Cyklistická jízda okolo Žďárských vrchů

V sobotu 19.8.1995 se ve Ždírci nad Doubravou konal I. ročník „Cyklistické jízdy okolo Žďárských vrchů“. Za pěkného počasí se na startu 140 km dlouhé trasy v náročném, kopcovitém terénu po hranicích CHKO Žďárské vrchy postavilo 56 startujících ve čtyřech věkových kategoriích: 2 ženy, 6 mužů nad 50 let, 10 mužů nad 40 let a 38 mužů v hlavní kategorii do 48 let.
První čtyřčlenná skupina v cíli dosáhla času 3 hod., 58 min., což odpovídá průměrné rychlosti téměř 35 km/hod. Uznání však zaslouží každý, kdo se závodu zúčastnil a nebál se trochu provětrat svoje tělo. Ceny nejlepším věnovala řada sponzorů, kteří ochotně celou akci podpořili.

Výsledky najdete na: https://kpczdirec.cz/cyklisticka-jizda-okolo-zdarskych-vrchu-vysledky/

Celou akci by nebylo možné uspořádat bez obětavé pomoci lidí, kteří zabezpečovali trasu, občerstvení na trase a registraci účastníků. Díky patří následujícím sponzorům: Dřevozávody a.s Ždírec n.D., Atanel obchodní firma Chotěboř, KABA Sport Chotěboř, VZOR Hlinsko, Vl. Marek Ždírec n. D., Pivovar Hlinsko, KOLA-SPORT Janda Krucemburk a CYKLOSERVIS Plíšek Hlinko.

Za pořadatele Luboš Plíhal

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..