Lacman Vysočina Road 2004 – výsledky

Dne 14.8.2004 se konal 10. ročník silničního cyklomaratonu LACMAN VYSOČINA ROAD 2004. Na start se postavilo celkem 353 cyklistů.

Závod byl rozdělen do těchto věkových kategorií:
A – muži do 30-ti let (ročník 1975 a mladší)
B – muži do 40-ti let (ročník 1965 až 1974)
C – muži do 50-ti let (ročník 1955 až 1964)
D – muži nad 50 let (ročník 1954 a starší)
E – ženy do 40-ti let (ročník 1965 a mladší)
F – ženy nad 40 let (ročník 1964 a starší)

88kmVýsledky       
Poř.JménoRočník
nar.
Kat.Poř.
kat.
KlubČasPrůměr
[km/h]
130KLEMENT Milan811-A1CK.PRIBYSLAV2:35:1434,01
2118NOVOTNÝ Petr741-B1AGRO KOLÍN2:35:1634,01
353DOLEŽAL Petr821-A22:35:2633,97
4110STRÁNSKÝ Jiří851-A3Cyklo Stratílek Litomyšl2:35:2833,96
563NOVOTNÝ Dušan791-A4Tj Agro Kolín2:35:3333,94
670VOLF Karel811-A5Family Team Hlinsko2:35:3433,94
765BORUCH Petr871-A6SCP Pardubice2:35:3433,94
8115KUBÍČEK Jindřich761-A72:35:3433,94
9122KONVALINA Petr531-D1AGRO KOLÍN2:35:3433,94
10128SLEZÁK Jaroslav641-C1SK Nové Město na Moravě2:35:3433,94
11132MONTAG Roman701-B2PELLS HARD BIKERS2:35:3533,94
12124PÁNEK Miroslav861-A8Uniqa ALK Jihlava2:35:3633,93
1396PŘÍHODA Lukáš881-A9Tatramléko2:35:3633,93
14117BEDNÁŘ Tomáš801-A10JPK Axis Jihlava2:35:3833,93
1568ŠIMEČEK Miroslav871-A11Miko Cycles2:37:2233,55
1688DOUBEK Tomáš871-A12Polička2:38:3333,30
17104KYNCL Jiří621-C2CK Maraton Hlinsko2:38:3433,30
18127CHLOUSTROVSKÝ Jaromír711-B32:38:3433,30
1989POŘÍZ Lukáš761-A132:38:3533,29
2091MOUČKA Ladislav571-C3KC – Hlinsko2:38:3633,29
21103LOM Luboš651-B4CK Maraton Hlinsko2:38:4933,25
22114DVOŘÁK Tomáš811-A14CK Znojmo2:40:1032,97
2352BERNAT Luboš741-B5Polar Mladá Boleslav2:41:2232,72
244ŠAFFEK Pavel511-D2OK Chrastava2:41:2332,72
2569HAVLÍČEK Martin881-A152:42:0932,56
26107VAVERKA Vratislav511-D3CK Feso Petřvald2:42:0932,56
2746SOUČEK Luboš611-C42:42:2032,53
2873KACHLÍŘ Marcel711-B6Vysočina BIKE KLUB Havl. 2:45:0831,97
2919MICHAL Jiří821-A162:45:0931,97
30109VEGERSKÝ Václav761-A172:45:1031,97
3172ŠOTOLA Roman711-B7Vysočina BIKE KLUB Havl. 2:45:1131,96
32135BREJCHA Pavel761-A182:45:1331,96
3348ZAVADIL František631-C5Tj Agro Kolín2:45:1831,94
3485SVOBODA Josef461-D4CK Vokolek – Import Hlins2:47:0931,59
35108SEMERÁD Ondřej741-B82:47:1931,56
3693GREIPEL Tomáš871-A19SUNDANCE Opava2:47:1931,56
375DAVID Jiří701-B92:48:0831,40
38111JASANSKÝ Václav801-A20Cyklo Stratílek Litomyšl2:48:1031,40
3913ELICH Jiří641-C6Apollo Náchod2:48:1431,38
40130KONÁŠEK Karel481-D5TT Čáslav2:48:1831,37
4143SOBOTKA Miroslav661-B102:49:4431,11
42133ZÁMEČNÍK Karel701-B11PELLS HARD BIKERS2:49:4631,10
43101CHALOUPKA Pavel561-C7KC – Hlinsko2:51:0030,88
4476ŠIROKÝ Ondřej871-A21TJ Sundance2:52:4530,56
4584HOMOLKA Lubomír621-C8PELLS HARD BIKERS2:52:4630,56
4632ŽÁK Petr711-B12AGRO KOLÍN2:52:4630,56
47134OPLOCKÝ Michal781-A22HB KUŘIM2:52:4630,56
4833KUCHAŘ Kamil631-C9AGRO KOLÍN2:52:4730,56
4960PEŠKA Josef491-D6SKC PEČKY2:52:4830,56
5061HOLÍK Jaroslav561-C10SKC PEČKY2:52:4830,56
51112VLACH Martin811-A232:54:2830,26
5240ZAJÍČEK Zdeněk521-D7Celní ředitelství Brno2:57:1129,80
5387DOUBEK René621-C11Polička2:58:1829,61
5439HRADIL Jerry661-B13XCR SIDI2:58:1829,61
55123ŠKEŘÍK Martin781-A24Velosport Valenta2:58:4429,54
5641STEHNO Vladislav871-A252:59:2229,44
5718CHALUPA Jaroslav531-D8Extruindustrie3:01:4529,05
5831KOUBLE Pavel621-C12AGRO KOLÍN3:01:4729,05
5966VOJTĚCH Pavel641-C133:01:4729,05
6045SLOUKA Jiří501-D9Soneko Brno3:01:5529,02
6159KOZÁK Karel631-C14SKC PEČKY3:04:4728,57
6295HAVLASOVÁ Alžběta871-E1V.C.PEK SERVIS Kolín – OK3:06:5628,25
6314PUCHÝŘ Jaroslav531-D10Pension U Macháčků3:07:0428,23
64131KOZÁK Martin791-A26CK Nymburk3:08:4327,98
6550SAMEŠ Milan681-B14Bakov Devils3:09:2127,88
66100ČERMÁK František511-D11Veloservis Jeníček CR3:09:2327,88
6756LINHART Zbyněk591-C153:09:5827,79
68119SLAVKOVSKÝ Petr781-A273:11:3427,56
69126FLIEDROVÁ Ilona631-F13:12:0427,49
7062VOKATÝ Vladimír481-D12SKC PEČKY3:12:5427,37
71125MÍČA Pavel631-C163:12:5527,37
7251ANDĚL Milan521-D13Náchod3:13:2527,30
7334ROČÁKOVÁ Pavlína831-E23:14:2627,16
74105STEJSKAL Kamil761-A283:15:1327,05
7577URBAN Pavel621-C17Stora Enso Timber3:15:5826,94
7642JANÁČEK Milan601-C183:16:2226,89
77116KUMSTÁT Martin761-A293:16:5926,80
7847ŠMÍD Pavel631-C193:17:5426,68
7967ŽIVNÝ Jiří511-D143:18:3126,60
8026ŠINDELÁŘ Martin831-A30Bike Sport Chrudim3:19:5226,42
813ČIHOVSKÝ Karel491-D15OK Chrastava3:20:0426,39
82113ULRICH Milan691-B153:23:4225,92
83120MALEČEK Petr631-C203:28:2525,33
8428DUBEN Miloslav461-D163:30:1125,12
852VAŘECHA Josef431-D17ZPS slévárna Zlín3:30:1625,11
8638HRADILOVÁ Jana701-E3XCR SIDI3:30:2925,09
8729PECH Vladimír491-D18LIGA 20003:32:1724,87
8855BECHYNSKÝ, Ing. Jiří591-C21LIBERO3:34:4124,59
8944STÁRKOVÁ MUDr. Iva701-E43:36:4924,35
9094MAREK Vlastimil571-C223:43:0423,67
9178FIDLER Jiří641-C23Stora Enso Timber3:43:0723,66
9279PECKA Radek741-B16Stora Enso Timber3:45:1823,44
9325JURKA Daniel811-A313:47:4423,19
9421SPURNÝ Jiří631-C243:50:1622,93
95102VĚRČÁK Horymír761-A32OK COMP Team3:52:5522,67
9620HRUBEŠOVÁ Anděla731-E5Vinohradské šlapky3:57:1122,26
9780KRÁL David791-A33Stora Enso Timber3:57:1422,26
9815SOUČKOVÁ Vendula741-E6Pension U Macháčků3:57:5122,20
9998FILEMON Boris541-D194:04:1721,61
10016SKÁLA Jiří731-B17Pension U Macháčků4:04:3121,59
1017PLISKA Pavel641-C25TJ-ZENTIVA4:08:0821,28
102129HROMÁDKO Jana541-D204:11:5620,96
10381JULIŠ Jiří761-A34Stora Enso Timber4:22:0420,15
104121PRCHAL Pavel591-C26AGRO KOLÍN4:51:3718,11
 24RYCHTECKÝ Zdeněk451-D DNF 
 27POSPÍŠIL Radek821-A DNF 
 49ZAVADIL Filip841-A Tj Agro KolínDNF 
 54BECHYNSKÝ Vít871-A SUNDANCE OpavaDNF 
 58PATRA Miroslav491-D TJ Jiskra JaroměřDNF 
 71VYTLAČIL Jiří811-A DNF 
 90KÁBRT Petr761-A DNF 
 99ŽÁK Antonín481-D DNF 
 106PLUCNAR Pavel731-B TJ TŽ TřinecDNF 

Výsledky ve formátu PDF.

 

142kmVýsledky       
Poř.JménoRočník
nar.
Kat.Poř.
kat.
KlubČasPrůměr
[km/h]
1339NĚMEC Luboš762-A14:07:5334,37
2361PETR Pavel692-B1LOKO Pardubice4:08:0234,35
3310BĚHOUNEK Michal672-B2Vysočina BIKE KLUB Havl. 4:12:0433,80
4307MYSLIVEČEK Petr742-B3Sadská4:12:0433,80
5293KLEMENT Josef632-C1CK Přibyslav4:12:0433,80
6338STUNA Tomáš852-A2CK VOKOLEK-import Hlinsko4:12:0533,80
7313KRUPIČKA Martin852-A34:12:0533,80
8311VOMELA Jaroslav692-B4Vysočina BIKE KLUB Havl. 4:12:0533,80
9207GRYC Přemysl772-A44:12:0633,80
10360VODEHNAL Jan732-B5OMT Pardubice4:12:0633,80
11297BUDINSKÝ Ondřej842-A5MTBC MANITOU SOKOL CHRUDI4:12:0633,80
12321POLANSKÝ Petr562-C2Cyklo POKR Pardubice4:12:0633,80
13294VRÁNA Dušan732-B6KABA Sport4:12:0733,79
14277KUČERA Josef712-B7SK Cyklo Chlubna Žďár n.S4:12:0833,79
15268KUČERA Petr752-A6CYKLOSPORT CHROPYNĚ4:12:0833,79
16312STEJSKAL Zbyněk752-A7Vysočina BIKE KLUB Havl. 4:12:0833,79
17341KOREJTKO Zdeněk652-A84:12:0933,79
18497ŠEMBERA Josef772-A94:12:1133,78
19227KUČERA Vladimír732-B8CYKLOSPORT CHROPYNĚ4:12:5733,68
20300VAŠEK Vladimír692-B9CK MTB Hlinsko4:13:3733,59
21251FRANC Miroslav712-B104:14:1033,52
22328TULACH David772-A10OK COMP Team4:15:1133,39
23232KOUBÍK Michal802-A11Cyklosport Kern4:16:1733,24
24280PROCHÁZKA Vít802-A12SK Cyklo Chlubna Žďár n.S4:19:3732,82
25259NIČ Pavel772-A13Cyklosport KERN4:20:1932,73
26337ZÁRUBA Martin812-A144:20:1932,73
27317SEVERÝN Josef582-C3Tatra Mléko4:24:1832,24
28365HLAVIČKA Petr752-A15CK Nymburk4:24:1932,23
29298MATOUŠEK Pavel782-A164:24:2032,23
30208LIPTÁK Lukáš822-A17SKC PEČKY4:24:2132,23
31274JIČÍNSKÝ Jan752-A18Cyklo Pokr Pardubice4:28:1531,76
32204MÜLLER Petr642-C4SKP Nymburk4:29:2731,62
33279TROJÁNEK, Mgr. Miloš672-B11SK Cyklo Chlubna Žďár n.S4:31:1331,41
34245MITTNER Leoš712-B124:31:1331,41
35449NERADIL Tomáš742-B13cyklo MXM Hulín4:31:1331,41
36278CHLUBNA Radek682-B14SK Cyklo Chlubna Žďár n.S4:31:1631,41
37315SOTÁK Branislav782-A194:33:2531,16
38233KUPEČEK Roman672-B154:33:2531,16
39474BUCHTA Radomil582-C5SKC Brno4:33:2531,16
40343NOVÁK Milan572-C6Miko Cycles Přerov4:34:5830,99
41276STÁREK MUDr. Martin672-B164:34:5930,98
42357PAVLÍK Miroslav652-A204:34:5930,98
43252FRANC Bohuslav442-D1Kutná Hora4:34:5930,98
44358RŮŽIČKA Michal762-A214:34:5930,98
45257LUKŠAN Luděk662-B174:35:0030,98
46340KUČERA Josef432-D2SK Cyklo Chlubna Žďár n.S4:35:0030,98
47437PROCHÁZKA Milan482-D34:35:0130,98
48426ŠVEC Stanislav572-C7Praha 84:35:0530,97
49353ŠIRŮČKA Pavel642-C8SK Šafrata4:44:0629,99
50267TEUFERT Luděk672-B18CYKLOSPORT CHROPYNĚ4:44:0629,99
51314SPIŠÁK Ondrej822-A224:46:3129,74
52362CULKA Petr862-A23UNIQA ALK Jihlava4:46:3129,74
53201KLIMEŠ Stanislav632-C94:47:2929,64
54350KALOUSEK Josef562-C10RAMALA Plzeň4:48:3129,53
55289SLANAŘ Luboš732-B19KABA Sport4:48:3129,53
56271DOMANSKÝ Antonín482-D4CK Stará Ves4:48:3129,53
57273STEHNO Milan672-B20FAMILY TEAM HLINSKO4:48:3429,53
58272MAREČEK Michal822-A24Top Ten Team Teplice4:48:3429,53
59260KŘÍŽ Pavel762-A254:48:3529,52
60326MORAVEC Jaroslav642-C11CK PŘIBYSLAV4:48:3629,52
61345BRABLÍK Vlastimil692-B214:48:3729,52
62219VÁVRA Pavel732-B224:48:3729,52
63366FRIC Milan732-B231.Soběslavská Cyklospoleč4:48:3829,52
64309ŠVADLENA Petr722-B244:49:0129,48
65270TRACHTA Pavel692-B25CKKV – Praha4:51:3529,22
66344KLVAŇA Radim792-A26Miko Cycles Přerov4:55:2128,85
67364REITSCHLAGER Evžen622-C12ANLEN CYKLOŠVEC GALAXY4:56:4028,72
68363VALLA Tomáš732-B26Spartak Anlen Vlašim4:56:4028,72
69240VAVÁK Libor652-B274:57:3228,64
70354VESELÝ Petr432-D5TJ TŽ Třinec4:58:4128,53
71220KŘEČEK Miloš702-B28TJ-Sokol Nové Město n. Me4:59:4228,43
72347VAŇÁČOVÁ Kristýna802-E1ANLEN CYKLO ŠVEC5:01:3728,25
73275OKRUHLICA Petr692-B29CKKV Praha5:01:3828,25
74429ŠOLLAR Richard732-B30Bikesport Plzeň5:02:4728,14
75288ŠMÍD Petr752-A27CK Peloton5:03:0728,11
76218GOLAS Rostislav522-D6MXM Hulín5:03:0728,11
77283NIKL Vojtěch852-A285:03:0928,10
78261HYBLER Jiří572-C135:03:0928,10
79496KLEINER Robert662-B315:03:1428,10
80249DOLEŽEL Petr502-D7Cyklo MXM Hulín5:05:3627,88
81348HANŽLÍK Jiří592-C14Cykloservex Duratec5:07:4427,69
82237HAUERLAND Karel512-D8Nymburk5:10:0827,47
83247ADAMEC Petr712-B325:11:4427,33
84432CVRČEK Pavel602-C15KČC BC SPORT SEMILY5:12:1227,29
85442JUKL Josef602-C16Cyklo Bike Vysočina5:12:1527,29
86258ŠPRINGER Václav742-B33CAS Krasomil5:12:1627,28
87308POPEL Karel602-C175:12:2127,28
88367SEDLÁČEK Zdeněk692-B345:12:3527,26
89422ŘÍHA Miroslav732-B35Vinohradské šlapky5:17:4926,81
90234TREŠL Miloš602-C185:21:0326,54
91203ČECH Michal702-B36SaZ Plzeň5:21:0526,54
92368KOPECKÝ Josef542-D9KČC Litomyšl5:21:0526,54
93284MIKULÁŠEK Josef742-B375:22:1326,44
94286BUCHTA Miroslav672-B385:22:1426,44
95231KOUBÍK Vladislav562-C19Cyklosport Kern5:22:1526,44
96325KAREL Jaroslav712-B39CK PŘIBYSLAV5:23:1926,35
97320KUČERA Vladimír492-D10CYKLOSPORT CHROPYNĚ5:23:2926,34
98224JANOVÁČ Stanislav622-C20CYKLO MXM Hulín5:24:2426,26
99404SADOVSKÝ Martin732-B40TJ Žďas Žďár nad Sázavou5:27:2126,03
100230MACH Tomáš752-A295:27:2626,02
101342ŠVEHLÁK Jiří452-A305:27:4226,00
102356KUBĚNKA Vladislav472-D11AVX Lanškroun5:28:0825,97
103351VOLF Jan712-B415:31:3325,70
104263ŠTEFAN Ladislav552-C21KPO5:31:4225,69
105250KAVKA Petr652-B425:33:5525,52
106246NOVÁK Stanislav582-C225:33:5625,51
107216HRABA Pavel472-D12CKKV Praha5:33:5725,51
108248ŠMAHEL Zdeněk642-C235:35:3925,38
109262HYBLEROVÁ Blanka572-F15:37:4225,23
110229MARČÍK Petr722-B435:39:2425,10
111418CHYSKÝ Pavel622-C24CKKV Praha5:41:2024,96
112465VÁLA Vladimír502-D135:41:2924,95
113349GRAFNETTER Jan552-C25Diasport Praha5:42:5524,85
114425ŠVIHEL Luboš602-C26SKC Zruč nad Sázavou5:42:5724,84
115222NÁDVORNÍK David682-B445:43:2524,81
116223NÁDVORNÍK Jaroslav472-D145:45:4624,64
117473KAVALÍŘ Luboš722-B455:46:4024,58
118221BOUZEK Bohumil502-D155:46:4524,57
119477KOLÁŘ Josef702-B46SK Kolis M. Krumlov5:46:5824,56
120304KOLÁŘ Petr722-B47SK Kolis M. Krumlov5:47:0224,55
121285PROKEŠOVÁ Kateřina802-E25:47:0224,55
122495LORENC Petr692-B485:47:0224,55
123316KULKUS Vladimír542-D165:51:1124,26
124236JAMBOROVÁ Renata612-F2XCR Sidi5:51:1324,26
125238PUŠKÁČ Jaromír502-D17CAS Krasomil5:52:3824,16
126241ŠMÍD Karel622-C27CYKLO MXM Hulín5:52:3824,16
127471PLZA Jiří562-C285:52:4024,16
128269BIČIŠTĚ Petr682-B49Spirit Jičín5:52:5524,14
129225DOUDA Roman722-B50CKR5:53:4824,08
130226DVOŘÁK Pavel482-D18CKR5:53:4924,08
131346SCHWEIBE Jurgen522-D19Heimsdorf/Bernsdorf5:53:5124,08
132292HRADECKÝ Jaroslav492-D205:57:5523,80
133202PROKOP Rastislav762-A316:02:3823,49
134330HOFFMANN Ivan402-D216:13:1322,83
135255JIRÁSKOVÁ Věra552-F3Baarnab Brno6:15:0922,71
136256JIRÁSEK Vladimír532-D22Baarnab Brno6:15:1122,71
137205KMOŠŤÁK Svatomír502-D23TJ-ZENTIVA6:15:3522,68
138448BERKA Vladimír682-B51Vinohradské šlapky6:15:4422,68
139405HOLAN Martin632-C29TJ-ZENTIVA6:16:5122,61
140333PATKOVÁ Jitka602-E36:25:4522,09
141217ŠAFÁŘ Hynek652-B52Spartak Praha 46:30:2921,82
142254GLAC Saša512-D246:32:1321,72
143355ZELENKA Milan502-C306:33:2621,66
144299KLAPKA Milan472-D256:33:2621,66
145318MRKVIČKA Jiří702-B536:33:2721,65
146253SEDLÁČEK Pavel532-D26Veteran club Brno6:51:4620,69
147265BEDNAŘÍK Vladimír512-D27Hotmanka – Zádveřice6:51:5620,68
148451BEDNAŘÍK Martin722-B54Hotmanka – Zádveřice6:51:5720,68
149266DUCHOŇOVÁ Pavla792-E4Hotmanka – Zádveřice6:51:5920,68
150264POSPÍŠILOVÁ Jiřina702-E56:54:0520,58
151306ŠUSTR Jan482-D28SK Kolis M. Krumlov7:04:3220,07
152305KOLÁŘ Josef472-D29SK Kolis M. Krumlov7:04:3220,07
153296ZEJDA Jiří532-D30CKKV Praha7:06:3519,97
154244VÁCLAV Jaroslav602-C31SPIRIT Jičín7:23:5419,19
155242BUŠTA Jan642-C32SPIRIT Jičín7:23:5419,19
156295ČÍŽEK Slavomír452-D318:12:5817,28
 228KORDÍK Jaroslav742-B SPIRIT JičínDNF 
 235JAMBOR Zbyněk602-C Favorit BrnoDNF 
 243RYBKA Ivan492-D DNF 
 301ONDRÁČEK Luboš712-B Lacman TeamDNF 
 319KOPECKÝ Ondřej872-A CK Vokolek – Import HlinsDNF 
 322POLANSKÝ Dan832-A Cyklo POKR PardubiceDNF 
 359RUCKER Daniel742-A PSK Whirpool HKDNF 

Výsledky ve formátu PDF.

 

235kmVýsledky       
Poř.JménoRočník
nar.
Kat.Poř.
kat.
KlubČasPrůměr
[km/h]
1469DÍTĚ Radek793-A1Rock Machine Cyklomax6:59:3633,60
2417JANOUŠEK Libor743-B1CK Vokolek – Import7:05:2733,14
3435ČELUSTKA Jan823-A2Author Praha7:05:2833,14
4352VITÁČEK Tomáš643-C1Viessmann7:11:2732,68
5462STÁREK Jaroslav633-C2CKMTB Vokolek Hlinsko7:11:2732,68
6486SVOBODA Pavel713-B2CK Vokolek – Import Hlins7:11:3132,68
7484JÍREK Miroslav663-B3Tatra Mléko7:12:5132,57
8459ORÁLEK Dušan743-B4CK Mor. Třebová7:12:5332,57
9453DUCHÁČ David743-B57:14:4932,43
10406ZÁRYBNICKÝ Aleš743-B6KC Kooperativa Liberec7:16:2032,31
11427CHMEL Zdeněk833-A3Favorit Brno7:16:2832,30
12452SCHOVANEC Zdeněk763-A4CYKLOSPORT CHROPYNĚ7:16:4432,29
13428JAMBOR Aleš823-A5Favorit Brno7:19:0632,11
14472KUBÍK Miroslav783-A6FUN – BIKE team Ústí nad 7:19:0632,11
15480DRAGOUN Marek743-B7S.K.C. Zruč nad Sázavou7:23:0131,83
16431WŰRZ Martin633-C3KC Kooperativa Liberec7:30:0731,33
17490ZRZAVÝ Jan623-C47:30:4831,28
18482ŠIMÁNEK Luboš593-C5Nabul7:30:4931,28
19500BAIER Jan573-C67:30:5031,28
20436ORNER Zdenek563-C7KCK Zlin7:32:5931,13
21488KUBALÍK Ladislav593-C8CK Keramik7:56:2229,60
22479JAKL Josef653-B8S.K.C. Zruč nad Sázavou7:57:4129,52
23454DUCHÁČ Michal683-B98:02:3429,22
24416PUČAN Břetislav473-D18:04:3429,10
25493SOKOL Martin793-A78:20:3628,17
26424HRUBEŠ Petr723-B10Vinohradské šlapky8:24:3527,94
27447GRAFEK Jiří603-C9SBM Košťálov8:24:4227,94
28457PAŠTĚKA Vít503-D2B+M Velo Břeclav8:26:3227,84
29461ŠIMEK Michael803-A8Vinohradské Šlapky8:29:4027,67
30503NĚMEC Karel733-B118:29:4127,66
31411TRUHLÁŘ Jan773-A9Hromosvodi8:33:0127,48
32430TICHÝ Vít713-B12Kaspo Příbram8:33:0227,48
33491KAVULA Ivan583-C108:33:0327,48
34409HERDA Jan833-A10Dobřichov8:34:4927,39
35494ŠKŇOUŘIL Martin773-A118:39:0927,16
36423SÝKORA Robert723-B13Vinohradské šlapky8:39:0927,16
37478LAŇKA Jiří693-B148:39:1027,16
38445FERENC Zbyněk683-B15CKKV Praha8:39:1227,16
39475JANČÁR Marian533-D38:39:3227,14
40407KYNČLOVÁ Jana753-E1Cyklo Špicar Jilemnice8:42:1127,00
41501ŠILHÁN Tomáš723-B168:45:1126,85
42401ZACH Pavel653-B178:49:0126,65
43466ŠVEJKAR Vojtěch503-D48:49:1026,65
44499ŠÍBL Radek803-A128:53:4326,42
45414REŽNÝ Jiří483-D5OD Morava Holešov8:53:4426,42
46412KREJČÍ Miloš703-B18OD Morava Holešov8:53:4426,42
47402PROCHÁZKA Milan663-B19Becaro Kamenná9:10:5225,60
48498ŠÍMA Zdeněk663-B209:10:5325,60
49444ŠOULÁK Luděk693-B21Avenir Brno9:10:5425,59
50492LIKUSOVÁ Dagmar703-E29:20:3125,16
51450POSPÍŠIL Jiří573-C11 BS JOMA J.Hradec9:20:3225,15
52438ŠPLÍCHAL Jan833-A13TJ Starkoč9:35:3524,50
53410JEITNER Berthold713-B22TJ-Sokol Nové Město n. Me9:35:3524,50
54504MATĚJKA Ladislav593-C129:45:2824,08
55421POLNAR Miroslav533-D610:08:2523,17
56443JERMOLÁJEV Igor623-C1310:08:2823,17
57434GOTHARD Tomáš683-B2310:21:3822,68
58467NAVRÁTIL Bohumil623-C14BECARO10:37:3722,11
59439PAVLAS Petr853-A1410:43:1021,92
60441NOVÁČEK Přemek843-A1510:43:1721,92
 408ŠPICAR Rudolf713-B Cyklo Špicar JilemniceDNF 
 419KURKA, Ing. Vít623-C Triatlon Klub OpavaDNF 
 420POLNAR Stanislav763-A DNF 
 440PAVLAS Jiří583-C DNF 
 481MOJŽÍŠ Pavel663-B S.K.C. Zruč nad SázavouDNF 

Výsledky ve formátu PDF.

 

142 km Výsledky teamů
Poř.TeamCelkový
čas
Poř.JménoČas
1SK OMT PARDUBICE12:06:302
4
10
297
347
298
POLANSKÝ Dan
VODEHNAL Jan
POLANSKÝ Petr
03:55:54
04:02:39
04:07:57
2MONTANA VYSKOCIL KOLIN12:18:521
7
14
292
255
383
NOVOTNÝ Petr
KONVALINA Petr
VLACH Martin
03:55:48
04:07:27
04:15:37
3OK COMP12:25:393
9
12
367
351
371
STUNA Tomáš
VRÁNA Dušan
TULACH David
04:02:36
04:07:29
4:15:34
4CYKLO CHLUBNA12:28:035
8
16
266
256
362
KUČERA Josef
KOREJTKO Zdeněk
PROCHÁZKA Vít
04:04:57
04:07:28
04:15:38
5AGRO KOLIN BETA12:46:5113
15
17
303
385
279
RAK Pavel
PRCHAL Pavel
MAREK David
04:15:35
04:15:38
04:15:38
6SCP PARDUBICE13:28:2318
20
23
285
204
280
MITTNER Leoš
BORUCH Petr
MAREŠ Kamil
04:24:21
04:37:02
04:27:00
7ZAVADIL13:39:4419
21
22
271
354
361
KUCHAŘ Kamil
ZAVADIL František
ŽÁK Petr
04:26:59
04:35:45
04:37:00
8CKKV II14:00:4524
25
26
336
294
372
TRACHTA Pavel
OKRUHLICA Petr
KAVULA Ivan
04:40:14
04:40:14
04:40:17
9KASLE PARDUBICE16:24:4928
32
34
201
243
325
ADAMEC Petr
KAVKA Petr
ŠMAHEL Zdeněk
04:58:35
05:20:50
06:05:24
10EXTRUINDUSTRIE17:31:1630
31
38
370
369
257
RECKZIEGEL Jan
CHALUPA Jaroslav
KOSEK Jaromír
05:09:37
05:16:51
07:04:48
11SPIRIT JICIN18:08:0733
36
37
202
340
207
BIČIŠTĚ Petr
VÁCLAV Jaroslav
BUŠTA Jan
05:29:55
06:19:06
06:19:06

Výsledky družstev na 142 km ve formátu PDF.

 

235 km Výsledky teamů
Poř.TeamCelkový
čas
Poř.JménoČas
1CK KOKOLEK HLINSKO21:35:531
2
3
462
486
459
STÁREK Jaroslav
SVOBODA Pavel
ORÁLEK Dušan
07:11:28
07:11:32
07:12:53
2VINOHRADSKÉ ŠLAPKY25:33:265
6
8
424
461
423
HRUBEŠ Petr
ŠIMEK Michael
SÝKORA Robert
08:24:36
08:29:40
08:39:10

Výsledky družstev na 235 km ve formátu PDF.

Partneři:

lacman

fondvysocinycsaszdirec
Město
Ždírec nad Doubravou
extruindustrieregionhitec
storaensoholzwerke-wimmerdas
rychtarisolineintermont
laznickaspektrum-holascoufal
lesni-spolecnostag-svobodabonavita
hk-drevovyrobabrikonorth-wave
kynclshocart
cukrarnaMarkéta Culková
elovstudas
u-machacku
novak-modelarnaautobazar-claudieslevarna
logodneselko
Truhlářství
Zdeněk Novák
Autodoprava
Jan Matějka
Zemní práce
Josef Marek
Práce ve stavebnictví
Josef Bříza
Ovoce zelenina
Libor Trtík
Řeznictví a uzenářství
F. Stejskal a synové

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..