Plán na cyklistickou sezónu 2019

Nová cyklistická sezóna se kvapem blíží! Jako každý rok touhle dobou již pilně pracujeme na přípravě dalšího ročníku cyklistické 24hodinovky „Ždírecký Triangl“ a Cyklistické časovky Sloupno – Horní Vestec. Pro Vás, kteří si pečlivě připravujete rozpis akcí, kterých se chcete zúčastnit, jsme se rozhodli zveřejnit data konání výše zmíněných akcí. Propozice a podrobnější informace budeme postupně zveřejňovat na našich stránkách a na facebooku.

Beseda s Jiřím Ježkem

– Beseda s Jiřím Ježkem paralympijským vítězem a mistrem světa v cyklistice. (Jiří Ježek je v současnosti jedním z nejúspěšnějších hendikepovaných sportovců světa. Šestinásobný paralympijský vítěz a mistr světa je současně nejúspěšnějším cyklistou paralympijské historie. Díky svým sponzorům se věnoval cyklistice profesionálně. Pravidelně závodí se zdravými cyklisty a v roce 2013 mu byl umožněn start v časovce na slavné Tour de France.) Proběhne ve Free Sport Baru na hřišti ve Ždírci n. D. 1.2.2019 od 17:00.

Plakát

Článek

 

 

 


Cyklistická 24hodinovka ŽDÍRECKÝ TRIANGL 2019 

Stříbrný triangl– po úspěšném třináctém,ročníku pokračujeme v roce 2019 čtrnáctým, který odstartujeme 22.6.2019.

PropozicePlakátVýsledkyČlánek

 

 

 

 


Cyklistická časovka SLOUPNO – HORNÍ VESTEC 2019

2011-casovka– v roce 2019 budeme dobývat nejvyšší vrchol Železných hor již po třinácté. Na start cyklistické časovky se můžete postavit 28.9.2019.

PropozicePlakátVýsledkyČlánek

 

 

 

 

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..