Výsledky Ždíreckého Trianglu 2014

Cyklistická 24hodinovka 2014 se jela ve dnech 21.-22.6. od 9,00 hodin, start a cíl: Ždírec nad Doubravou, Chrudimská ulice, tělocvična základní školy.

Výsledky kategorie – muži
Poř.JménoRočník
nar.
Klub / BydlištěVzdálenost
[km]
Doba jízdy
[hh:mm]
Průměr
[km/h]
1Klindera Michal1973CK Vinohradské šlapky71222:0732,19
2Záruba Martin1981CK MTB Marathon Hlinsko68522:4030,22
3Valko Peter1967Trnava68322:1030,81
4Slavkovský Petr1978Agro Kolín / Třemošnice65423:1328,17
5Růžička Stanislav1975SK Křižanováci55418:2030,22
6Hudec Libor1960KPC Ždírec n.D.53019:5826,54
7Pradáč Petr1966Horní Maršov51718:5227,40
8Navrátil Vít1966Energo Choceň51020:02  25,46
9Venc Jaroslav1985Hurtova Lhota50814:36 34.79
10Šilar Radek1976Pornostarracing500  
11Tlapák Michal1983Hlinsko48418:0126,86
12Akrman Miloš1970CK Vinohradské šlapky47216:1629,02
13-14Bažout Aleš1975KPC Ždírec n.D.46117:3826,14
13-14Lehejček Jiří1979Počátky46115:5928,84
15Krejčí Miroslav1967Bratislava45618:3024,65
16Gabriel Miroslav1979Fitko Ždírec n.D.44415:3528,49
17Kristl Josef1952Krucemburk43518:2723,58
18Málek Stanislav1956Podmoklany42516:0026,56
19Fousek Martin1970KPC Ždírec n. D42315:0328,11
20-21Suk Pavel1961Viničné Šumice42120:2920,55
20-21Novotný Josef1948Agro Kolín42116:3725,34
22-23Pradáč Leoš1970KPC Ždírec n.D.42014:5228,25
22-23Eis Tomáš1993HC Chotěboř42015:4026,81
24Čejka Lukáš1997Vojnův Městec41017:1323,81
25-26Dobrovolný Štěpán1967Ždírec n.D.40716:1225,12
25-26Gahura Roman1990Hulín / Vesani.cz40716:1225,12
27-28Pradáč Jan1991Horní Maršov40114:4827,09
27-28Procházka Jaroslav1961Světlá n.S.40115:1026,44
29Štěrba Josef1987Ždírec n.D36615:2423,77
30Malina Pavel1975Světlá n.S.35213:5325,35
31Klepetko David1984Chotěboř35012:4027,63
32Horký Vladimír1974TJ Jiskra Vojnův Městec34712:1028,52
33Uchytil Zdeněk1977Lhůta34114:3023,52
34Hudec Vojtěch1997Krucemburk33011:1829,20
35Doležal Petr1982Hlinsko32411:3028,17
36Rössler Josef1977Třemošnice32311:4727,41
37Pešek Josef1997Čachotín32213:1124,42
38Čejka Čestmír1967 320  
39Culek Jiří1996Nový Studenec310  
40Chalupa Roman1985Podhoráci30512:4124,05
41Novotný Mirek1998Krucemburk304  
42Gregor Martin1994Chotěboř 28511:2125,11
43Pospíšil Jiří  275  
44Barták Martin1977Ždírec n.D.27411:5522,99
45Uchytil Vladimír1975Lhůta27212:2122,02
46Dvořák David1996Ždírec n.D.260  
47-48Janáček Tomáš1990Ždírec n.D.25011:0022,73
47-48Vařečka Martin1990Ždírec n.D25011:0022,73
49Lébl Antonín1964Roboterm Chotěboř24712:000,87
50Radim Fousek1996Ždírec n.D.240  
51Pokorný Jakub1989Ždírec n.D.2138:4224,48
52-53Novotný Martin1972Ždírec n.D.2109:4721,47
52-53Hocke Radek1972Šmolovy2109:0223,25
54Benc Petr1971PMP205  
55Fajt Petr1996Ždírec n.D.202  
56Havel Miloš1970Ždírec n.D.19710:4118,44
57Bílek Ivan Roboterm Chotěboř195  
58Pelouch Martin1986Chotěboř175  
59Benc Ota1965CK Posázaví Přibyslav174  
60Szabo Josef1992Ždírec n.D.163  
61Uchytil Jaroslav1972Ždírec n.D.144  
62Šilhán Tomáš1972Velké Poříčí141  
63-64Moravec Jaroslav1964CK Posázaví Přibyslav140  
63-64Souček Jaromír1980Chotěboř140  
65Souček Lukáš1984Chotěboř134  
66Traufgott Zbyněk Hlinsko1327:4317,11
67Semerád Ondřej1974Hlinsko130  
68Janáček Michal1977Staré Ransko1165:3021,09
69Plíhal luboš1965KPC Ždírec n.D.1043:4028,36
70Fidler Jiří1964KPC Ždírec n.D.541:4630,57

 

Výsledky kategorie – muži – koloběžka
Poř.JménoRočník
nar.
Klub / BydlištěVzdálenost
[km]
Doba jízdy
[hh:mm]
Průměr
[km/h]
1Červenka Zdeněk1973Polná34118:02 18,91
2Pospíchal Milan1962Ždírec n.D.260  

 

Výsledky kategorie – ženy
Poř.JménoRočník
nar.
Klub / BydlištěVzdálenost
[km]
Doba jízdy
[hh:mm]
Průměr
[km/h]
1Tabi Naďa1957Ždírec n.D.45121:1521,22
2Klinecká Jana1981Hlinsko44316:5826,11
3Formánková Veronika1976Hlinsko38214:5825,52
3Vermešová Pavlína1985Chotěboř33315:1921,74
5Uchytilová Ivana1975Ždírec n.D.29015:2818,75
6Bělohlávková Jaroslava1963Chotěboř22010:5020,31 
7Losenická Eliška1986Krucemburk21710:4720,12
8.-9.Culková Kateřina1977Mělkovice21611:0119,61
8.-9.Bartáková Markéta1980Ždírec n.D.21611:0119,61
10Šorfová Jiřina1969Havlíčkova Borová2109:4721,47
11Culková Vladislava1967Nový Studenec18510:0018,50
12Bažoutová Miroslava1977KPC Ždírec n.D.1758:4819,89
13Vašíčková Petra1987Ždírec n.D.1629:5016,47
14Pešková Lenka1992Čachotín1387:2518,61
15Fidlerová Anna1941Ždírec n.D.109  
16-17Novotná Marie1957Hlinsko108  
16-17Novotná Iveta1996Hlinsko108  
18Plevová Iveta1979Ždírec n.D.1056:0317,36
19Janoušková Michaela1983Velké Poříčí73,5  

 

Výsledky kategorie – děti
Poř.JménoRočník
nar.
Klub / BydlištěVzdálenost
[km]
Doba jízdy
[hh:mm]
Průměr
[km/h]
1Havel Miloš2000Ždírec n.D.20010:3518,90
2Uchytilová Barbora2003Ždírec n.D.1819:3718,82
3Novotný Pavel2000Krucemburk1416:1622,50
4Havel Jiří2005Ždírec n.D.1368:2216,25
5Traufgottová Anna2004Hlinsko1075:5418,14
6Plevová Barbora2005Ždírec n.D.1056:0317,36
7Uchytil Lukáš2006Ždírec n.D.101  
8.-9.Bažout Adam2004KPC Ždírec n.D.361:5418,95
8.-9.Bažout Dominik2007KPC Ždírec n.D.361:5418,95
StatistikaStatistika Ždíreckého Trianglu – Cyklistické 24hodinovky

 


Fotogalerie:

Autoři: Martin Štěpánek, Jiří Fidler, Ivan Bílek a Leoš Pradáč.
Foto - Ždírecký Triangl 2014


Partneři letošního ročníku:

Ždírec_nad_Doubravouměsto 
Ždírec nad Doubravou
Logo-indukceRoboterm Chotěboř
bowling-bar-restaurace-zdirecBowling bar Ždírec nad DoubravouSAM Nové RanskoSlévárna a modelárna Nové Ransko
Cyklo-centrum_PlisekCyklocentrum Josef PlíšekFITKO_Zdirec_n_DFitko Ždírec nad Doubravou
SemikolaSEMIKOLA HlinskoVčelařství Pradáč
Včelařství Málek
Včelí plodiny do každé rodiny.

 

 

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..