Ždírecký Triangl 2016 – propozice

Jirka Fidler (Fíďa)
Jirka Fidler (Fíďa)

Zveme Vás na již tradiční akci Ždírecký Triangl – 24hodinové setkání nadšenců na bicyklech všech druhů nebo koloběžkách. Není nutno jezdit celých 24 hodin, je samozřejmě povoleno kdykoliv si odpočinout, pospat, pojíst či popít. Důležité je být na startu a na konci setkání v cíli.

Jak jsme Vás již informovali, v loňském roce nás navždy opustil náš kamarád JIŘÍ FIDLER známý jako FÍĎA. Byl to neúnavný organizátor cyklistických “bejkáren” a dalších akcí nejen našeho klubu. Již teď nám všem chybí jeho svérázný humor a organizační schopnosti. Proto jsme se rozhodli letošní 11. ročník věnovat jeho památce.

Datum a místo konání:

Start: 18.6.2016 v 9:00 hod. od Sportovní haly ZŠ a MŠ Ždírec nad Doubravou v Chrudimské ulici.
Cíl: 19.6.2016 v 9:00 hod. na stejném místě.

Trasa:

Denní okruh – Ždírec nad Doubravou, Krucemburk, Vojnův Městec, Radostín, Račín, Vepřová, Nové Ransko, Ždírec nad Doubravou, délka okruhu 34 km, převýšení 130m. Trasa bude značena na vozovce.
Denní okruh se jede v čase 9:00-21:00.
Noční okruh – okruh v obci, známý ,,Triangl“ (ulice Chrudimská, Žďárská a Brodská)
Noční okruh se jede v čase 21:00-09:00. V čase 05:00-09:00 je možné se vrátit zpět na denní okruh.

Mapa denního okruku
Mapa denního okruhu
Profil denního okruhu
Profil denního okruhu

Kategorie:

  1. Jednotlivci ( ženy a muži zvlášť).
  2. Děti do 15 let (ročník 2001 a mladší) – pouze v doprovodu rodičů!!!
  3. Koloběžky (ženy a muži dohromady).
  4. Soutěž teamů.

Soutěž teamů:

Počet členů 3-4. Teamová soutěž je určena pro firemní, rodinný či náhodně složený team bez rozdílu kategorie či věku (muži, ženy, děti, koloběžky). Pořadí bude určeno součtem ujetých kilometrů nejlepších tří členů. Při vyhlášení výsledků budou teamy  oceněny diplomem.

Přihlášky:

Elektronicky na https://kpczdirec.cz/prihlaska-na-zdirecky-triangl-2016/ do 12.6. 2016 do 24:00 hod. (přihlášený bude zaregistrován teprve po zaplacení startovného). Platbu lze provést na bankovní účet (příkaz k úhradě musí být proveden do 12.6.2016), osobně v IC Ždírec n.D. (od 2.5.2016 do 10.6.2016), při prezentaci nebo pořadatelům.
Přihlášky teamů: – team vyplní přihlášku s názvem teamu a jmény členů a odevzdá ji při prezentaci.

Startovné:

Dospělí– povinné startovné100 Kčdo 18.6.2016
+  volitelné– jídlo při slavnostním vyhlášení
výsledků
+ 100 Kčdo 12.6.2016
Děti do 15 let  –  zdarma
+ volitelné– jídlo při slavnostním vyhlášení
výsledků
+ 100 Kčdo 12.6.2016

Startovné po termínu přihlášek kdykoliv do 18.6.2016  8:00 hodin za 100 Kč bez nároku na jídlo při slavnostním vyhlášení výsledků.

Prezentace:

Sportovní hala ZŠ a MŠ Ždírec nad Doubravou v Chrudimské ulici
pátek 17.6.  18 – 20 hod,
sobota 18. 6.  6:30 – 8 hod.

Občerstvení:

Stravu si zajišťuje každý sám – varná konvice a mikrovlnná trouba bude k dispozici.

Vyhlášení výsledků:

Slavnostní vyhlášení výsledků bude 19.6.2016 od 11:00 hod. v Bowling baru (poslední budova po pravé straně směrem na Krucemburk)
GPS: 49°41’45.077″N, 15°49’16.214″E.

Ceny:

Podle možností, spíše symbolické. Každý jezdec obdrží pamětní diplom a možná i medaili, jezdec s největším počtem kilometrů dostane putovní cenu – kopii poháru ,,Stříbrný Triangl” z roku 1931.

Podmínky:

Jede se za plného silničního provozu a je nutné dodržovat pravidla silničního provozu dle zákona č. 361/200 Sb. o provozu na pozemních komunikacích. Každý jede na vlastní nebezpečí a je povinen používat ochrannou přilbu a v noci předepsané osvětlení. Doporučujeme použít reflexní vestu. Za děti do 15 let zodpovídají rodiče. Dále doporučujeme lékařskou prohlídku a individuální pojištění. Pořadatelé neručí za škody vzniklé účastníkům ani jimi způsobené. Pořadatelé neručí za odložené věci ve sportovní hale.

Cílem je ujet co nejvíce kilometrů. Jednotlivci budou hodnoceni podle počtu ujetých kilometrů, každý si měří ujetou vzdálenost na svém computeru.

Během celé akce je možné využít sprchy a nocleh zdarma v areálu tělocvičny (takže karimatku a spacák s sebou).

Kontakt na pořadatele:

Aleš Bažout
qr-bazout
e-mail:
telefon: 
bazout@kpczdirec.cz
+420 724 209 251
Luboš Plíhal
qr-plihal
e-mail:
telefon: 
plihal@kpczdirec.cz
+420 722 765 099
Leoš Pradáč
qr-pradac
e-mail:
telefon: 
pradac@kpczdirec.cz
+420 776 553 936

 

Hlavní partner:

Ždírec_nad_Doubravouměsto 
Ždírec nad Doubravou

Další partneři jsou:

Roboterm Chotěboř
Roboterm Chotěboř
MIRAP - Miloslav Pálka
Ždírec nad Doubravou
modelrana novakModelárna Novák
Elektromontáže Gabriel
Elektromontáže Gabriel Miroslav
monika_brizovaMonika Břízová
Welnes Coach

SAM Nové RanskoSlévárna a modelárna
Nové Ransko

Stora_EnsoStora Enso Wood Products
Ždírec s.r.o
FITKO_Zdirec_n_D
Fitko Ždírec nad Doubravou
Kola-vasek-severynKOLA Vašek & Severýn
Cyklo-centrum_PlisekCyklocentrum Josef PlíšekSemikolaSEMIKOLA Hlinskologo-J+P-BrudrJ+P Sport Hlinsko
Veloservis HavlVELOSERVIS s.r.o,
Havl Brod
Backer Elektro, Backer ELTOPBacker Elektro czlogo GDO studio-2015
GDO Studio
bowling-bar-restaurace-zdirecBowling bar
Ždírec nad Doubravou
Včelařství Pradáč
Včelařství Málek
Včelí plodiny do každé rodiny.

cukrarnaMarkéta Culková

 

 

Startovní listina
Start.
číslo
JménoRočník
nar.
Bydliště - KlubZapl.
1Štěrba Josef1987Ždírec nad DoubravouANO
2Růžička Stanislav1975Křižanov - Sk KřižanováciANO
3Nožička David1977Křižanov - Sk KřižanováciANO
4Valenta Jindřich1972Havlíčkova Borová - Sám si jeduANO
5Glancová Aneta1991Ždírec nad DoubravouANO
6Šťastný Petr1972Ždírec nad Doubravou - AMK ChotěbořANO
7Šťastný Jiří2004Ždírec nad Doubravou - Jedu s taťkou ☺ANO
8Krejčík Vlastimil1977MalečANO
9Kejčíková Nela2006MalečANO
10Dvořák František1961Třemošnice - TřemošniceANO
11Vodrážka Vlastimil1972ChotěbořNE
12Vodrážka Vojtěch2002ChotěbořANO
13Vodrážka Tomáš1973ChotěbořANO
14Fialová Aneta1990RozsochatecANO
15Šimeček Radim1969Příbor - Profily Midar PříborNE
16Novotný Josef1948Třemošnice - Agro KolínANO
17Kaněra Miroslav1978Mladé Bříště - ETVANO
18Škoda Kristián1990Brno - CK Continental Frenštát p. R.ANO
19Bělák Vítězslav1963Uhelná Příbram - Roboterm ChotěbořANO
20Fukas František1964ZaječiceANO
21Janáček Tomáš1990Ždírec nad DoubravouANO
22Lébl Antonín1964Svinný - Roboterm ChotěbořANO
23Jirsa Josef1982VepříkovNE
24Červenková Zdeňka1973PolnáANO
25Červenka Zdeněk1973PolnáANO
26Akrman Miloš1970PočátkyANO
27Bažout Aleš1975Ždírec nad Doubravou - KPC Ždírec n.D.ANO
28Bažoutová Miroslava1977Ždírec nad Doubravou - KPC Ždírec n.D.ANO
29Bažoutová Klára2002Ždírec nad Doubravou - KPC Ždírec n.D.ANO
30
31Bažout Dominik2007Ždírec nad Doubravou - KPC Ždírec n.D.ANO
32Dejmal Radek1974Světlá nad Sázavou - AZ týmANO
33Plíhal Luboš1965Ždírec nad Doubravou - KPC Ždírec n.D.ANO
34Pokorný Michal1978CibotínANO
35Peršala Lubomír1966Ždírec nad DoubravouANO
36Břízová Monika1973Ždírec nad DoubravouANO
37Bříza Lukas2000Ždírec nad DoubravouANO
38Procházka Jaroslav1961Světlá nad Sázavou - AZ tým Světlá nad SázavouANO
39Pradáč Leoš1970Maleč - KPC Ždírec nad DoubravouANO
40Málek Libor1976Ždírec nad DoubravouANO
41Hornová Jana1994RozsochatecANO
42Doležán Ondřej1996RozsochatecANO
43Blažek Jan1990Horní KrupáANO
44Málek Vojtěch2000Ždírec nad DoubravouANO
45Málek Zdeněk1974Ždírec nad DoubravouANO
46Barták Martin1977Ždírec nad DoubravouANO
47Bartáková Markéta1980Ždírec nad DoubravouANO
48Barták Filip2006Ždírec nad DoubravouANO
49Barták Vojtěch2008Ždírec nad DoubravouANO
50Pradáč Petr1966Horní MaršovANO
51Pradáč Jan1991Horní MaršovANO
52Pešková Lenka1992ČachotínANO
53Pešek Josef1997ČachotínANO
54Černý Tomáš1990HolohlavyANO
55Jirásek Josef1973ChotěbořANO
56Tabiová Naděžda1957Ždírec nad DoubravouANO
57Ledvinka Lukáš1990ChotěbořANO
58Bílková Hanka1957PrahaANO
59Šudoma Michal1977Ždírec nad DoubravouANO
60Šudomová Monika1979Ždírec nad DoubravouANO
61Šudoma Matěj2007Ždírec nad DoubravouANO
62Šudoma Ondra2009Ždírec nad DoubravouANO
63Kouba Daniel1997Ždírec nad DoubravouANO
64Zumr Jiří1975Pelhřimov - ETVANO
65Souček Vladislav1945Ždírec nad DoubravouANO
66Toman Daniel1989Svatý Kříž - KDPANO
67Vambera Jan1990Peršíkov-Havlíčkova Borová - KDPANO
68Benc Martin1989Havlíčkova Borová - KDPANO
69Kovář Leoš1999Světlá nad SázavouANO
70Uttendorfský Petr1990Velká Losenice - KDPANO
71Eis Tomáš1993Chotěboř - HC ChotěbořANO
72Fukasová Jana1991ZaječiceANO
73Žižka Bohumil1992Třebechovice pod OrebemANO
74Dvořák Svatopluk1970Pelhřimov - Marathon CZANO
75Kostková Pavla1970Kamenice nad Lipou - Marathon CZANO
76Pospíchal Milan1962Ždírec nad DoubravouANO
77Malivánek Milan1961Vojnův MěstecANO
78Rajnošek Zdeněk1963Žďár nad Sázavou - Bratrstvo Žďárských vrchůANO
79Šaroun Zdeněk1968Horky u Čáslavi - TJ Sokol PotěhyANO
80Záplatová Klára1991Ctětín - ChrudimANO
81Šilar Radomír1976Litomyšl - STS Chvojkovice-BrodANO
82Hudec Libor1960Ždírec nad Doubravou - STS Chvojkovice-BrodANO
83Hudec Vojtěch1997Ždírec nad Doubravou - STS Chvojkovice-BrodANO
84Klinecká Jana1981Hlinsko - MK HlinskoANO
85Doležal Petr1980Hlinsko - MK HlinskoANO
86Dvořáček Josef1984ČáslavANO
87Culek Jiří1996Novy StudenecANO
88Soška Martin1990Havlíčkův BrodANO
89Uchytil Jan1981Ždírec nad DoubravouANO
90Záruba Martin1981Ždírec n. D.-Stružinec - CK MTB Maraton HlinskoANO
91Šilhán Tomáš1972Velké PoříčíNE
92Šilhánová Michaela1983Velké PoříčíNE
93Málek Standa1956Podmoklany 46 - HB VeloservisANO
94Hegr Martin1971Ždírec nad DoubravouANO
95Stehnová Jana1980ChotěbořANO
96Křížová Markéta1985HlinskoANO
97Toman František1969Ždírec nad DoubravouANO
98Jirková Veronika1992Ždírec nad DoubravouANO
99Toman Filip2005Ždírec nad DoubravouANO
100Exnerová Jitka1968Ždírec nad DoubravouANO
101Horký Vladimír1974Vojnův Městec - ABNDANO
102Pradáčová Tereza1994Horní MaršovANO
103Kocourková Lucie1990Nová PakaANO
104Báča Luboš1992Havlíčkův BrodANO
105Benc Petr1971Světlá nad SázavouANO
106Dobiáš Ladislav1962Ždírec nad DoubravouANO
107Coufal Rudolf1967KrucemburkANO
108Fajtová Alena1964Ždírec nad DoubravouANO
109Fajt Petr1963Ždírec nad DoubravouANO
110Jirmásek Tomáš1985Hlinsko v ČecháchANO
111Tunheber Miroslav1982ChotěbořANO
112Dobiáš Michal1991Ždírec nad DoubravouANO
113Ligmajer Lukáš1980Ždírec nad DoubravouANO
114Ligmajerová Lucie1979Ždírec nad DoubravouANO
115Glancová Růžena1973Ždírec nad DoubravouANO
116Fousek Martin1970Ždírec nad DoubravouANO
117Fousek Jáchym2000Ždírec nad DoubravouANO
118Marková Jana1983Česká BěláANO
119Marek Michal1978Ždírec nad DoubravouANO
120Marková Andrea2009SlavíkovANO
121Stránská Tereza2011Česká BěláANO
122Stránský Martin2009Česká BěláANO
123Adamec Lukáš2001SobíňovANO
124Pradáčová Lucie1996Maleč - KPC Ždírec n.D.ANO
125Vomelová Marcela1970Ždírec nad DoubravouANO
126Fidlerová Anna1941Ždírec nad DoubravouANO
127Blažíčková Eliška2004SobíňovANO
128Blažíčková Adéla2001SobíňovANO
129Blažíčková Magdalena1975SobíňovANO
130Blažíček Josef1977SobíňovANO
131Chalupa Roman1985Ždírec nad DoubravouANO
132Málková Anna2009Ždírec nad DoubravouANO
133Havel Jiří2005Ždírec nad DoubravouANO
134Havel Miloš2000Ždírec nad DoubravouANO
135Havel Miloš1970Ždírec nad DoubravouANO
136Urban Pavel1962Ždírec nad Doubravou - STORAENSOANO
137Bradáč Ondřej2000Ždírec nad DoubravouANO
138Pol Matyáš2007Ždírec nad DoubravouANO
139Polová Barbora2003Ždírec nad DoubravouANO
140Pol Zbyněk1974Ždírec nad DoubravouANO
141Němec Ondřej2002ProstějovANO
142Novotný Roman1973KrucemburkANO
143Novotný Mirek1998KrucemburkANO
144Novotný Pavel2000KrucemburkANO
145Forejt Tomáš2001Ždírec nad DoubravouANO
146Semerád Ondřej1974Hlinsko - SK Prima PoličkaANO
147Lachman Tomáš1999Chotěboř - BKHBANO
148Adam Jakub2000Chlístov - BKHBANO
149Pospíchalová Zlata1991Ždírec nad DoubravouANO
150Trna Jan1990BrnoANO
151Formánková Veronika1976HlinskoANO
152Božák Svaťa1977Rožnov pod Radhoštěm - Svaťa Božák ultracyclingANO
153Vavroušek Michal2000Ždírec nad DoubravouANO
154Kasalová Hana1992Ždírec nad DoubravouANO
155Dobrovolný Štěpán1967Ždírec nad DoubravouANO
156Gahuhra Roman1990Hulín - Vesani.czANO
157Kovačka Lukáš1991Ždírec nad Doubravou - Ck MTB HlinskoANO
158Hoffelner Jan1974Praha 10 - SIX MONKEYSANO
159Uchytilová Ivana1975Ždírec nad DoubravouANO
160Uchytilová Barbora2003Ždírec nad DoubravouANO
161Uchytil Lukáš2006Ždírec nad DoubravouANO
162Kočí Josef1966Ždírec - Drtiči Ždírec u PohleduANO
163Benc Kamil1975Ždírec - Drtiči Ždírec u PohleduANO
164Jecha Jaroslav1973Ždírec - Drtiči Ždírec u PohleduANO
165Jechová Jana1975Ždírec - Drtiči Ždírec u PohleduANO
166Dundáček Petr1963Rozsochatec - Ždírec Drtiči u PohleduANO
167Uchytil Zdeněk1977LhůtaANO
168Uchytil Vladimír1975LhůtaANO
169Novák Tomáš1970Velim - Wuerth MTB RacingANO
170Szabo Josef1992Ždírec nad DoubravouANO
171Novák Ondra2002Velim Dolní Nouzov - Expras K2 Merida Team KolínANO
172Krumpan Radislav1959Ždírec nad DoubravouANO
173Gabrielová Monika1982Ždírec nad DoubravouANO
174Gabriel Tomáš2007Ždírec nad DoubravouANO
175Gabrielová Aneta2011Ždírec nad DoubravouANO
176Veselý Martin1978MrákotínANO
177Součková Kateřina2005Nové RanskoANO
178Souček Jiří1975Nové RanskoANO
179Hocka Radek1972ŠmolovyANO
180Coufal Jiří1987Žďár nad SázavouANO
181Slavkovský Petr1978TřemošniceANO
182Fidler Luděk1989Ždírec nad DoubravouANO
183Sonner Jan1976Havlíčkův BrodANO
184Novák Petr1973Ždírec nad DoubravouANO
185Venc Jaroslav1985Hurtova LhotaANO
186Bílek Ivan1967Libice nad DoubravouANO
187Denk Petr1968Hlinsko - Ultras KPC Ždírec n. D.ANO
188Stehno Milan1967Hlinsko - Ultras KPC Ždírec n.D.ANO
189Tlapák Michal1983HlinskoANO
190Břízová Marta1950Ždírec nad DoubravouANO
191Resslová Danuše1941Ždírec nad DoubravouANO
192Rybáček Adam2001Ždírec nad DoubravouANO

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..