Plán na cyklistickou sezónu 2019

Nová cyklistická sezóna se kvapem blíží! Jako každý rok touhle dobou již pilně pracujeme na přípravě dalšího ročníku cyklistické 24hodinovky “Ždírecký Triangl” a Cyklistické časovky Sloupno – Horní Vestec. Pro Vás, kteří si pečlivě připravujete rozpis akcí, kterých se chcete zúčastnit, jsme se rozhodli zveřejnit data konání výše zmíněných akcí. Propozice a podrobnější informace budeme postupně zveřejňovat na našich stránkách a na facebooku.

Beseda s Jiřím Ježkem

– Beseda s Jiřím Ježkem paralympijským vítězem a mistrem světa v cyklistice. (Jiří Ježek je v současnosti jedním z nejúspěšnějších hendikepovaných sportovců světa. Šestinásobný paralympijský vítěz a mistr světa je současně nejúspěšnějším cyklistou paralympijské historie. Díky svým sponzorům se věnoval cyklistice profesionálně. Pravidelně závodí se zdravými cyklisty a v roce 2013 mu byl umožněn start v časovce na slavné Tour de France.) Proběhne ve Free Sport Baru na hřišti ve Ždírci n. D. 1.2.2019 od 17:00.

Plakát

Článek

 

 

 


Cyklistická 24hodinovka ŽDÍRECKÝ TRIANGL 2019 

Stříbrný triangl– po úspěšném třináctém,ročníku pokračujeme v roce 2019 čtrnáctým, který odstartujeme 22.6.2019.

PropozicePlakátVýsledkyČlánek

 

 

 

 


Cyklistická časovka SLOUPNO – HORNÍ VESTEC 2019

2011-casovka– v roce 2019 budeme dobývat nejvyšší vrchol Železných hor již po třinácté. Na start cyklistické časovky se můžete postavit 28.9.2019.

PropozicePlakátVýsledkyČlánek

 

 

 

 

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..