Startovní listina Ždíreckého Trianglu 2019

Přihláška

Startovní listina akce: Ždírecký Triangl 2019. Zde jsou uvedeni pouze řádně zaregistrovaní účastníci.
Přihlášku je možné vyplnit elektronicky na https://kpczdirec.cz/prihlaska-na-zdirecky-triangl-2019/ od 15.4.2019 do 16.6. 2019 do 20:00 hod. (přihlášený bude zaregistrován teprve po zaplacení startovného). Platbu lze provést na bankovní účet (příkaz k úhradě musí být proveden do 16.6.2019), osobně v IC Ždírec n.D. (od 2.5.2019 do 14.6.2019), při prezentaci nebo pořadatelům.

Start.
číslo
JménoRočník
nar.
Bydliště - KlubZapl.
1Růžička Stanislav1975Křižanov - KřižanovaciANO
2Korejtko Jiří1997Hlinsko -ANO
3Kralik Michal1979Adamov -ANO
4Barták Vojtěch2008Ždírec nad Doubravou - BARTÁČKOVCIANO
5Barták Filip2006Ždírec nad Doubravou - BARTÁČKOVCIANO
6Bartáková Markéta1980Ždírec nad Doubravou - BARTÁČKOVCIANO
7Kouba Daniel1997Ždírec nad Doubravou -ANO
8Škoda Kristián1990Brno - CK Continental Frenštát p. R.ANO
9Polívková Jana1970Pohled -ANO
10Škaryd Jiří1979Česká Bělá - RobotermANO
11Benda František1975Hrubšice 122, Ivančice - KOMETAANO
12Janků Radek1967Adamov - Čáp AdamovANO
13Jirásek Josef1973Chotěboř -ANO
14Vašata Rostislav1968Havlíčkův Brod - Cyklo Team BezděkovANO
15Bakliková Marcela1972Humpolec -ANO
16Horký Pavel1984Ruda - BECAROANO
17Krupauer Jiří1963Bezděkov - Cyklo Team BezděkovANO
18Horn Jiří1969Havlíčkův Brod - Cyklo Team BezděkovANO
19Stejskal Václav1961Bezděkov - Cyklo Team BezděkovANO
20Krsek Tomáš1982Smiřice -ANO
21Pavlas Jiří1988Havlíčkův Brod -ANO
22Kučera Jaroslav1966Vitiněves 56 -ANO
23Válek Jan1984Jihlava -ANO
24Uttendorfský Petr1990Velká Losenice -ANO
25Dejmal Radek1974Světlá nad Sázavou - Az tým Světlá nad SázavouANO
26Kencl Jakub1967Řevnice -ANO
27Kocourková Lucie1990Stará Paka -ANO
28Kouba Zdeněk1984Stará Paka -ANO
29Pechac Robert1979Praha -ANO
30Havel Miloš1970Ždírec nad Doubravou -ANO
31Havel Miloš2000Ždírec nad Doubravou -ANO
32Havel Jiří2005Ždírec nad Doubravou -ANO
33Tomková Simona2000Chotěboř -ANO
34Teichmanová Barbora2013Příbor - Midar PříborANO
35Teichmanová Jana1979Příbor - Midar PříborANO
36Teichman Jindřich2011Pribor - Midar PříborANO
37Teichman David1981Pribor - Midar PříborANO
38Vachušková Simona1987Ždírec nad Doubravou -ANO
39Vachušková Tereza2008Ždírec nad Doubravou -ANO
40Vachuška Milan1979Ždírec nad Doubravou -ANO
41Klindera Michal1973Praha 8 - CK Vinohradské ŠlapkyANO
42Málek Libor1976Ždirec nad Doubravou - KPC Zdírec nad DoubravouANO
43Vitků Aleš1980Jihlávka - Dravci z PočátekANO
44Szabo Josef1992Ždírec nad Doubravou - Galvanovna Minigal s.r.o.ANO
45Červenka Zdeněk1973Hlinsko -ANO
46Valová Klára2002Leškovice -ANO
47Jiránek Petr1973Kutná Hora -ANO
48Fenclová Taťána1961Praha 3 -ANO
49Fencl Vladimír1958Praha 3 -ANO
50Fenclová Zuzana1991Praha 7 -ANO
51Novotný Ivo1986Žďár nad Sázavou -ANO
52Němec Vlasta1979Sobíňov - Bike SobiňovANO
53Houlík Jakub1998Havlíčkův Brod -ANO
54Křížová Markéta1985Hlinsko -ANO
55Jirmásek Tomáš1985Hlinsko -ANO
56Kotabova Kristyna1980Sobiňov - Bike SobinovANO
57Doležalová Karolína1999Leškovice -ANO
58Jesenko Filip1992Pardubice -ANO
59Cíbik Roman1970Púchov -ANO
60Cíbiková Antónia1968Púchov -ANO
61Ždímal Kamil1982Svinný -ANO
62Hudec Libor1960Ždírec nad Doubravou -ANO
63Hudec Vojtěch1979Ždírec nad Doubravou -ANO
64Málek Stanislav1956Podmoklany 46 - Železnohorák tymANO
65Šimeček Radim1969Příbor - Midar PříborANO
66Šimečková Radka1976Příbor - Midar PříborANO
67Šimeček Vojtěch2012Příbor - Midar PříborANO
68Plešák Pavel1965Plzeň, Družby 15 - EBOLA PLZENANO
69Culková Michaela1996Horni Studenec -ANO
70Glancová Tereza1997Ždirec nad Doubravou -ANO
71Marek Michal1978Ždírec nad Doubravou -ANO
72Marek Petr2004Slavíkov -ANO
73Marková Andrea2007Slavíkov -ANO
74Malivánek Milan1961Vojnův Městec -ANO
75Janáček Tomáš1990Ždírec nad Doubravou -ANO
76Pradáč Petr1966Horní Maršov -ANO
77Maroušek Miroslav1969Horažďovice -ANO
78Panušková Jana1979Horažďovice -ANO
79Panuška Jan2007Horažďovice -ANO
80Fousek Martin1970Ždírec nad Doubvravou - KPC Ždírec n. D.ANO
81Galová Margita1990Žilina -ANO
82Toman Daniel1989Havlíčkova Borová -ANO
83Stehnová Jana1980Chotěboř -ANO
84Krédl Jaromír1997Chotěboř -ANO
85Glancová Růžena1973Ždirec nad Doubravou -ANO
86Šudomová Anežka2012Ždírec nad Doubravou -ANO
87Šudomová Monika1979Ždírec nad Doubravou -ANO
88Šudoma Ondřej2009Ždírec nad Doubravou - DDM HlinskoANO
89Šudoma Matěj2007Ždírec nad Doubravou -ANO
90Šudoma Michal1977Ždírec nad Doubravou -ANO
91Bílková Hana1957Praha -ANO
92Kumpán Radislav1959Ždírec nad Doubravou -ANO
93Macháček Jiří1975Kuklík - Higland sport TeamANO
94Štěrba Josef1987Ždírec nad Doubravou - Železnohorák týmANO
95Janáček Zdeněk1982Chotěboř -ANO
96Janáčková Lucie1987Chotěboř -ANO
97Krejčí Pavel1975Źdár nad Sázavou - Highland sport TeamANO
98Uchytil Zdeněk1977Lhůta - Železnohorák týmANO
99Uchytil Vladimír1975Lhůta - Železnohorák týmANO
100Formanková Veronika1976Hlinsko -ANO
101Benc Martin1989Havlíčkova Borová -ANO
102Culková Vladislava1967Ždírec nad Doubravou -ANO
103Červinka Radek1971Včelákov -ANO
104Lhotský Michal1972Kladno, Bulharská 2210 - Kovářství Souček Team BenátkyANO
105Pešek Josef1997Čachotín - Roboterm ChotěbořANO
106Venc Jaroslav1985Hurtova Lhota -ANO
107Procházka Jaroslav1961Světlá nad Sázavou - AZ týmANO
108Urbanová Markéta1981Ždírec nad Doubravou -ANO
109Kaněra Miroslav1978Mladé Bříště - ETVANO
110Malivánek Michal1984Ždírec n.D. -ANO
111Malivánek Michal2006Ždírec n.D. -ANO
112Plíhal Luboš1965Ždírec nad Doubravou - KPC Ždírec n.D.ANO
113Pokorný Michal1978Cibotín - CIBO TEAMANO
114Pokorná Adéla2007Cibotín - CIBO TEAMANO
115Pokorná Kamila2010Cibotín - CIBO TEAMANO
116Ostrejš Jan1991Nové Město na Moravě -ANO
117Trojan Martin1962Chrastava - Proofy Cycling TeamANO
118Benc Aleš1968Žďár nad Sázavou - Zámečnictví Jan BencANO
119Souček Vladislav1969Benátky - Kovářství Souček TeamANO
120Pospíšil Petr1978Václavovice - NOVEKOLO.CZANO
121Kučera Martin1974Chotěboř - Bobr bike team Libice nad DoubravouANO
122Kučerová Kateřina1977Chotěboř - Bobr bike team Libice nad DoubravouANO
123Tlapák Michal1983Hlinsko - PŘÍHODA s.r.o.ANO
124Pradáč Leoš1970Maleč - KPC Ždírec n. D.ANO
125Šťastný Jiří2004Ždírec nad Doubravou -ANO
126Tabiová Naděžda1957Ždírec nad Doubravou -ANO
127Uchytil Jan1981Ždírec Nad Doubravou -ANO
128Uchytil Jakub2011Ždírec Nad Doubravou -ANO
129Fialová Pavla1972Sázavka -ANO
130Soška Martin1990Havlickův Brod -ANO
131Fiala Pavel1971Sázavka -ANO
132Dluhý Martin1997Čeladná - Midar PříborANO
133Furch Vladimir1973Ždírec nad Doubravou -ANO
134Adámková Kateřina1977Ždírec nad Doubravou -ANO
135Furch Štěpán2007Ždírec nad Doubravou -ANO
136Vojáková Jitka1972Ždírec nad Doubravou -ANO
137Voják Matěj2007Ždírec nad Doubravou -ANO
138Bělovský Jan1946Chtěboř ,Krále Jana 51 - RobotermANO
139Machek Josef1982Mladé Bríště - ETVANO
140Novak Petr1973Zdirec n.D. - SKI BIKE modelarna novakANO
141Bažout Dominik2007Ždírec nad Doubravou - KPC Ždírec n. D.ANO
142Bažout Adam2004Ždírec nad Doubravou - KPC Ždírec n. D.ANO
143Bažout Aleš1975Ždírec nad Doubravou - KPC Ždírec n. D.ANO

 

 

Generální partner:

Ždírec_nad_Doubravouměsto Ždírec nad Doubravou

Hlavní partner:

Stora Enso Wood Products Ždírec s.r.o.

Další partneři jsou:

Elektromontáže Gabriel
Elektromontáže Gabriel Miroslav
Zemědělská a.s. Krucemburk

bikero.cz
Ski Fanatic 
outdoorová organizace
Plam s.r.o., Chotěboř

modelrana novakModelárna Novák

FITKO_Zdirec_n_D
Fitko Ždírec nad Doubravou
Mapo kuchyněKuchyně MAPORoboterm Chotěboř
Roboterm Chotěboř

ELKOV elektro a.s.

logo-J+P-BrudrJ+P Sport HlinskoBest Cycle Chotěboř
SemikolaSEMIKOLA HlinskoHelena Dvořáková
moderátorka
Českého rozhlasu
cukrarnaMarkéta Culková
Včelařství Pradáč
Včelařství Málek
Včelí plodiny do každé rodiny.
Dušan Hameder, 
Ždírec n. D., 
prodej konstrukčních 
a lepených hranolů.