Ždírecký Triangl 2016 – propozice

Jirka Fidler (Fíďa)
Jirka Fidler (Fíďa)

Zveme Vás na již tradiční akci Ždírecký Triangl – 24hodinové setkání nadšenců na bicyklech všech druhů nebo koloběžkách. Není nutno jezdit celých 24 hodin, je samozřejmě povoleno kdykoliv si odpočinout, pospat, pojíst či popít. Důležité je být na startu a na konci setkání v cíli.

Jak jsme Vás již informovali, v loňském roce nás navždy opustil náš kamarád JIŘÍ FIDLER známý jako FÍĎA. Byl to neúnavný organizátor cyklistických „bejkáren“ a dalších akcí nejen našeho klubu. Již teď nám všem chybí jeho svérázný humor a organizační schopnosti. Proto jsme se rozhodli letošní 11. ročník věnovat jeho památce.

Datum a místo konání:

Start: 18.6.2016 v 9:00 hod. od Sportovní haly ZŠ a MŠ Ždírec nad Doubravou v Chrudimské ulici.
Cíl: 19.6.2016 v 9:00 hod. na stejném místě.

Trasa:

Denní okruh – Ždírec nad Doubravou, Krucemburk, Vojnův Městec, Radostín, Račín, Vepřová, Nové Ransko, Ždírec nad Doubravou, délka okruhu 34 km, převýšení 130m. Trasa bude značena na vozovce.
Denní okruh se jede v čase 9:00-21:00.
Noční okruh – okruh v obci, známý ,,Triangl“ (ulice Chrudimská, Žďárská a Brodská)
Noční okruh se jede v čase 21:00-09:00. V čase 05:00-09:00 je možné se vrátit zpět na denní okruh.

Mapa denního okruku
Mapa denního okruhu
Profil denního okruhu
Profil denního okruhu

Kategorie:

  1. Jednotlivci ( ženy a muži zvlášť).
  2. Děti do 15 let (ročník 2001 a mladší) – pouze v doprovodu rodičů!!!
  3. Koloběžky (ženy a muži dohromady).
  4. Soutěž teamů.

Soutěž teamů:

Počet členů 3-4. Teamová soutěž je určena pro firemní, rodinný či náhodně složený team bez rozdílu kategorie či věku (muži, ženy, děti, koloběžky). Pořadí bude určeno součtem ujetých kilometrů nejlepších tří členů. Při vyhlášení výsledků budou teamy  oceněny diplomem.

Přihlášky:

Elektronicky na http://kpczdirec.cz/prihlaska-na-zdirecky-triangl-2016/ do 12.6. 2016 do 24:00 hod. (přihlášený bude zaregistrován teprve po zaplacení startovného). Platbu lze provést na bankovní účet (příkaz k úhradě musí být proveden do 12.6.2016), osobně v IC Ždírec n.D. (od 2.5.2016 do 10.6.2016), při prezentaci nebo pořadatelům.
Přihlášky teamů: – team vyplní přihlášku s názvem teamu a jmény členů a odevzdá ji při prezentaci.

Startovné:

Dospělí – povinné startovné 100 Kč do 18.6.2016
+  volitelné – jídlo při slavnostním vyhlášení
výsledků
+ 100 Kč do 12.6.2016
Děti do 15 let  –  zdarma
+ volitelné – jídlo při slavnostním vyhlášení
výsledků
+ 100 Kč do 12.6.2016

Startovné po termínu přihlášek kdykoliv do 18.6.2016  8:00 hodin za 100 Kč bez nároku na jídlo při slavnostním vyhlášení výsledků.

Prezentace:

Sportovní hala ZŠ a MŠ Ždírec nad Doubravou v Chrudimské ulici
pátek 17.6.  18 – 20 hod,
sobota 18. 6.  6:30 – 8 hod.

Občerstvení:

Stravu si zajišťuje každý sám – varná konvice a mikrovlnná trouba bude k dispozici.

Vyhlášení výsledků:

Slavnostní vyhlášení výsledků bude 19.6.2016 od 11:00 hod. v Bowling baru (poslední budova po pravé straně směrem na Krucemburk)
GPS: 49°41’45.077″N, 15°49’16.214″E.

Ceny:

Podle možností, spíše symbolické. Každý jezdec obdrží pamětní diplom a možná i medaili, jezdec s největším počtem kilometrů dostane putovní cenu – kopii poháru ,,Stříbrný Triangl“ z roku 1931.

Podmínky:

Jede se za plného silničního provozu a je nutné dodržovat pravidla silničního provozu dle zákona č. 361/200 Sb. o provozu na pozemních komunikacích. Každý jede na vlastní nebezpečí a je povinen používat ochrannou přilbu a v noci předepsané osvětlení. Doporučujeme použít reflexní vestu. Za děti do 15 let zodpovídají rodiče. Dále doporučujeme lékařskou prohlídku a individuální pojištění. Pořadatelé neručí za škody vzniklé účastníkům ani jimi způsobené. Pořadatelé neručí za odložené věci ve sportovní hale.

Cílem je ujet co nejvíce kilometrů. Jednotlivci budou hodnoceni podle počtu ujetých kilometrů, každý si měří ujetou vzdálenost na svém computeru.

Během celé akce je možné využít sprchy a nocleh zdarma v areálu tělocvičny (takže karimatku a spacák s sebou).

Kontakt na pořadatele:

Aleš Bažout
qr-bazout
e-mail:
telefon: 
bazout@kpczdirec.cz
+420 724 209 251
Luboš Plíhal
qr-plihal
e-mail:
telefon: 
plihal@kpczdirec.cz
+420 722 765 099
Leoš Pradáč
qr-pradac
e-mail:
telefon: 
pradac@kpczdirec.cz
+420 776 553 936

 

Hlavní partner:

Ždírec_nad_Doubravouměsto 
Ždírec nad Doubravou

Další partneři jsou:

Roboterm Chotěboř
Roboterm Chotěboř
MIRAP - Miloslav Pálka
Ždírec nad Doubravou
modelrana novakModelárna Novák
Elektromontáže Gabriel
Elektromontáže Gabriel Miroslav
monika_brizovaMonika Břízová
Welnes Coach

SAM Nové RanskoSlévárna a modelárna
Nové Ransko

Stora_EnsoStora Enso Wood Products
Ždírec s.r.o
FITKO_Zdirec_n_D
Fitko Ždírec nad Doubravou
Kola-vasek-severynKOLA Vašek & Severýn
Cyklo-centrum_PlisekCyklocentrum Josef Plíšek SemikolaSEMIKOLA Hlinsko logo-J+P-BrudrJ+P Sport Hlinsko
Veloservis HavlVELOSERVIS s.r.o,
Havl Brod
Backer Elektro, Backer ELTOPBacker Elektro cz logo GDO studio-2015
GDO Studio
bowling-bar-restaurace-zdirecBowling bar
Ždírec nad Doubravou
Včelařství Pradáč
Včelařství Málek
Včelí plodiny do každé rodiny.

cukrarnaMarkéta Culková

 

 

Startovní listina
Start.
číslo
Jméno Ročník
nar.
Bydliště - Klub Zapl.
1 Štěrba Josef 1987 Ždírec nad Doubravou ANO
2 Růžička Stanislav 1975 Křižanov - Sk Křižanováci ANO
3 Nožička David 1977 Křižanov - Sk Křižanováci ANO
4 Valenta Jindřich 1972 Havlíčkova Borová - Sám si jedu ANO
5 Glancová Aneta 1991 Ždírec nad Doubravou ANO
6 Šťastný Petr 1972 Ždírec nad Doubravou - AMK Chotěboř ANO
7 Šťastný Jiří 2004 Ždírec nad Doubravou - Jedu s taťkou ☺ ANO
8 Krejčík Vlastimil 1977 Maleč ANO
9 Kejčíková Nela 2006 Maleč ANO
10 Dvořák František 1961 Třemošnice - Třemošnice ANO
11 Vodrážka Vlastimil 1972 Chotěboř NE
12 Vodrážka Vojtěch 2002 Chotěboř ANO
13 Vodrážka Tomáš 1973 Chotěboř ANO
14 Fialová Aneta 1990 Rozsochatec ANO
15 Šimeček Radim 1969 Příbor - Profily Midar Příbor NE
16 Novotný Josef 1948 Třemošnice - Agro Kolín ANO
17 Kaněra Miroslav 1978 Mladé Bříště - ETV ANO
18 Škoda Kristián 1990 Brno - CK Continental Frenštát p. R. ANO
19 Bělák Vítězslav 1963 Uhelná Příbram - Roboterm Chotěboř ANO
20 Fukas František 1964 Zaječice ANO
21 Janáček Tomáš 1990 Ždírec nad Doubravou ANO
22 Lébl Antonín 1964 Svinný - Roboterm Chotěboř ANO
23 Jirsa Josef 1982 Vepříkov NE
24 Červenková Zdeňka 1973 Polná ANO
25 Červenka Zdeněk 1973 Polná ANO
26 Akrman Miloš 1970 Počátky ANO
27 Bažout Aleš 1975 Ždírec nad Doubravou - KPC Ždírec n.D. ANO
28 Bažoutová Miroslava 1977 Ždírec nad Doubravou - KPC Ždírec n.D. ANO
29 Bažoutová Klára 2002 Ždírec nad Doubravou - KPC Ždírec n.D. ANO
30
31 Bažout Dominik 2007 Ždírec nad Doubravou - KPC Ždírec n.D. ANO
32 Dejmal Radek 1974 Světlá nad Sázavou - AZ tým ANO
33 Plíhal Luboš 1965 Ždírec nad Doubravou - KPC Ždírec n.D. ANO
34 Pokorný Michal 1978 Cibotín ANO
35 Peršala Lubomír 1966 Ždírec nad Doubravou ANO
36 Břízová Monika 1973 Ždírec nad Doubravou ANO
37 Bříza Lukas 2000 Ždírec nad Doubravou ANO
38 Procházka Jaroslav 1961 Světlá nad Sázavou - AZ tým Světlá nad Sázavou ANO
39 Pradáč Leoš 1970 Maleč - KPC Ždírec nad Doubravou ANO
40 Málek Libor 1976 Ždírec nad Doubravou ANO
41 Hornová Jana 1994 Rozsochatec ANO
42 Doležán Ondřej 1996 Rozsochatec ANO
43 Blažek Jan 1990 Horní Krupá ANO
44 Málek Vojtěch 2000 Ždírec nad Doubravou ANO
45 Málek Zdeněk 1974 Ždírec nad Doubravou ANO
46 Barták Martin 1977 Ždírec nad Doubravou ANO
47 Bartáková Markéta 1980 Ždírec nad Doubravou ANO
48 Barták Filip 2006 Ždírec nad Doubravou ANO
49 Barták Vojtěch 2008 Ždírec nad Doubravou ANO
50 Pradáč Petr 1966 Horní Maršov ANO
51 Pradáč Jan 1991 Horní Maršov ANO
52 Pešková Lenka 1992 Čachotín ANO
53 Pešek Josef 1997 Čachotín ANO
54 Černý Tomáš 1990 Holohlavy ANO
55 Jirásek Josef 1973 Chotěboř ANO
56 Tabiová Naděžda 1957 Ždírec nad Doubravou ANO
57 Ledvinka Lukáš 1990 Chotěboř ANO
58 Bílková Hanka 1957 Praha ANO
59 Šudoma Michal 1977 Ždírec nad Doubravou ANO
60 Šudomová Monika 1979 Ždírec nad Doubravou ANO
61 Šudoma Matěj 2007 Ždírec nad Doubravou ANO
62 Šudoma Ondra 2009 Ždírec nad Doubravou ANO
63 Kouba Daniel 1997 Ždírec nad Doubravou ANO
64 Zumr Jiří 1975 Pelhřimov - ETV ANO
65 Souček Vladislav 1945 Ždírec nad Doubravou ANO
66 Toman Daniel 1989 Svatý Kříž - KDP ANO
67 Vambera Jan 1990 Peršíkov-Havlíčkova Borová - KDP ANO
68 Benc Martin 1989 Havlíčkova Borová - KDP ANO
69 Kovář Leoš 1999 Světlá nad Sázavou ANO
70 Uttendorfský Petr 1990 Velká Losenice - KDP ANO
71 Eis Tomáš 1993 Chotěboř - HC Chotěboř ANO
72 Fukasová Jana 1991 Zaječice ANO
73 Žižka Bohumil 1992 Třebechovice pod Orebem ANO
74 Dvořák Svatopluk 1970 Pelhřimov - Marathon CZ ANO
75 Kostková Pavla 1970 Kamenice nad Lipou - Marathon CZ ANO
76 Pospíchal Milan 1962 Ždírec nad Doubravou ANO
77 Malivánek Milan 1961 Vojnův Městec ANO
78 Rajnošek Zdeněk 1963 Žďár nad Sázavou - Bratrstvo Žďárských vrchů ANO
79 Šaroun Zdeněk 1968 Horky u Čáslavi - TJ Sokol Potěhy ANO
80 Záplatová Klára 1991 Ctětín - Chrudim ANO
81 Šilar Radomír 1976 Litomyšl - STS Chvojkovice-Brod ANO
82 Hudec Libor 1960 Ždírec nad Doubravou - STS Chvojkovice-Brod ANO
83 Hudec Vojtěch 1997 Ždírec nad Doubravou - STS Chvojkovice-Brod ANO
84 Klinecká Jana 1981 Hlinsko - MK Hlinsko ANO
85 Doležal Petr 1980 Hlinsko - MK Hlinsko ANO
86 Dvořáček Josef 1984 Čáslav ANO
87 Culek Jiří 1996 Novy Studenec ANO
88 Soška Martin 1990 Havlíčkův Brod ANO
89 Uchytil Jan 1981 Ždírec nad Doubravou ANO
90 Záruba Martin 1981 Ždírec n. D.-Stružinec - CK MTB Maraton Hlinsko ANO
91 Šilhán Tomáš 1972 Velké Poříčí NE
92 Šilhánová Michaela 1983 Velké Poříčí NE
93 Málek Standa 1956 Podmoklany 46 - HB Veloservis ANO
94 Hegr Martin 1971 Ždírec nad Doubravou ANO
95 Stehnová Jana 1980 Chotěboř ANO
96 Křížová Markéta 1985 Hlinsko ANO
97 Toman František 1969 Ždírec nad Doubravou ANO
98 Jirková Veronika 1992 Ždírec nad Doubravou ANO
99 Toman Filip 2005 Ždírec nad Doubravou ANO
100 Exnerová Jitka 1968 Ždírec nad Doubravou ANO
101 Horký Vladimír 1974 Vojnův Městec - ABND ANO
102 Pradáčová Tereza 1994 Horní Maršov ANO
103 Kocourková Lucie 1990 Nová Paka ANO
104 Báča Luboš 1992 Havlíčkův Brod ANO
105 Benc Petr 1971 Světlá nad Sázavou ANO
106 Dobiáš Ladislav 1962 Ždírec nad Doubravou ANO
107 Coufal Rudolf 1967 Krucemburk ANO
108 Fajtová Alena 1964 Ždírec nad Doubravou ANO
109 Fajt Petr 1963 Ždírec nad Doubravou ANO
110 Jirmásek Tomáš 1985 Hlinsko v Čechách ANO
111 Tunheber Miroslav 1982 Chotěboř ANO
112 Dobiáš Michal 1991 Ždírec nad Doubravou ANO
113 Ligmajer Lukáš 1980 Ždírec nad Doubravou ANO
114 Ligmajerová Lucie 1979 Ždírec nad Doubravou ANO
115 Glancová Růžena 1973 Ždírec nad Doubravou ANO
116 Fousek Martin 1970 Ždírec nad Doubravou ANO
117 Fousek Jáchym 2000 Ždírec nad Doubravou ANO
118 Marková Jana 1983 Česká Bělá ANO
119 Marek Michal 1978 Ždírec nad Doubravou ANO
120 Marková Andrea 2009 Slavíkov ANO
121 Stránská Tereza 2011 Česká Bělá ANO
122 Stránský Martin 2009 Česká Bělá ANO
123 Adamec Lukáš 2001 Sobíňov ANO
124 Pradáčová Lucie 1996 Maleč - KPC Ždírec n.D. ANO
125 Vomelová Marcela 1970 Ždírec nad Doubravou ANO
126 Fidlerová Anna 1941 Ždírec nad Doubravou ANO
127 Blažíčková Eliška 2004 Sobíňov ANO
128 Blažíčková Adéla 2001 Sobíňov ANO
129 Blažíčková Magdalena 1975 Sobíňov ANO
130 Blažíček Josef 1977 Sobíňov ANO
131 Chalupa Roman 1985 Ždírec nad Doubravou ANO
132 Málková Anna 2009 Ždírec nad Doubravou ANO
133 Havel Jiří 2005 Ždírec nad Doubravou ANO
134 Havel Miloš 2000 Ždírec nad Doubravou ANO
135 Havel Miloš 1970 Ždírec nad Doubravou ANO
136 Urban Pavel 1962 Ždírec nad Doubravou - STORAENSO ANO
137 Bradáč Ondřej 2000 Ždírec nad Doubravou ANO
138 Pol Matyáš 2007 Ždírec nad Doubravou ANO
139 Polová Barbora 2003 Ždírec nad Doubravou ANO
140 Pol Zbyněk 1974 Ždírec nad Doubravou ANO
141 Němec Ondřej 2002 Prostějov ANO
142 Novotný Roman 1973 Krucemburk ANO
143 Novotný Mirek 1998 Krucemburk ANO
144 Novotný Pavel 2000 Krucemburk ANO
145 Forejt Tomáš 2001 Ždírec nad Doubravou ANO
146 Semerád Ondřej 1974 Hlinsko - SK Prima Polička ANO
147 Lachman Tomáš 1999 Chotěboř - BKHB ANO
148 Adam Jakub 2000 Chlístov - BKHB ANO
149 Pospíchalová Zlata 1991 Ždírec nad Doubravou ANO
150 Trna Jan 1990 Brno ANO
151 Formánková Veronika 1976 Hlinsko ANO
152 Božák Svaťa 1977 Rožnov pod Radhoštěm - Svaťa Božák ultracycling ANO
153 Vavroušek Michal 2000 Ždírec nad Doubravou ANO
154 Kasalová Hana 1992 Ždírec nad Doubravou ANO
155 Dobrovolný Štěpán 1967 Ždírec nad Doubravou ANO
156 Gahuhra Roman 1990 Hulín - Vesani.cz ANO
157 Kovačka Lukáš 1991 Ždírec nad Doubravou - Ck MTB Hlinsko ANO
158 Hoffelner Jan 1974 Praha 10 - SIX MONKEYS ANO
159 Uchytilová Ivana 1975 Ždírec nad Doubravou ANO
160 Uchytilová Barbora 2003 Ždírec nad Doubravou ANO
161 Uchytil Lukáš 2006 Ždírec nad Doubravou ANO
162 Kočí Josef 1966 Ždírec - Drtiči Ždírec u Pohledu ANO
163 Benc Kamil 1975 Ždírec - Drtiči Ždírec u Pohledu ANO
164 Jecha Jaroslav 1973 Ždírec - Drtiči Ždírec u Pohledu ANO
165 Jechová Jana 1975 Ždírec - Drtiči Ždírec u Pohledu ANO
166 Dundáček Petr 1963 Rozsochatec - Ždírec Drtiči u Pohledu ANO
167 Uchytil Zdeněk 1977 Lhůta ANO
168 Uchytil Vladimír 1975 Lhůta ANO
169 Novák Tomáš 1970 Velim - Wuerth MTB Racing ANO
170 Szabo Josef 1992 Ždírec nad Doubravou ANO
171 Novák Ondra 2002 Velim Dolní Nouzov - Expras K2 Merida Team Kolín ANO
172 Krumpan Radislav 1959 Ždírec nad Doubravou ANO
173 Gabrielová Monika 1982 Ždírec nad Doubravou ANO
174 Gabriel Tomáš 2007 Ždírec nad Doubravou ANO
175 Gabrielová Aneta 2011 Ždírec nad Doubravou ANO
176 Veselý Martin 1978 Mrákotín ANO
177 Součková Kateřina 2005 Nové Ransko ANO
178 Souček Jiří 1975 Nové Ransko ANO
179 Hocka Radek 1972 Šmolovy ANO
180 Coufal Jiří 1987 Žďár nad Sázavou ANO
181 Slavkovský Petr 1978 Třemošnice ANO
182 Fidler Luděk 1989 Ždírec nad Doubravou ANO
183 Sonner Jan 1976 Havlíčkův Brod ANO
184 Novák Petr 1973 Ždírec nad Doubravou ANO
185 Venc Jaroslav 1985 Hurtova Lhota ANO
186 Bílek Ivan 1967 Libice nad Doubravou ANO
187 Denk Petr 1968 Hlinsko - Ultras KPC Ždírec n. D. ANO
188 Stehno Milan 1967 Hlinsko - Ultras KPC Ždírec n.D. ANO
189 Tlapák Michal 1983 Hlinsko ANO
190 Břízová Marta 1950 Ždírec nad Doubravou ANO
191 Resslová Danuše 1941 Ždírec nad Doubravou ANO
192 Rybáček Adam 2001 Ždírec nad Doubravou ANO

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*