Ždírecký Triangl 2017 = 200 000 Kč pro Dětské oddělení Nemocnice Havlíčkův Brod

12. ročník Ždíreckého Trianglu je úspěšně za námi a proto se ho pokusím zhodnotit. Jak jsme Vás již informovali dříve, byl věnován charitativní akci pod názvem „KAŽDÝ KILOMETR POMÁHÁ“. Celkem 169 účastníků akce, kteří v součtu překonali v sedlech 43 491 km, pomohlo přeměnit ujeté kilometry na finanční hotovost, když hodnota jednoho ujetého kilometru byla 4,60 Kč. Získaných 200 000 korun od partnerů tak putuje na Dětské oddělení Nemocnice Havlíčkův Brod na nákup speciálních přístrojů pro Dětské oddělení Nemocnice Havlíčkův Brod. Jedná se o přístroj na měření CRP – parametrů zánětu pro dětskou pohotovost a přístroj na screeningové (= vyhledávací) vyšetření zrakových vad dětí (nejen u dětí se závažnou tísní kolem porodu a dětí nedonošených, ale všech).

Od začátku vládla mezi cyklisty příjemná a kamarádská nálada. Na všech bylo vidět odhodlání vydat ze sebe vše, aby najezdili co nejvíce kilometrů. Dostatek energie zajišťovaly mimo jiné úžasné buchty a koláče z dílny paní Andělové, Hochmanové, Blažkové, Břízové, Nekvindové, Málkové a Pradáčové. Důkazem jejich mistrovského díla bylo to, že již v podvečer zely všechny krabice prázdnotou. Výbornou večerní polévku a oběd při slavnostním vyhlášení připravila kuchyň společnosti Zemědělská a.s. Krucemburk, za což kuchařům moc děkujeme. Zmíněná večerní polévka byla výbornou vzpruhou do nočního ježdění.

Za 12 ročníků si Ždírecký Triangl vybudoval pověst cyklistické akce pro všechny. Neskutečných 77 let činí rozdíl mezi nejmladší cyklistkou Terezií Dostálovou (3 roky) a Františkem Pradáčem (80 let). Nejstarší ženou ve startovním poli byla neúnavná Anna Fidlerová (76 let). Když jde o dobrou věc, tak věk prostě nerozhoduje. „ Jediným člověkem na světě“, který stál na startu všech ročníků, je Martin Fousek. Vítěz mužské kategorie Stanislav Růžička najezdil 706 km, nejúspěšnější ženou byla Pavla Kostková s výkonem 520 km a dětskou kategorii vyhrál Vojtěch Vodrážka, který v 15 letech najezdil neuvěřitelných 405 km. Kompletní výsledky najdete na ZDE.

Za částku 200 000 Kč, která putuje na Dětské oddělení Nemocnice Havlíčkův Brod, vděčíme hlavně partnerům celé akce. Jim patří obrovské DĚKUJEME!!! Generálním partnerem bylo město Ždírec n. D., hlavním partnerem byla firma Stora Enso Wood Products Ždírec s.r.o.. Dalšími partnery byli: ELKOV elektro a.s., AVE CZ odpadové hospodářství, s. r. o., Czech LANA, s.r.o., Elektromontáže Gabriel Miroslav, MIRAP s.r.o. Ždírec nad Doubravou, SP makléřská společnost Chrudim, Roboterm Chotěboř, Zemědělská a.s. Krucemburk, Slévárna a modelárna Nové Ransko, Stavitelství Bříza Štěpánek, Kuchyně MAPO, MINIGAL s.r.o., A-Zmont Chotěboř s.r.o., WOLF SYSTEM spol. s r.o., Jan Matějka-autodoprava, Modelárna Novák, ELTER,s.r.o., Hlinsko, Dušan Hameder, Ždírec n. D., STROM PRAHA a. s., aedint s.r.o. Hlinsko v Čechách, Fitko Ždírec nad Doubravou, Ski Fanatic  outdoorová organizace, Würth, spol.s r.o.,  Radek Kolouch, J+P Sport Hlinsko, Truhlářství – Sotona Pavel, Vít Bělák Uhelná Příbram, GDO Studio, Helena Dvořáková moderátorka Hitrádia Vysočina, KOLA Vašek & Severýn, SEMIKOLA Hlinsko, Cukrárna Markéta Culková, Včelařství Pradáč, Včelařství Málek a další, kteří přispěli, ale přáli si zůstat v anonymitě.

Zvláštní poděkování patří panu starostovi a místostarostovi za pomoc při jednáních s partnery. Dále bychom chtěli poděkovat vedení města Ždírec nad Doubravou za poskytnutí zázemí pro závodníky v tělocvičně ZŠ a MŠ, bezplatného zapůjčení „Fireareny“ na vyhlášení výsledků a pomoc při získávání všech povolení potřebných pro pořádání této akce. Službám města za přípravu a úklid zázemí pro slavnostní vyhlášení. ZŠ a MŠ Ždírec nad Doubravou za zapůjčení prostor pro prezentaci. Panu Klepetkovi za pomoc s ozvučením a také fotografům Jaromíru Havlovi, Vlastimilovi Gabrielovi a Milanovi Kopeckému.  A nesmíme zapomenout ani na ohleduplné řidiče, kteří tolerovali to velké množství cyklistů pohybujících se na ždíreckém „Trianglu“.

Závěrem mi dovolte ještě jednou poděkovat všem účastníkům a partnerům a popřát Dětskému oddělení Nemocnice Havlíčkův Brod ať přístroje zakoupené z výtěžku Ždíreckého Trianglu 2017 dobře slouží ku prospěchu dětských pacientů.

Za KPC Ždírec n.D.
                                                                       Aleš Bažout


Fotogalerie:

Autoři: Autoři: Jaromír Havel, Milan Kopecký a Magdalena Chvílová Weberová..
Foto - Ždírecký Triangl 2017

Videogalerie:

Autor: Milan Kopecký
Video - Ždírecký Triangl 2017


Generální partner:

Ždírec_nad_Doubravouměsto Ždírec nad Doubravou

Hlavní partner:

Stora_EnsoStora Enso Wood Products Ždírec s.r.o.

Další partneři jsou:

ELKOV elektro a.s.

AVE CZ odpadové
hospodářství, s. r. o.

Czech LANA, s.r.o.

Elektromontáže Gabriel
Elektromontáže Gabriel Miroslav
MIRAP s.r.o.
Ždírec nad Doubravou

SP makléřská společnost
Chrudim

Roboterm Chotěboř
Roboterm Chotěboř
Zemědělská a.s. Krucemburk

SAM Nové RanskoSlévárna a modelárna
Nové Ransko

stavitelstvi-stepanekStavitelství Bříza Štěpánek

MINIGAL s.r.o.

A-Zmont Chotěboř s.r.o.

Wolf-SystemWOLF SYSTEM spol. s r.o.

matejka-autodopravaJan Matějka-autodoprava

modelrana novakModelárna Novák

ELTER,s.r.o., Hlinsko

Dušan Hameder,
Ždírec n. D.,
prodej konstrukčních
a lepených hranolů.

STROM PRAHA a. s.

aedint s.r.o.
Hlinsko v Čechách

FITKO_Zdirec_n_D
Fitko Ždírec nad Doubravou

Ski Fanatic
outdoorová organizace
Würth, spol.s r.o.,
Radek Kolouch, Ždírec n. D.

Mapo kuchyněKuchyně MAPO

logo-J+P-BrudrJ+P Sport Hlinsko
Truhlářství - Sotona Pavel
Ždírec n. D.
Vít Bělák
Uhelná Příbram
logo GDO studio-2015
GDO Studio
Helena Dvořáková
Moderátorka
Hitrádia Vysočina
Kola-vasek-severynKOLA Vašek & SeverýnSemikolaSEMIKOLA Hlinsko
cukrarnaMarkéta CulkováVčelařství Pradáč
Včelařství Málek
Včelí plodiny do každé rodiny.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..