Lacman Vysočina Road 2005 – výsledky

Dne 13.8.2005 se konal 11. ročník silničního cyklomaratonu LACMAN VYSOČINA ROAD 2005. Na start se postavilo celkem 396 cyklistů.

Závod byl rozdělen do těchto věkových kategorií:
A – muži do 30-ti let (ročník 1976 a mladší)
B – muži do 40-ti let (ročník 1966 až 1975)
C – muži do 50-ti let (ročník 1956 až 1965)
D – muži nad 50 let (ročník 1955 a starší)
E – ženy do 40-ti let (ročník 1966 a mladší)
F – ženy nad 40 let (ročník 1965 a starší)

94kmVýsledky       
Poř.JménoRočník
nar.
Kat.Poř.
kat.
KlubČasPrůměr
[km/h]
1110VAŠEK Jan561-C1CK Vokolek Import2:29:1237,80
247MATĚJKA Libor591-C2ETAPE2:29:1337,80
3102HOLUB Michal641-C3Dukla Brno2:29:1337,80
4123KRŠKA Jan861-A1MTB SportBečvář Strakonic2:29:1337,80
549MATULÍK René711-B1Cyklo Stratílek Litomyšl2:29:1437,79
671PAVLÍK Dušan861-A2PRO-T team2:29:1537,79
7134SLAVÍK Dušan791-A3Cykloteam OD Morava2:29:1737,78
863NEDĚLKA Lukáš831-A4Ouniqa Jihlava2:29:1737,78
955NOVÁK David801-A5BREMA2:29:1737,78
1048MATĚJKA Marek881-A6ETAPE2:29:1837,78
1158NOVÁK Lubomír471-D1CK Kučera Znojmo2:30:2637,49
1231KLEMENT Milan811-A7CK Přibyslav2:30:4237,43
1330KACHLÍŘ Marcel711-B2Bikeclub Vysočina2:34:0436,61
1466POŘÍZ Lukáš761-A8XSREAM racing team2:35:2636,29
15107SOUČEK Luboš611-C4 2:35:2636,29
1627CHROUSTOVSKÝ Jaromír711-B3HI-TEC2:35:2636,29
1774SLEZÁK Jaroslav641-C5HI-TEC2:35:2736,28
18116KYNCL Tomáš891-A9CK Cikánka2:37:1135,88
19104DOUBEK Tomáš871-A10CK Vokolek Import2:37:1135,88
2091VEJROSTA Jiří711-B4Tišnov2:37:1235,88
21139BREJCHA Pavel771-A11 2:37:1235,88
2264PLÍŠEK Jiří641-C6Cyklosport Klepárník2:37:1335,87
23133BEDNÁŘ Tomáš801-A12JPK AXIS Jihlava2:37:1435,87
2415DVOŘÁK Tomáš811-A13CK Znojmo2:37:1535,87
2597ZAJÍČEK Kamil701-B5HI-TEC2:37:1535,87
26129NÁDVORNÍK Jiří781-A14Přibylová mobil HK2:37:1835,86
2736KOUTNÝ Jiří751-B6HI-TEC2:38:4035,55
28137PRCHAL Petr881-A15 2:40:1735,19
2986ŠOTOLA Roman711-B7Bike klub Vysočina2:40:1735,19
30135GINTER Tomáš841-A16Cykloteam OD Morava2:41:3634,90
3120FILA Lubomír491-D2BK H.BROD2:41:3734,90
3246MAŘÍK Karel881-A17česyk2:41:3834,89
33131VOSÁHLO Ladislav581-C7Nový Bydžov2:41:3834,89
3429JANDÁK Jiří521-D3SK CYKLOSPORT KERN PRAHA2:41:4034,89
3544LUSK Petr601-C8Malenice2:42:1134,78
3688TOMÁŠEK Lukáš881-A18TT MIP Polička2:42:1334,77
3762PEŠINA Petr891-A19 2:42:1934,75
38117SVOBODA Josef461-D4 2:42:1934,75
39126PODSEDNÍK Luboš741-B8 2:42:2034,74
4089TYDLAČKA Marcel861-A20 2:43:1734,54
41114LOM Luboš561-C9CK Vokolek Import2:44:5634,20
4240LACKO Mojmír461-D5Cyklo Komín2:44:5734,19
43115KYNCL Jiří621-C10CK Vokolek Import2:44:5934,19
44127VOSTREJŠ Lukáš801-A21 2:45:2534,10
45130SLAVKOVSKÝ Petr781-A22 2:45:3934,05
4695VODIČKA Václav721-B9 2:49:2433,29
4710DRÁPAL Boris661-B10 2:49:4833,22
4845MAREK Lukáš891-A23SCP Pardubice2:50:1533,13
4923HRADIL Jerry661-B11XCR SVORADA SIDI2:50:1533,13
50128MALUŠEK Petr661-B12SK Kondor2:50:5832,99
5176SOBOTKA Miroslav661-B13 2:51:3032,89
5299ZAVADIL Filip841-A24TJ AGRO KOLÍN2:51:3232,88
5380SVOBODA Petr911-A25CK MTB Junior Hlinsko2:54:5632,24
5484ŠKLEBENÝ Vítězslav671-B14TTK Klatovy2:55:1632,18
55112VĚRČÁK Horymír761-A26OKCOMP2:55:1632,18
56120MICHÁLEK Pavel681-B15 2:55:1732,18
5783ŠKLEBENÝ Vít901-A27ZČE Cyklistika Plzeň2:55:1832,17
5838KOZA Petr461-D6 2:55:1932,17
5975SLOUKA Jiří501-D7Soneko2:55:2132,16
60118MEZNÍKOVÁ Irma751-E1Kc HAKRBRNO2:55:2432,16
6198ZAJÍČEK Zdeněk521-D8Celní ředitelství Brno2:56:3931,93
6219ELICH Jiří641-C11Apollo VLC Náchod2:56:5531,88
6387ŠUHAJ Luděk831-A28 2:56:5931,87
64111HOSTAŠOVÁ Gabriela851-E2 2:59:0931,48
6517DYKAST, Ing. Robert761-A29 2:59:2031,45
6690URBAN Pavel621-C12Stora Enso Timber3:00:4131,21
672ANDRÝSEK Pavel741-B16 3:00:4531,20
6813DUFEK Zdeněk821-A30 3:01:2931,08
69109HAVLASOVÁ Alžběta871-E3OKCOMP3:01:2931,08
70106ROZNOS Radim751-B17SK PELMO3:01:3131,07
7132KLEPETKO Jaroslav661-B18Stora Enso Timber3:03:1630,77
729ĎOUBAL Miroslav741-B19 3:06:3630,23
73140OPLOCKÝ Michal781-A31PELL´s HARD Bikers3:06:5030,19
7424HRADILOVÁ Jana701-E4XCR SVORADA SIDI3:06:5130,18
75100ZDRAŽIL Roman861-A32 3:07:2230,10
7628JANÁČEK Milan601-C13 3:10:3729,59
7716DYKAST, Ing. Jaroslav771-A33 3:10:4329,57
7885ŠMÍD Pavel631-C14T.J.Havlíčkova Borová3:10:5129,55
7965POKORNÝ Michal781-A34 3:11:1329,50
8079SUMBAL Karel401-D9CK Kučera Znojmo3:14:4728,96
8154NEUWIRT Martin671-B20 3:15:1428,89
8296VOPRŠAL Jiří721-B21StoraEnso Timber3:16:0128,77
83122HABEŠ Kamil741-B22SK OMT Pardubice3:16:0328,77
8418DYKASTOVÁ, Ing. Marie801-E5 3:16:2028,73
8541LIŠKA Milan501-D10MiKo – Cycles3:17:5628,49
8653NEPOVÍM Jiří571-C15 3:18:2028,44
8743LUPOMĚSKÝ Roman811-A35 3:18:2628,42
88125ZVÁRA Martin701-B23Vinohradské Šlapky3:18:5228,36
8968RUBÁŠ Michal901-A36 3:19:3228,27
9067RUBÁŠ Karel601-C16 3:19:3228,27
91121SVĚDÍK Ivan681-B24 3:19:5328,22
928ČIHOVSKÝ Karel461-D11OK Chrastava3:20:1928,16
9333KONEČNÁ Lada861-E6FINAL Hlinsko3:20:5528,07
9434KONEČNÝ Petr831-A37FINAL Hlinsko3:20:5628,07
95138KUZMA Jiří751-B25 3:20:5928,06
96105ŽÁK Antonín461-D12 3:21:3527,98
9735KŐNIG Miroslav711-B26 3:23:0327,78
9825HRUBEŠOVÁ Anděla731-E7Vinohradské šlapky3:23:3927,69
99103MAREK Vlastimil571-C17 3:24:0127,64
10060PATRA Miroslav491-D13TJ Jiskra Jaroměř Potocký3:24:0527,64
10178STÁRKOVÁ Iva701-E8 3:24:1427,62
10214DUTÁ Lenka761-E9 3:25:0027,51
10370ŘÍČNÝ Petr791-A38Velouni3:25:0627,50
104101ŽIVNÝ Jiří511-D14 3:26:1627,34
10577SOUČKOVÁ Vendula741-E10 3:26:4627,28
1066BRABEC Ludvík461-D15Cykloklub Komín3:28:4727,01
10792VENCLOVÁ Naďa781-A39 3:29:1826,95
108141GAVENDA Jan741-B27 3:29:1926,94
109132FRANC Michal751-B28 3:29:3726,91
11073SKYBA Mojmír581-C18CYKLO MXM HULÍN3:30:4226,77
11193VIDIMOVÁ Dana681-E11 3:30:5726,74
1121ANDRÝSEK Ján381-D16 3:41:3625,45
113119ŘÍHOVÁ Blanka721-E12 3:44:3025,12
11442LOUVAR Ondřej621-C19 3:47:5024,75
11512DRTINA Miroslav461-D17Sport Brzák Liberec3:52:5724,21
11672SEDLÁŘ Drahomír561-C20 3:54:3924,04
117124ŘÍHOVÁ Ladislava871-E13Vinohradské Šlapky3:54:5424,01
11821FILEMON Boris541-D18 4:13:5222,22
119108TOMÁŠEK Vladimir551-D19 4:27:1621,10
12069RYCHTECKÝ Zdeněk451-D20 4:31:2720,78
1213ANDRÝSKOVÁ Bohuslava441-F1 4:32:5220,67
122113KAŠTAN Jaroslav731-B29 5:00:5318,74
12382ŠIŠKA Michal771-A40Handbike ČR5:16:1917,83
 81ŠAFFEK Pavel511-D OK ChrastavaDNF

Výsledky ve formátu PDF.

 

146kmVýsledky       
Poř.JménoRočník
nar.
Kat.Poř.
kat.
KlubČasPrůměr
[km/h]
1211DRAHOŠ Petr592-C1Family team Hlinsko3:55:4737,15
2503BĚHOUNEK Michal672-B1 3:55:4737,15
3292NOVOTNÝ Petr742-B2TJ AGRO Kolín3:55:4837,15
4379FAJT Milan772-A1Kc HAKRBRNO3:55:4937,15
5395PETR Pavel692-B3LOKO Pardubice3:55:4937,15
6297POLANSKÝ Dan832-A2SK OMT Pardubice3:55:5437,13
7234CHMEL Zdeněk832-A3Tj favorit3:58:3536,72
8397MIKULÁŠEK Jiří762-A4Cyklo Kučera3:58:3536,72
9392BUDÍNSKÝ Ondřej842-A5MTB chrudim3:58:3636,71
10245KLEMENT Josef632-C2CK Přibyslav4:02:3436,11
11287MYSLIVEČEK Petr742-B4Sadská4:02:3436,11
12276MAN Rostislav622-C3Bosch Diesel Jihlava4:02:3536,11
13367STUNA Tomáš852-A6 4:02:3536,11
14359ZÍTA Leoš752-B5Pokr Pardubice4:02:3636,11
15347VODEHNAL Jan732-B6sk omt Pardubice4:02:3836,10
16266KUČERA Josef712-B7SK Cyklo Chlubna Žďár4:04:5735,76
17307RÜCKER Daniel742-B8PSK Whirpool4:06:1635,57
18584WŰRZ Martin632-C4KC Kooperativa Liberec4:07:2635,40
19515DUCHÁČ David742-B9Titan Wills4:07:2735,40
20255KONVALINA Petr532-D1AGRO KOLÍN4:07:2735,40
21256KOREJTKO Zdeněk652-C5SK Cyklo Chlubna Žďár4:07:2835,40
22351VRÁNA Dušan732-B10 4:07:2935,40
23382PLOCH Petr702-B11CK Vokolek Import4:07:3035,39
24238JIČÍNSKÝ Jan752-B12Cyklo Pokr Pardubice4:07:5635,33
25298POLANSKÝ Petr562-C6SK OMT Pardubice4:07:5735,33
26373NOVOTKA Jan632-C7 4:07:5935,32
27333ŠVEC Martin632-C8Cyklosport Soukup4:15:2834,29
28296PETR Tomáš702-B13SK OMT Pardubice4:15:3134,28
29258NIČ Pavel772-A7SP kolo4:15:3134,28
30371TULACH David772-A8OKCOMP4:15:3334,28
31542KREJČÍ Miloš702-B14L.B.C. International4:15:3434,28
32567RŮŽIČKA Michal762-A9Mor. Třebová4:15:3434,28
33303RAK Pavel752-B15AGRO KOLÍN4:15:3534,27
34393GREIPEL Tomáš872-A10SUNDACE OPAVA4:15:3634,27
35587ZÁRUBA Martin812-A11Tatra Mléko4:15:3634,27
36309SAHULA Martin722-B16Blue Team4:15:3634,27
37383VLACH Martin812-A12AGRO KOLÍN4:15:3634,27
38594DRÁBLÍK Vlastimil692-B17CYKLOSPORT V+P CHROPYNĚ4:15:3634,27
39323ŠEVČÍK Vladimír742-B18 4:15:3634,27
40547LIPTÁK Lukáš822-A13SKC Pečky4:15:3734,27
41218FRANC Miroslav712-B19Areva Kutná Hora4:15:3834,27
42385PRCHAL Pavel592-C9AGRO KOLÍN4:15:3834,27
43290NOVÁK Milan572-C10MiKo – Cycles4:15:3834,27
44362PROCHÁZKA Vít762-A14SK cyklo Chlubna Žďár n4:15:3834,27
45279MAREK David752-B20SKC Zruč nad Sázavou4:15:3834,27
46570STÁREK Martin672-B21 4:15:3834,27
47310SEVERÝN Josef582-C11KC Hlinsko4:15:4334,26
48226HERZÁN Radim772-A15Cykloklub Morava4:24:2033,14
49285MITTNER Leoš712-B22SCP Pardubice4:24:2033,14
50288MYŠÁK Tomáš852-A16DT Bicycles Repsol DH Tea4:24:2133,14
51353ZAJÍC Petr682-B23Cyklo Pokr Pardubice4:24:2233,14
52381KULHÁNEK Václav762-A17Bike sport Chrudim4:24:2233,14
53209ČIČÁTKO Ladislav812-A18 4:24:2833,12
54217FRANC Bohuslav442-D2Areva Kutná Hora4:24:2933,12
55267KUČERA Josef432-D3SK Cyklo Chlubna Žďár4:24:2933,12
56350VRÁBEL David792-A19 4:26:5832,81
57271KUCHAŘ Kamil632-C12Agro KOLÍN4:26:5932,81
58543KUBALÍK Ladislav592-C13CK Keramik4:26:5932,81
59204BORUCH Petr872-A20SCP Pardubice4:27:0032,81
60396JONÁK Lubomír622-C14CK veloservis4:27:0032,81
61236JASANSKÝ Václav802-A21Cyklo Stratílek Litomyšl4:27:0532,80
62241JUKL Josef602-C15Veloservis BK H. Brod4:31:5632,21
63314SPIŠÁK Ondrej822-A22 4:31:5632,21
64391RINDT Jan672-B24 4:34:4831,88
65235CHMELÍK Jan822-A23 4:35:4331,77
66354ZAVADIL František632-C16TJ AGRO KOLÍN4:35:4431,77
67361ŽÁK Petr712-B25Agro KOLÍN4:36:5931,63
68521HANSGUT Rudolf682-B26TRISK Olomouc4:37:0031,62
69136VLACH Pavel552-D4Sokol Bozkovice4:37:0131,62
70225HAVRÁNEK Petr652-C17 4:37:0131,62
71219FRYČ Vlastimil602-C18 4:37:0231,62
72339VACEK Jiří722-B27Siemens4:37:0231,62
73280MAREŠ Kamil872-A24SCP Pardubice4:37:0231,62
74341VAŇKÁT Radek672-B28 4:37:0231,62
75332ŠVADLENA Petr722-B29 4:37:0331,62
76394RYŠÁNKOVÁ Soňa742-E1Cykloklub Kučera Znojmo4:37:0331,62
77336TRACHTA Pavel692-B30CKKV – Praha4:40:1331,26
78294OKRUHLICA Petr692-B31CKKV Praha4:40:1431,26
79502BALÁSEK David762-A25 4:40:1431,26
80372KAVULA Ivan582-C19CKKV – Praha4:40:1631,26
81604ŠILHÁN Tomáš722-B32Hermann – Lucky Bike4:47:4330,45
82324ŠKŇOUŘIL Martin772-A26MiKo – Cycles4:48:4230,34
83312SKLENSKÝ Jan862-A27SK NSM4:48:5430,32
84540KOREČEK Petr712-B33BikeSport Chrudim4:48:5530,32
85365ČTVERÁČEK Marek872-A28 4:48:5530,32
86231HRSTKA Michal762-A29 4:48:5630,32
87342VAVÁK Libor652-C20 4:49:4130,24
88275MACHÁČEK Pavel722-B34Margl Bike Team4:50:5730,11
89579ŠVEJKAR Vojtěch502-D5 4:51:0130,10
90598STÁREK Karel582-C21Kastar4:51:0130,10
91289NOVÁČEK Petr752-B35TJ SLAVOJ PLZEŇ4:51:0330,10
92248KLVAŇA Radim792-A30MiKo – Cycles4:54:1729,77
93232HYBLER Jiří572-C22 4:54:1729,77
94237JELÍNEK, Ing. Karel512-D6 4:55:0829,68
95363SCHARF Andye722-B36Bestdorfer4:56:5429,50
96357ZEMAN Miloš442-D7H-H Smíchov4:56:5529,50
97201ADAMEC Petr712-B37KASLE Pardubice4:58:3429,34
98260KOUBLE Pavel622-C23Agro KOLÍN4:58:3529,34
99286MOTTL Zbyněk732-B38Vysočina Bike klub Havlíč4:58:3529,34
100358ZIKMUND Miroslav662-B39Volduchy5:01:1529,08
101356ZELENÝ Miroslav802-A31SK Chlumětín5:01:1729,08
102388NĚMEC Leoš722-B40Sokol Bozkovice5:01:1929,07
103223HAMOUZ Václav562-C24Cyklo Slovan Luhačovice5:03:4828,83
104203BLECHA Tomáš782-A32 5:03:4928,83
105316SRB Michal772-A33TJ SLAVOJ PLZEŇ5:03:5028,83
106252KOLÁŘ Miroslav532-D8MiKo – Cycles5:03:5028,83
107277MANŠINGER Jiří542-D9MiKo – Cycles5:03:5028,83
108261KOZÁK Karel632-C25SKC Pečky5:03:5028,83
109259KOUBÍK Vladislav562-C26CKE5:03:5128,83
110518GINZEL Petr722-B41Vinohradské Šlapky5:06:5928,54
111348VOJTĚCH Pavel642-C27 5:07:3228,48
112386MIKULÁŠEK Josef742-B42 5:07:5528,45
113329ŠTĚPÁNEK Petr652-C28VSK Přírodověda5:09:3628,29
114370RECKZIEGEL Jan512-D10Extruindustrie5:09:3628,29
115229HRABA Pavel472-D11CKKV Praha5:09:3728,29
116242KADĚRKA Robert702-B43TTC Olomouc5:09:3728,29
117352VRKOČ David782-A34 5:09:3828,29
118222GOLAS Rostislav522-D12CYKLO MXM Hulín5:13:2927,94
119263KŘEČEK Miloš462-D13TJ Sokol Nové Město nad M5:13:5227,91
120531JEITNER Berthold462-D14TJ Sokol Nové Město nad M5:15:0327,81
121578ŠPLÍCHAL Jan462-D15TJ Starkoč5:15:0427,80
122378PAVLATA Machal792-A35 5:16:1527,70
123369CHALUPA Jaroslav532-D16Extruindustrie5:16:5127,65
124327ŠMÍD Petr752-B44 5:17:0027,63
125328ŠTĚPÁNEK Jiří452-D17ACC Ml.Boleslav5:17:0427,63
126319STRYHAL Jan822-A36 5:17:0427,63
127208ČERMÁK František512-D18Veloservis Jeníček Chrudi5:17:0527,63
128334ŠVOJGR Miloš542-D19 5:17:0727,62
129216FLIEDROVÁ Ilona632-F1CK Nymburk5:17:1027,62
130330ŠTĚPÁNKOVÁ Věra532-F2ACC Ml.Boleslav5:17:1127,62
131215FIDLER Jiří642-C29Stora Enso Timber5:20:1827,35
132233HYBLEROVÁ Blanka572-F3 5:20:1927,35
133243KAVKA Petr652-C30KASLE Pardubice5:20:4927,31
134291NOVÁK Stanislav582-C31KASLE Pardubice5:20:5027,30
135360ZVĚŘINA Josef602-C32 5:21:3727,24
136562PLZA Jiří562-C33 5:21:3827,24
137304ROČÁKOVÁ Pavlína832-E2 5:24:2927,00
138337TREŠL Miloš602-C34Cyklo-hobby Ústí nad Orli5:24:3226,99
139274MACH Tomáš752-B45KPC Kralupy5:26:4626,81
140210DOUDA Roman722-B46CKR5:29:4926,56
141214DVOŘÁK Pavel482-D20CKR Kostelní Radouň5:29:5026,56
142202BIČIŠTĚ Petr682-B47Spirit Jičín5:29:5426,55
143380STANĚK Miroslav762-A37Vysočina Bike klub Havlíč5:32:5326,32
144322ŠAFÁŘ Hynek652-C35Spartak Praha 45:33:0126,30
145299POSPÍŠIL Petr782-A38cyklistický klub Mošnov5:33:2526,27
146317STEKLÝ Zbyněk662-B48 5:33:2526,27
147251KOLÁŘ Josef702-B49SKK Moravský Krumlov5:34:2926,19
148308SADOVSKÝ Martin732-B50SK cyklo Chlubna Žďár n5:35:5826,07
149213DUTÝ Radek722-B51 5:35:5926,07
150376STRNKA Zdenek702-B52 5:36:3326,03
151377ZDRAŽIL Vladimir612-C36 5:36:3326,03
152302PROKOP Rastislav762-A39 5:36:3726,02
153301PROKEŠOVÁ Kateřina802-E3 5:36:3826,02
154230HRADECKÝ Jaroslav492-D21 5:39:4925,78
155387KULKUS Vladimir542-D22 5:40:3225,72
156556NOVÁK Jiří682-B53 5:40:5425,70
157295PATKOVÁ Jitka602-F4TJ-ZENTIVA5:43:3525,50
158345VÍTŮ Pavel842-A40 5:45:5125,33
159205BOUZEK Bohumil502-D23 5:47:0725,24
160581VÁLA Vladimír502-D24 5:54:4724,69
161278MARČÍK Petr722-B54 5:56:3124,57
162315SPURNÝ Jiří632-C37 6:03:1524,12
163375CARDA Miroslav592-C38 6:03:1824,11
164325ŠMAHEL Zdeněk642-C39Kasle6:05:2323,97
165240JIRÁSKOVÁ Věra552-F5Prdlavka Modřice6:05:2423,97
166355ZAVŘEL Ladislav712-B55cyklistický klub Mošnov6:08:2623,78
167221GLAC Saša512-D25 6:09:1623,72
168249KMOŠŤÁK Svatomír502-D26TJ-ZENTIVA6:10:5123,62
169246KLEMENT Petr692-B56KASLE Pardubice6:10:5223,62
170281MARTINEC Jiří512-D27 6:17:4523,19
171340VÁCLAV Jaroslav602-C40Spirit Jičín6:19:0523,11
172207BUŠTA Jan642-C41 6:19:0523,11
173228HOLAN Martin632-C42TJ-ZENTIVA6:19:5823,05
174511ČUŘÍK Václav592-C43Bikesport Joma6:26:0122,69
175270KUDELKA Tomáš652-C44DSC Czech Rep.6:50:3221,34
176343VĚŘÍŠ Michal652-C45DSC Czech Rep.6:50:3221,34
177305ROSENBERG Antonín492-D28Cykloklub Komín6:50:3421,34
178389STIBŮREK Michal612-C46 6:52:3621,23
179390STIBŮREK Petr642-C47Lično6:52:3621,23
180366ČTVERÁČEK Bohuslav602-C48 6:55:2621,09
181364STANZEL Marek582-C49 6:55:2621,09
182254KOLAŘÍK Jan792-A41 6:56:4621,02
183250KOLÁŘ Josef472-D29SKK Moravský Krumlov6:57:5220,96
184300POSPÍŠILOVÁ Jiřina702-E4Bikesport JOMA6:59:3120,88
185257KOSEK Jaromír482-D30Extruindustrie7:04:4820,62
 212DRTINA Vojtěch772-A Sport Brzák LiberecDNF 
 239JIRÁSEK Vladimír532-D Prdlavka ModřiceDNF 
 265KUBŮ Martin712-B CK NymburkDNF 
 318STRÁNSKÝ Jiří852-A Cyklo Stratílek LitomyšlDNF 
 338TROJÁNEK, Mgr. Miloš672-B SK Cyklo Chlubna ŽďárDNF 
 368KOPECKÝ Ondřej872-A CK MTB HlinskoDNF 
 538KAVALÍŘ Luboš722-B  DNF

Výsledky ve formátu PDF.

 

242kmVýsledky       
Poř.JménoRočník
nar.
Kat.Poř.
kat.
KlubČasPrůměr
[km/h]
1554NĚMEC Luboš763-A1CK Vokolek Import6:45:0434,81
2595SOBODA Jakub753-B1Kolokrám.cz6:45:0534,81
3611HUDEČEK Petr823-A2YOGI RACING6:45:0634,81
4582VAŠEK Vladimír693-B2SPARTAK Hlinsko6:45:0734,80
5574SÝKORA Milan753-B3KPO6:49:4034,42
6573SVOBODA Pavel713-B4CK Vokolek Import6:56:3133,85
7558ORÁLEK Dušan743-B5Mor. Třebová6:56:3333,85
8588ZÁRYBNICKÝ Aleš743-B6KC Kooperativa Liberec6:56:3433,85
9596ŘÍHA Jiří773-A3M+S Minařík6:56:4033,84
10516DVOŘÁK Rostislav813-A4PRO-T7:12:0132,64
11577ŠPICAR Rudolf713-B7Cyklo-ski Špicar Jilemnic7:15:4832,35
12527CHADIM Michal783-A5XCR Svorada Sidi7:15:4832,35
13569STÁREK Jaroslav633-C1CK Vokolek Import7:15:4932,35
14269KUČERA Vladimír733-B8CYKLOSPORT V+P CHROPYNĚ7:15:5032,35
15599KLEINER Robert663-B9 7:15:5032,35
16534JÍREK Miroslav663-B10CK MTB Hlinsko7:15:5132,35
17589ŠIMÁNEK Luboš593-C2CKKV7:17:0932,25
18602BAIER Jan573-C3Orlík Orlová7:33:0031,13
19608VÁCLAVEK Vladimir813-A6 7:36:5530,86
20593BUSTRIAN Peter843-A7THE BALZONS7:36:5530,86
21605ZEMAN Bohuslav773-A8Nový Bydžov7:37:5830,79
22610DYMÁKOVÁ Alena753-E1Giant7:44:2930,36
23514DUCHÁČ Michal683-B11Hermann – Lucky Bike7:44:2930,36
24526HRUBEŠ Petr723-B12Vinohradské šlapky7:44:2930,36
25268KUČERA Petr753-B13MiKo – Cycles7:45:3830,28
26509ČELŮSTKA Jan823-A9Author Tufo Titan7:50:5229,94
27311SCHOVANEC Zdeněk763-A10V P CHROPYNE7:51:2129,91
28603HARABIŠ Radim743-B14CK Valašské království7:54:1029,74
29559ORNER Zdenek563-C4KCK Zlín7:58:0529,49
30560PAŠTĚKA Vít503-D1B+M Velo Břeclav8:14:2428,52
31557NOVÁK Pavel703-B15 8:17:2228,35
32600RUDOLSKÝ Michal623-C5 8:17:2328,35
33544KURKA Vít623-C6Triatlon Klub Opava8:17:2328,35
34536KAMARYT Leoš693-B16Hermann – Lucky Bike8:17:2428,35
35597HLEDÍK Jiří573-C7Kastar8:17:2428,35
36522HANZL Jaroslav553-D2CKKV Praha8:17:2428,35
37546LAŇKA Jiří693-B17 8:17:2528,35
38601HALAMKA Jiří643-C8ZČE Cyklistika Plzeň8:17:2928,34
39551MENŠÍK Karel643-C9 8:17:2928,34
40507CVRČEK Pavel603-C10KČC BC SPORT SEMILY8:18:4028,28
41566RÁB Pavel523-D3TBH Sokol Parník8:18:4128,27
42606ZBUZEK Miroslav743-B18CK Žáluží8:19:3228,23
43575SÝKORA Robert723-B19Vinohradské Šlapky8:19:3328,23
44607KOMÁREK Josef763-A11Nový Bydžov8:19:3328,23
45535KAJLA Štefan783-A12 8:20:3028,17
46561PLÍHAL Luboš653-C11Lacman Team8:21:1528,13
47586ZACH Pavel653-C12Vinohradské šlapky8:32:1427,53
48545KYNČLOVÁ Jana753-E2Cyklo-ski Špicar Jilemnic8:37:1327,26
49571STEHNO Milan673-B20Family team Hlinsko8:41:0927,06
50528CHYSKÝ Pavel623-C13CKKV Praha8:43:1226,95
51592VLODARTZYK Peter693-A13THE BALZONS8:46:2726,78
52580TRUHLÁŘ Jan773-A14 8:50:0226,60
53576ŠÍMA Zdeněk663-B21TT Husqvarna KLATOVY8:50:4726,56
54523HERDA Jan833-A15Dobřichov8:52:4926,46
55609KABELKA Jiří643-C14 8:53:4626,42
56504BÖHM Andreas763-A16Bertsdorfer SV8:53:4726,42
57564POLNAR Stanislav763-A17 8:53:5926,41
58510ČERNOHUB Vladimír483-D4CKKV9:10:0425,63
59517FOHLER Donald633-C15Vespo Jičín9:10:2125,62
60552MRKVIČKA Jiří703-B22 9:13:2425,48
61565POSPÍŠIL Jiří573-C16Bikesport JOMA9:25:5724,91
62591MANDZÁK Ladislav783-A18THE BALZONS9:27:4424,84
63529JANOUŠEK Jiří833-A19Vinohradské Šlapky9:31:0224,69
64533JEŘÁBEK Tomáš733-B23Vinohradské šlapky9:31:0324,69
65537KÁRA Jan533-D5 9:33:2424,59
66568ŘÍHA Miroslav733-B24Vinohradské Šlapky9:33:3224,58
67563POKORNÝ Aleš573-C17Vinohradské šlapky9:33:4424,58
68532JERMOLAJEV Igor623-C18Vinohradské šlapky9:33:4424,58
69524HOLÝ Zdeněk533-D6Havlíčkův Brod9:33:4524,58
70572STENGLEIN Norbert563-C19Coucosdia Hirschaid9:36:3724,45
71505BROŽ Martin733-B25 9:39:3424,33
72612ZÍTKA Petr733-B26 9:39:3424,33
73519GOTHARD Tomáš683-B27 9:43:4824,15
74583VIDIM Vladimir643-C20 9:47:2724,00
75520HALÁSZ Jindřich593-C21TJ Velomat Jičín9:49:3823,91
76501ADÁMEK Jan563-C22SP kolo9:56:2723,64
77549MAREŠ Jan433-D7Vinohradské šlapky9:56:3623,63
78508CVRKAL Richard653-C23 9:56:3623,63
79530JEHMLICH Volker733-B28Bertsdorfer SV10:48:1421,75
80585ZAHRÁDKA Aleš753-B29PRUT Team11:17:4920,80

Výsledky ve formátu PDF.

 

146 km Výsledky teamů
Poř.TeamCelkový
čas
Poř.JménoČas
1SK OMT PARDUBICE12:06:302
4
10
297
347
298
POLANSKÝ Dan
VODEHNAL Jan
POLANSKÝ Petr
03:55:54
04:02:39
04:07:57
2MONTANA VYSKOCIL KOLIN12:18:521
7
14
292
255
383
NOVOTNÝ Petr
KONVALINA Petr
VLACH Martin
03:55:48
04:07:27
04:15:37
3OK COMP12:25:393
9
12
367
351
371
STUNA Tomáš
VRÁNA Dušan
TULACH David
04:02:36
04:07:29
04:15:34
4CYKLO CHLUBNA12:28:035
8
16
266
256
362
KUČERA Josef
KOREJTKO Zdeněk
PROCHÁZKA Vít
04:04:57
04:07:28
04:15:38
5AGRO KOLIN BETA12:46:5113
15
17
303
385
279
RAK Pavel
PRCHAL Pavel
MAREK David
04:15:35
04:15:38
04:15:38
6SCP PARDUBICE13:28:2318
20
23
285
204
280
MITTNER Leoš
BORUCH Petr
MAREŠ Kamil
04:24:21
04:27:00
04:37:02
7ZAVADIL13:39:4419
21
22
271
354
361
KUCHAŘ Kamil
ZAVADIL František
ŽÁK Petr
04:26:59
04:35:45
04:37:00
8CKKV II14:00:4524
25
26
336
294
372
TRACHTA Pavel
OKRUHLICA Petr
KAVULA Ivan
04:40:14
04:40:14
04:40:17
9KASLE PARDUBICE16:24:4928
32
34
201
243
325
ADAMEC Petr
KAVKA Petr
ŠMAHEL Zdeněk
04:58:35
05:20:50
06:05:24
10EXTRUINDUSTRIE17:31:1630
31
38
370
369
257
RECKZIEGEL Jan
CHALUPA Jaroslav
KOSEK Jaromír
05:09:37
05:16:51
07:04:48
11SPIRIT JICIN18:08:0733
36
37
202
340
207
BIČIŠTĚ Petr
VÁCLAV Jaroslav
BUŠTA Jan
05:29:55
06:19:06
06:19:06

Výsledky ve formátu PDF.

 

242 km Výsledky teamů
Poř.TeamCelkový
čas
Poř.JménoČas
1VOKOLEK IMPORT HLINSKO A20:38:091
4
5
554
573
558
NĚMEC Luboš
SVOBODA Pavel
ORÁLEK Dušan
06:45:05
06:56:31
06:56:33
2KC KOOPERATIVA LIBEREC20:57:302
6
10
595
588
599
SOBODA Jakub
ZÁRYBNICKÝ Aleš
KLEINER Robert
06:45:05
06:56:34
07:15:51
3VOKOLEK IMPORT HLINSKO21:16:473
7
11
582
577
534
VAŠEK Vladimír
ŠPICAR Rudolf
JÍREK Miroslav
06:45:07
07:15:49
07:15:51
4V P CHROPYNE22:52:499
16
17
269
268
311
KUČERA Vladimír
KUČERA Petr
SCHOVANEC Zdeněk
07:15:50
07:45:38
07:51:21
5CKKV PRAHA24:17:4612
22
28
589
522
528
ŠIMÁNEK Luboš
HANZL Jaroslav
CHYSKÝ Pavel
07:17:09
08:17:25
08:43:12
6VINOHRADSKE SLAPKY I24:36:1715
23
25
526
575
586
HRUBEŠ Petr
SÝKORA Robert
ZACH Pavel
07:44:30
08:19:33
08:32:14
7HERMANN LUCKY BIKE24:51:5614
21
30
514
536
580
DUCHÁČ Michal
KAMARYT Leoš
TRUHLÁŘ Jan
07:44:30
08:17:24
08:50:02
8CYKLOMIX ZDIREC JILEMNICE25:39:4024
26
27
561
545
571
PLÍHAL Luboš
KYNČLOVÁ Jana
STEHNO Milan
08:21:16
08:37:14
08:41:10
9KLUB KLID25:48:1119
20
32
557
600
552
NOVÁK Pavel
RUDOLSKÝ Michal
MRKVIČKA Jiří
08:17:23
08:17:23
09:13:25
10THE BLAZONS25:51:0713
29
33
593
592
591
BUSTRIAN Peter
VLODARTZYK Peter
MANDZÁK Ladislav
07:36:55
08:46:27
09:27:45
11VINOHRADSKE SLAPKY II28:35:5234
35
37
529
533
532
JANOUŠEK Jiří
JEŘÁBEK Tomáš
JERMOLAJEV Igor
09:31:03
09:31:04
09:33:45

Výsledky ve formátu PDF.

 

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..