenka1992 Čachotín10005:40:0017.64
16Fidlerová Anna1941 Ždírec nad Doubravou100
16Šafková Hana1989 Hradec Králové100
19Šudomová Monika1979 Ždírec nad Doubravou71
20Kertisová Soňa1987 Ždírec nad Doubravou45

Výsledky kategorie – děti

Výsledky kategorie - děti      
Poř.JménoRočník
nar.
Klub / BydlištěVzdálenost
[km]
Doba jízdy
[hh:mm]
Průměr
[km/h]
1Gabriel Tomáš2007Elektromontáže Gabriel / Ždírec nad Doubravou35217:00:0020.70
2Šudoma Matěj2007 Ždírec nad Doubravou25211:00:0022.90
3Šudoma Ondřej2009 Ždírec nad Doubravou23610:30:0022.47
4Panuška Jan2007 Horažďovice20711:01:0018.78
5Strnadová Marie2009Everest24.cz / Praha20210:41:0018.90
6Vašíček Filip2005 Ždírec nad Doubravou17607:30:0023.46
7Barták Filip2006 Ždírec nad Doubravou140
8Uchytil Jakub2011 Ždírec nad Doubravou10205:10:0019.74
9Šudomová Anežka2012 Ždírec nad Doubravou10107:00:0014.42
10Červenka Adam2007 Dobroměřice10005:55:0016.90
11Součková Natálie2006Kovářství Souček Team / Benátky8304:30:0018.44
12Šudomová Hana2015 Ždírec nad Doubravou62
13Ligmajer Vojtěch2013 Krucemburk5503:20:0016.50
13Ligmajer Šimon2015 Krucemburk5503:20:0016.50
15Jirásek Rostislav2009 Chotěboř5002:30:0020.00
16Kertis Antonio2012 Ždírec nad Doubravou45
16Kertisová Gita2014 Ždírec nad Doubravou45

Výsledky kategorie – družstva

Výsledky družstev    
Poř.JménoSloženíVzdálenost
[km]
Celkem
1Železnohorák týmVrána Dušan
Uchytil Zdeněk
Štěrba Josef
609
400
505
1514
2CK SlovenskoCíbik Roman
Cíbiková Antónia
Ballo Boris
Galová Margita
543
461
508
352
1512
3Porno Star Racing TeamHudec Vojtěch
Hudec Libor
Sobotka Aleš
445
471
361
1277
4KPC Ždírec n.D.Pradáč Petr
Pradáč Leoš
Plíhal Luboš
434
416
371
1221
5AdamovKrálík Michal
Janků Radek
Dočkal Svatoslav
310
401
377
1088
6JeDeMe TeamVachuška Milan
Culek Jiří
Pešava David
320
302
125
747
7Kovářství Souček TeamLhotský Michal
Souček Vladislav
Součková Vendula
Součková Natálie
312
208
201
83
721

Generální partner:

Ždírec_nad_Doubravouměsto Ždírec nad Doubravou

Hlavní partner:

Stora Enso Wood Products Ždírec s.r.o.

Další partneři jsou:

ELKOV elektro a.s.

cukrarnaMarkéta CulkováRoboterm ChotěbořRoboterm Chotěboř

ZLESART, Ždírec n.D.

Plam s.r.o., Chotěboř

modelrana novakModelárna Novák

Včelařství Pradáč
Včelí plodiny do každé rodiny.

Kaba Sport Chotěboř

Včelařství Málek
Včelí plodiny do každé rodiny.

Zdeněk Uchytil
Ždírec nad Doubravou 

Helena Dvořáková
moderátorka
Českého rozhlasu

 

 

2 komentáře

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..