Přihláška na Ždírecký Triangl 2019

Online přihlašování skončilo. Přihlásit se můžete osobně při prezentaci. V pátek 21.6. 18:00 – 20:00 hod nebo v sobotu 22. 6. 6:30 – 8:00 hod.

Více informací na https://kpczdirec.cz/zdirecky-triangl-2019.

Online přihlášení od 15.4.2019 do 16.6. 2019 do 20:00 hod.
POZOR!!! Přihlášený bude zaregistrován teprve po zaplacení startovného. Údaje k platbě obdržíte v e-mailu po odeslání této přihlášky. Zaplacené startovné se nevrací, je možné ho pouze převést na jinou osobu.

Povinná pole jsou označena (*).

Přihlášení účastníci

Startovní listina s uvedením startovního čísla a údaji o zaplacení.Startovní listina
Příjmení
Jméno
Ročník
Obec
Klub
Glancová
Aneta
1991
Ždírec nad Doubravou
Kudrna
Martin
1987
Praha
Bažout
Aleš
1975
Ždírec nad Doubravou
KPC Ždírec n. D.
Bažout
Adam
2004
Ždírec nad Doubravou
KPC Ždírec n. D.
Bažout
Dominik
2007
Ždírec nad Doubravou
KPC Ždírec n. D.
Bednář
Jan
1989
Dolní Město
Jiranek
Kamil
1972
Chotebor
SKI BIKE modelarna novak
Cermak
David
1973
Chotebor
SKI BIKE modelarna novak
Novak
Petr
1973
Zdirec n.D.
SKI BIKE modelarna novak
Kuczawská
Miluše
1974
Světlá nad Sázavou
Machek
Josef
1982
Mladé Bríště
ETV
Bělovský
Jan
1946
Chtěboř ,Krále Jana 51
Roboterm
Voják
Matěj
2007
Ždírec nad Doubravou
Vojáková
Jitka
1972
Ždírec nad Doubravou
Furch
Štěpán
2007
Ždírec nad Doubravou
Adámková
Kateřina
1977
Ždírec nad Doubravou
Furch
Vladimir
1973
Ždírec nad Doubravou
Gaza
Juraj
1960
Holíč
Dluhý
Martin
1997
Čeladná
Midar Příbor
Fiala
Pavel
1971
Sázavka
Soška
Martin
1990
Havlickův Brod
Fialová
Pavla
1972
Sázavka
Uchytil
Jakub
2011
Ždírec Nad Doubravou
Uchytil
Jan
1981
Ždírec Nad Doubravou
Tabiová
Naděžda
1957
Ždírec nad Doubravou
Šťastný
Jiří
2004
Ždírec nad Doubravou
Pradáč
Leoš
1970
Maleč
KPC Ždírec n. D.
Benc
Aleš
1968
Žďár nad Sázavou
Zámečnictví Jan Benc
Tlapák
Michal
1983
Hlinsko
PŘÍHODA s.r.o.
Kučerová
Kateřina
1977
Chotěboř
Bobr bike team Libice nad Doubravou
Kučera
Martin
1974
Chotěboř
Bobr bike team Libice nad Doubravou
Pokorná
Kamila
2007
Cibotín
CIBO TEAM
Pokorná
Adéla
2007
Cibotín
CIBO TEAM
Pokorný
Michal
1978
Cibotín
CIBO TEAM
Trojan
Martin
1962
Chrastava
Proofy Cycling Team
Plíhal
Luboš
1965
Ždírec nad Doubravou
KPC Ždírec n.D.
Malivánek
Michal
2006
Ždírec n.D.
Malivánek
Michal
1984
Ždírec n.D.
Pospíšil
Petr
1978
Václavovice
NOVEKOLO.CZ
Urbanová
Markéta
1981
Ždírec nad Doubravou
Tomáš
Salaquarda
1987
Ždírec nad Doubravou
Procházka
Jaroslav
1961
Světlá nad Sázavou
AZ tým
Souček
Vladislav
1969
Benátky
Kovářství Souček Team
Součková
Natálie
2006
Benátky
Kovářství Souček Team
Součková
Vendula
1974
Benátky
Kovářství Souček Team
Venc
Jaroslav
1985
Hurtova Lhota
Pešek
Josef
1997
Čachotín
Roboterm Chotěboř
Lhotský
Michal
1972
Kladno, Bulharská 2210
Kovářství Souček Team Benátky
Veronika
Formanková
1976
Hlinsko
Uchytil
Vladimír
1975
Lhůta
Železnohorák tým
Uchytil
Zdeněk
1977
Lhůta
Železnohorák tým
Šilhán
Tomáš
1972
Velké Poříčí
Červinka
Radek
1971
Včelákov
Vladislava
Culková
1967
Ždírec nad Doubravou
Krejčí
Pavel
1975
Źdár nad Sázavou
Highland sport Team
Janáčková
Lucie
1987
Chotěboř
Janáček
Zdeněk
1982
Chotěboř
Štěrba
Josef
1987
Ždírec nad Doubravou
Železnohorák tým
Macháček
Jiří
1975
Kuklík
Higland sport Team
Toman
DANIEL
1989
Havlíčkova Borová
Kumpán
Radislav
1959
Ždírec nad Doubravou
Galová
Margita
1990
Žilina
Fousek
Martin
1970
Ždírec nad Doubvravou
KPC Ždírec n. D.
Janáček
Tomáš
1990
Ždírec nad Doubravou
Malivánek
Milan
1961
Vojnův Městec
Panuška
Jan
2007
Horažďovice
Panušková
Jana
1979
Horažďovice
Maroušek
Miroslav
1969
Horažďovice
Pradáč
Petr
1966
Horní Maršov
Kaněra
Miroslav
1978
Mladé Bříště
ETV
Bílková
Hana
1967
Praha
Šudoma
Michal
1977
Ždírec nad Doubravou
Šudoma
Matěj
2007
Ždírec nad Doubravou
Šudoma
Ondřej
2009
Ždírec nad Doubravou
DDM Hlinsko
Šudomová
Monika
1979
Ždírec nad Doubravou
Šudomová
Anežka
2012
Ždírec nad Doubravou
Marková
Andrea
2007
Slavíkov
Marek
Petr
2004
Slavíkov
Marek
Michal
1978
Ždírec nad Doubravou
Glancova
Růžena
1973
Ždirec nad Doubravou
Glancova
Tereza
1997
Ždirec nad Doubravou
Culková
Michaela
1996
Horni Studenec
Plešák
Pavel
1965
Plzeň, Družby 15
EBOLA PLZEN
Málek
Stanislav
1956
Podmoklany 46
Železnohorák tym
Hudec
Vojtěch
1979
Ždírec nad Doubravou
Hudec
Libor
1960
Ždírec nad Doubravou
Šimeček
Vojtěch
2012
Příbor
Midar Příbor
Šimečková
Radka
1976
Příbor
Midar Příbor
Šimeček
Radim
1969
Příbor
Midar Příbor
Lehejček
Jiří
1979
Počátky
Pehy team
Jesenko
Filip
1992
Pardubice
Krédl
Jaromír
1997
Chotěboř
Cíbiková
Antónia
1968
Púchov
Cíbik
Roman
1970
Púchov
Kotabova
Kristyna
1980
Sobiňov
Bike Sobinov
Houlík
Jakub
1998
Havlíčkův Brod
Němec
Vlasta
1979
Sobíňov
Bike Sobiňov
Ždímal
Kamil
1982
Svinný
Jirmásek
Tomáš
1985
Hlinsko
Křížová
Markéta
1985
Hlinsko
Ostrejš
Jan
1991
Nové Město na Moravě
Novotný
Ivo
1986
Žďár nad Sázavou
Stehnová
Jana
1980
Chotěboř
Fenclová
Zuzana
1991
Praha 7
Fencl
Vladimír
1958
Praha 3
Fenclová
Taťána
1961
Praha 3
Červenka
Zdeněk
1973
Hlinsko
Szabo
Josef
1992
Ždírec nad Doubravou
Galvanovna Minigal s.r.o.
Toman
Daniel
1989
Havlíčkova Borová
Vitků
Aleš
1980
Jihlávka
Dravci z Počátek
Jiránek
Petr
1973
Kutná Hora
Malek
Libor
1976
Ždirec nad Doubravou
KPC Zdírec nad Doubravou
Klindera
Michal
1973
Praha 8
CK Vinohradské Šlapky
Doležalová
Karolína
1999
Leškovice
Valová
Klára
2002
Leškovice
Vachuška
Milan
1979
Ždírec nad Doubravou
Vachušková
Tereza
2008
Ždírec nad Doubravou
Vachušková
Simona
1987
Ždírec nad Doubravou
Teichman
David
1981
Pribor
Midar Příbor
Teichman
Jindřich
2011
Pribor
Midar Příbor
Teichmanová
Jana
1979
Příbor
Midar Příbor
Teichmanová
Barbora
2013
Příbor
Midar Příbor
Tomková
Simona
2000
Chotěboř
Havel
Jiří
2005
Ždírec nad Doubravou
Havel
Miloš
2000
Ždírec nad Doubravou
Havel
Miloš
1970
Ždírec nad Doubravou
Pechac
Robert
1979
Praha
Kouba
Zdeněk
1984
Stará Paka
Kocourková
Lucie
1990
Stará Paka
Benc
Martin
1989
Havlíčkova Borová
Uttendorfský
Petr
1990
Velká Losenice
Válek
Jan
1984
Jihlava
Kučera
Jaroslav
1966
Vitiněves 56
Pavlas
Jiří
1988
Havlíčkův Brod
Kencl
Jakub
1967
Řevnice
Krsek
Tomáš
1982
Smiřice
Stejskal
Václav
1961
Bezděkov
Cyklo Team Bezděkov
Horn
Jiří
1969
Havlíčkův Brod
Cyklo Team Bezděkov
Krupauer
Jiří
1963
Bezděkov
Cyklo Team Bezděkov
Vašata
Rostislav
1968
Havlíčkův Brod
Cyklo Team Bezděkov
Horký
Pavel
1984
Ruda
BECARO
Dejmal
Radek
1974
Světlá nad Sázavou
Az tým Světlá nad Sázavou
Jirásek
Josef
1973
Chotěboř
Polívková
Jana
1970
Pohled
Janků
Radek
1967
Adamov
Čáp Adamov
Benda
Frantušek
1975
Hrubšice 122, Ivančice
KOMETA
Škoda
Kristián
1990
Brno
CK Continental Frenštát p. R.
Bakliková
Marcela
1972
Humpolec
Bartáková
Markéta
1980
Ždírec nad Doubravou
BARTÁČKOVCI
Barták
Filip
2006
Ždírec nad Doubravou
BARTÁČKOVCI
Barták
Vojtěch
2008
Ždírec nad Doubravou
BARTÁČKOVCI
Kralik
Michal
1979
Adamov
Škaryd
Jiří
1979
Česká Bělá
Roboterm
Korejtko
Jiří
1997
Hlinsko
Kouba
Daniel
1997
Ždírec nad Doubravou
Růžička
Stanislav
1975
Křižanov
Křižanovaci

Generální partner:

Ždírec_nad_Doubravouměsto Ždírec nad Doubravou

Hlavní partner:

Stora Enso Wood Products Ždírec s.r.o.

Další partneři jsou:

Elektromontáže Gabriel
Elektromontáže Gabriel Miroslav
Zemědělská a.s. Krucemburk

bikero.cz
Ski Fanatic 
outdoorová organizace
Plam s.r.o., Chotěboř

modelrana novakModelárna Novák

FITKO_Zdirec_n_D
Fitko Ždírec nad Doubravou
Mapo kuchyněKuchyně MAPORoboterm Chotěboř
Roboterm Chotěboř

ELKOV elektro a.s.

logo-J+P-BrudrJ+P Sport HlinskoBest Cycle Chotěboř
SemikolaSEMIKOLA HlinskoHelena Dvořáková
moderátorka
Českého rozhlasu
cukrarnaMarkéta Culková
Včelařství Pradáč
Včelařství Málek
Včelí plodiny do každé rodiny.
Dušan Hameder, 
Ždírec n. D., 
prodej konstrukčních 
a lepených hranolů.