Startovní listina Ždíreckého Trianglu 2015

Startovní listina akce: Ždírecký Triangl 2015 aneb „KAŽDÝ KILOMETR POMÁHÁ“.

Přihlášení účastníci (aktualizováno 18.6.2015)
Start.
Číslo
JménoRočník
Nar.
Bydliště – KlubZapl.
1Akrman Miloš1970Počátky – CK Vinihradské ŠlapkyNE
2Růžička Stanislav1975Křižanov – KřižanováciANO
3Nožička David1977Křižanov – KřižanováciANO
4Hudecová Jana1977Bratislava SR – cyklo KukučkaNE
5Krejčí Miroslav1967Bratislava ,SR – cyklo KukučkaNE
6Šimeček Radim1969Příbor – Profily Midar PříborANO
7Štěrba Josef1987Ždírec nad DoubravouANO
8Rauchfuss Marek1969Hlinsko – CK MTB Maraton HlinskoANO
9Kovačka Lukáš1991Ždírec nad Doubravou – CK MTB MARATON HLINSKONE
10Fousek Martin1970Ždírec nad DoubravouANO
11Fousková Radka1972Ždírec nad DoubravouANO
12Fousek Radim1996Ždírec nad DoubravouANO
13Novotný Josef1948Třemošnice – Agro KolínANO
14Málek Stanislav1956PodmoklanyANO
15Štěpánek Martin1974Vepříkov – Cykl. klub VepříkovANO
16Dvořák František1961Třemošnice – TřemošniceANO
17Marek Michal1978Ždírec nad DoubravouANO
18Šlajer Michal1982Kdyně – SKP Rapid PlzeňANO
19Valenta Jindřich1972Havlíčkova Borová – Havlíčkova BorováANO
20Šorejs Michal1974PrahaANO
21Bažout Aleš1975Ždírec n. D. – KPC Ždírec n. D.ANO
22Bažoutová Miroslava1977Ždírec n. D. – KPC Ždírec n. D.ANO
23Bažoutová Klára2002Ždírec n. D. – KPC Ždírec n. D.ANO
24Bažout Dominik2007Ždírec n. D. – KPC Ždírec n. D.ANO
25Culek Jiří1996Novy StudenecANO
26Pradač Leoš1970Maleč – KPC Ždírec n. D.ANO
27Pradáčová Lucie1996Maleč – KPC Ždírec n. D.ANO
28Fidler Luděk1989Ždírec nad DoubravouANO
29Janáček Tomáš1990Ždírec nad DoubravouANO
30Fidler Jiří1964Hlinsko – KPC Ždírec n. D.ANO
31Pradáč Petr1966Horní MaršovANO
32Pradáč Jan1991Horní MaršovANO
33Pradáčová Tereza1994Horní MaršovANO
34Losenická Eliška1986KrucemburkANO
35Lehejček Jiří1979Počátky – Počátky-pehyANO
36Soška Martin1990Havlíčkův BrodANO
37Souček Vladislav1945Ždírec nad DoubravouANO
38Janáček Michal1977Staré Ransko – T.J. SpartakANO
39Uchytil Jan1981Ždírec nad DoubravouANO
40Málek Libor1976Ždírec nad DoubravouANO
41Balán Tomáš1982Miskovice – Krupka Beer TeamANO
42Staněk Roman1974Kutná Hora – Krupka Beer TeamANO
43Bělák Vít1963Uhelná Příbram – RobotermANO
44Uchytilová Ivana1975Ždírec nad DoubravouANO
45Barták Martin1977Ždírec nad DoubravouANO
46Bartáková Markéta1980Ždírec nad DoubravouANO
47Barták Filip2006Ždírec nad DoubravouANO
48Barták Vojtěch2008Ždírec nad DoubravouANO
49Uchytilová Barbora2003Ždírec nad DoubravouANO
50Plíhal Luboš1965Ždírec n. D. – KPC Ždírec n.D.ANO
51Uchytil Lukáš2006Ždírec nad DoubravouANO
52Uchytil Jaroslav1972Ždírec nad DoubravouANO
53Červenka Zdeněk1973PolnáANO
54Červenková Zdeňka1973PolnáANO
55Pešková Lenka1992Čachotín – ČachotínANO
56Černý Tomáš1990Holohlavy – ČachotínANO
57Pešek Josef1997Čachotín – ČachotínANO
58Lébl Antonín1964SvinnýANO
59Uchytil Zdeněk1977LhůtaANO
60Uchytil Vladimír1975LhůtaANO
61Klepetko David1984ChotěbořANO
62Bílek Ivan1967Libice nad DoubravouANO
63Mastný Martin1975Černošice – ŘevniceANO
64Hudec Vojtěch1997KrucemburkANO
65Hudec Libor1960Ždírec nad DoubravouANO
66Šilar Radomír1980LitomyšlANO
67Tlapák Michal1983HlinskoNE
68Veselý Martin1978MrákotínNE
69Pokorný Jakub1989Ždírec nad DoubravouANO
70Ledvinka Lukáš1990ChotěbořANO
71Reckziegel Jan1950Ždírec n. D. – Podhoráci z VysočinyANO
72Chalupa Roman1985Ždírec n. D. – Podhoráci z VysočinyANO
73Chalupa Jaroslav1953Ždírec n. D. – Podhoráci z VysočinyANO
74Souček Jaromír1980ChotěbořANO
75Eis Tomáš1993Chotěboř – HC ChotěbořANO
76Doležánová Pavla1994RozsochatecANO
77Blažek Jan1990Horní KrupáANO
78Hornová Jana1994RozsochatecANO
79Doležán Ondřej1996RozsochatecANO
80Blažek Tomáš1993Horní Krupá – ÚdolíANO
81Kouba Daniel1997Ždírec nad DoubravouANO
82Benc Ota1965Přibyslav – CK PosázavíANO
83Halík Stanislav1986ChotěbořANO
84Souček Lukáš1984ChotěbořANO
85Čejka Lukáš1997Vojnův MěstecANO
86Čejka Čestmír1967Vojnův MěstecANO
87Havel Miloš1970Ždírec nad DoubravouANO
88Šudoma Matěj2007Ždírec nad DoubravouANO
89Šudoma Ondřej2009Ždírec nad DoubravouANO
90Havel Miloš2000Ždírec nad DoubravouANO
91Šudoma Michal1977Ždírec nad DoubravouANO
92Havel Jiří2005Ždírec nad DoubravouANO
93Kubát David1992Česká BěláNE
94Záruba Martin1981Ždírec n. D. – Stružinec – CK MTB MARATON HLINSKOANO
95Gabriel Miroslav1979Ždírec nad Doubravou – Fitko Ždírec nad DoubravouANO
96Jirková Veronika1992Ždírec nad DoubravouANO
97Bříza Martin1979Ždírec nad Doubravou – Fitko Ždírec nad DoubravouANO
98Glancová Aneta1991Ždírec nad DoubravouANO
99Glancová Růžena1973Ždírec nad DoubravouANO
100Semerád Ondřej1974Hlinsko – SK Prima PoličkaANO
101Dejmal Radek1974Světlá nad Sázavou – AZ tým SnSANO
102Břízová Monika1973Ždírec nad DoubravouANO
103Malina Pavel1975Světlá nad Sázavou – AZ tým Světlá nad SázavouANO
104Doležal Petr1982Hlinsko – MK HlinskoNE
105Klinecká Jana1981Hlinsko – MK HlinskoANO
106Bříza Lukáš2000Ždírec nad DoubravouANO
107Žejdlík Milan1982SvratouchNE
108Vašek Vladimír1969Studnice 56 – Kominictví Hlinsko 731486576NE
109Formanková Veronika1976HlinskoANO
110Hoffelner Jan1974Praha 10 – Six MonkeysANO
111Málek Vojtěch2000Ždírec nad DoubravouANO

 

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..