Výsledky Ždíreckého Trianglu 2018

Ždírecký Triangl 2018 se konal ve dnech 16.-17.6. 2018. Zúčastnilo se ho 162 cyklistů, 1 koloběžkář, 2 lehokolaři a jedno dvoukolo. Celkem všichni najezdili úctyhodných 43 104 km.

Výsledky kategorie – muži

Poř.JménoRočník
nar.
Klub / BydlištěVzdálenost
[km]
Doba jízdy
[hh:mm]
Průměr
[km/h]
1Růžička Stanislav1975Křižanováci / Křižanov70823:4429:83
2Sahula Martin1972 Prosetín68323:19
29,29
3Benc Aleš1968Zámečnictví Jan Benc / Žďár nad Sázavou66622:3129.57
4Venc Jaroslav1985 Hurtova Lhota65520:5631.28
5Strnad Pavel1978Everest24.cz / Praha65423:0528.33
6Kaněra Miroslav1978ETV / Mladé Bříště62821:0629.76
7Záruba Martin1981REVITBUILD MTB Team / Stružinec61822:1127.85
8Slavkovský Petr1978Agro Kolín / Třemošnice60222:4126.53
9Šimeček Radim1969Midar Příbor / Příbor60119:3530.68
10Trojan Martin1962Proofy.cz / Chrastava59221:5227.07
11Kencl Jakub1967 Řevnice54220:2126.63
12Charvát Luboš1956 Hradec Králové52320:5125.08
13Petr Pospíšil1978NOVEKOLO.CZ / Václavovice51920:1425.65
14Janků Radek1967Čáp Adamov / Ádamov51720:2425.34
15Málek Stanislav1956_ / Podmoklany 46_51720:0025.85
16Hudec Libor1960 Ždírec n.D.51619:5026.01
17Štěrba Josef1987 Ždírec n.D.51520:4024.91
18Jiránek Petr1973PM Kutná Hora / Puškinská 656, Kutná Hora50323:3821.28
18Pradáč Leoš1970KPC Ždírec n.D. / Maleč50116:5629.58
20Krsek Tomáš1982 Smiřice48118:4625.63
21Tlapák Michal1983PŘÍHODA s.r.o. / Hlinsko46619:0724.37
22Dejmal Radek1974AZ tým / Světlá nad Sázavou45217:0126.56
23Novotný Josef1948Agro Kolín / Třemošnice, Družstevní 24743417:5024.33
24Novák Petr1973SKI&BIKE modelarna-novak / Ždírec n.D.43014:2030,00
25Malina Pavel1975AZ tým Světlá nad Sázavou / Světlá nad Sázavou42115:3527.01
26Krejčí Pavel1975BOJ Žďár nad Sázavou / Žďár nad Sázavou42114:3928.73
27Macháček Jiří1975BOJ Žďár nad Sázavou / Žďár nad Sázavou42114:3928.73
28Orság Josef1964Pomalé šípy / Kopřivnice41920:3020.43
29Válek Jan1984 Jihlava41715:1327.40
30Sedláček Miroslav1973 Letovice41414:5227.84
31Pešek Josef1997Roboterm Chotěboř / Čachotín41314:5127.81
32Jirásek Josef1973 Chotěboř41017:0022.77
33Cendelín Milan1968 Brno40715:3826.03
33Eis Tomáš1993 Chotěboř40514:4027.61
33Hudec Vojtěch1997 Ždírec n.D.40513:5129.24
33Rauchfuss Marek1969REVITBUILD MTB Team / Hlinsko400
33Procházka Jaroslav1961AZ tým Světlá nad Sázavou / Světlá nad Sázavou38216:5022.69
38Štěpánek Aleš1981Knecht team / Říčany37614:1326.44
39Benc Martin1989 Havlíčkova Borová36014:2624.94
40Kumpan Radislav1959 Ždírec n.D.360
41Dobrovolný Štěpán1967 Ždírec n.D.34714:0024.15
42Plíhal Luboš1965KPC Ždírec n.D. / Ždírec n.D.34513:0526.36
43Lehejček Jiří1979 Počátky34313:5524.64
44Fiala Pavel1971 Sázavka34015:0522.54
45Vrána Ladislav1972 Kaliště34015:0522.54
46Dundáček Petr1963 Rozsochatec33315:4521.14
47Červenka Zdeněk1973 Polná32614:5221.92
48Frátrik Peter1965CYS Žilina / Žilina32213:0024.76
49Korejtko Jiří1997 Nové Ransko32012:0026.66
50Plešák Pavel1965 Plzeň31915:1720.87
50Škaryd Jiří1979Roboterm / Česká Bělá31511:5126.58
52Culek Jiří1996modelárna novák / Ždírec n.D.30512:0125.38
52Uttendorfský Petr1990 Velká Losenice30213:0523.08
54Vachuška Milan1979modelárna novák / Ždírec n.D.30111:0027.36
55Lébl Antonín1964Roboterm Chotěboř / Svinný29112:1523.75
56Chalupa Roman1985 Ždírec n.D.28911:3724.87
57Malivánek Milan1961 Vojnův Městec27813:2020.85
58Barták Martin1977 Ždírec n.D.27112:3321.59
59Szabo Josef1992Galvanovna Minigal s.r.o. / Ždírec n.D.26311:1523.37
59Hocke Radek1972 Šmolovy25511:4221.79
61Fousek Martin1970 Ždírec n.D.25310:0625.04
62Bořuta Pavel1989Commencal fdf bike shop / Zlín24913:4018.21
62Šudoma Michal1977 Ždírec n.D.23111:0220.93
64Lachman Tomáš1999 Chotěboř2309:2524.42
65Adam Jakub2000 Chlístov2309:2524.42
66Husa Jaroslav1963 Sázavka23011:2020.29
67Pokorný Michal1978 Cibotín22712:3418.06
68Bažout Aleš1975KPC Ždírec n.D. / Ždírec n.D.2279:3223.81
69Lhotsky Michal1972Kovarstvi Soucek Team Benatky / Kladno2238:2626.44
70Coufal Jiří1987 Žďár nad Sázavou220
70Bílek Ivan1967Roboterm Chotěboř / Barovice20912:0017.41
72Černý Jaroslav1968 Znojmo2088:3024.47
73Franc Zbyněk1976 Nasavrky - Golčův Jeníkov20610:3519.46
74Prošek Milan1991Dětské odd. HB / Pardubice2039:1222.06
75Pradáč Petr1966 Horní Maršov2037:2027.68
75Furch Vladimír1973 Ždírec n.D.201
77Kouba Daniel1997 Ždírec n.D.2009:2621.20
78Traufgott Zbyněk1978Roboterm Chotěboř / Hlinsko198
79Souček Vladislav1945 Nové Ransko19810:0019.8
80Toman František1969 Ždírec n.D.19510:4318.19
81Pradáč František1937KPC Ždírec n.D. / Předboř18110:3017.23
82Dvořáček Josef1984 Čáslav1788:2321.23
83Černý Tomáš1990 Čachotín1718:4519.54
83Adam David1974 Chlístov1707:3022.66
85Bříza Lukáš2000 Hlinsko16911:0015.36
86Peršala Lubomír1966 Hlinsko16811:0015.27
86Fukas František1964 Zaječice1647:4521.16
88Fencl Vladimír1958 Praha1639:5016.57
89Janáček Tomáš1990 Ždírec n.D.1628:0220.16
90Bělovský Jan1946Roboterm Chotěboř / Chotěboř1629:1917.38
91Souček Jiří1975 Nové Ransko1597:4320.60
92Kudrna Martin1987 Praha1517:2020.59
93Vitků Aleš1980 Jihlávka1505:3027.27
94Doležal Petr1982MK Hlinsko / Hlinsko1444:5029.79
95Vambera Jan1990 Peršíkov1417:0320,00
96Semerád Ondřej1975REVITBUILD MTB Team / Hlinsko1384:1532.47
97Měřínský Jaroslav1961AK Perná / Zbýšov1365:4523.65
98Marek Michal1978 Chotěboř136
99Salaquarda Tomáš1987 Ždírec n.D.1325:4323.09
100Novotný Ivo1986 Žďár nad Sázavou1044:5321.29
101Ostrejš Jan1991 Nové Město na Moravě1044:5321.29
102Vašíček Zdeněk1988 Havlíčkův Brod833:0027.66
103Teichman David1981Midar Příbor / Příbor544:3511.78
104Málek Libor1976 Ždírec n.D.53
105Jirmásek Tomáš1985 Hlinsko361:4520.57

 

Výsledky kategorie – dvoukolo

Poř.JménoRočník
nar.
Klub / BydlištěVzdálenost
[km]
Doba jízdy
[hh:mm]
Průměr
[km/h]
1Uchytil Zdeněk
Uchytil Vladimír
1977
1975
Lhůta33012:0327.38

 

Výsledky kategorie – koloběžky + lehokolo

Poř.JménoRočník
nar.
Klub / BydlištěVzdálenost
[km]
Doba jízdy
[hh:mm]
Průměr
[km/h]
1Holfaier Stanislav1959VeloGauče / Veselí nad Lužnicí24510:5022.61
2Souček Vladislav1969Kovářství Souček Benátky / Benátky20512:0117.05
3Vašíček Kamil1971Sdružení přátel piva Adamov / Adamov17610:2117.00

 

Výsledky kategorie – ženy

Poř.JménoRočník
nar.
Klub / BydlištěVzdálenost
[km]
Doba jízdy
[hh:mm]
Průměr
[km/h]
1Záplatová Klára1991 Nasavrky47018:3225.35
2Formanková Veronika1976 Hlinsko37015:3723.69
3Maliková Margita1990 Žilina32914:1723.03
4Červenková Zdeňka1973 Polná32615:0121.70
5Gabrielová Monika1982 Ždírec n.D.25313:5218.24
6Růžičková Jana1975REVITBUILD MTB Team / Hostivice208
7Bílková Hanka1957 Praha20612:3616.34
8Fialová Pavla1972 Sázavka20610:3519.46
9Pešková Lenka1992 Čachotín20410:5018.83
10Fenclová Taťána1961 Praha20111:4917.00
10Adámková Kateřina1977 Ždírec n.D.185
12Vojáková Jitka1972 Ždírec n.D.183
13Vachušková Simona1987 Ždírec n.D.1697:0024.14
14Fidlerová Anna1941 Ždírec n.D.169
15Fenclová Zuzana1991 Praha1689:5017.08
16Břízová Monika1973 Hlinsko16011:0014.54
17Bažoutová Miroslava1977KPC Ždírec n.D. / Ždírec n.D.1608:5018.11
18Glancová Aneta1991 Ždírec n.D.1517:2020.59
19Marková Jana1983 Česká Bělá134
20Glancová Růžena1973 Ždírec n.D.125
21Stehnová Jana1980 Chotěboř1205:3021.81
22Glancová Tereza1997 Ždírec n.D.117
23Šudomová Monika1979 Ždírec n.D.102
23Kaňáková Pavlína1990 Jihlava683:0022.66
23Křížová Markéta1985 Hlinsko361:4520.57

 

Výsledky kategorie – děti

Poř.JménoRočník
nar.
Klub / BydlištěVzdálenost
[km]
Doba jízdy
[hh:mm]
Průměr
[km/h]
1Gabriel Tomáš2007 Ždírec n.D.25313:5218.24
2Traufgottová Anna2004Roboterm Chotěboř / Hlinsko23013:0017.69
3Šudoma Ondra2009 Ždírec n.D.21410:4419.93
4Bažout Adam2004KPC Ždírec n.D. / Ždírec n.D.20610:0020.60
5Barták Filip2006 Ždírec n.D.203
6Růžička Matyáš2008REVITBUILD MTB Team / Hostivice186
7Šudoma Matěj2007 Ždírec n.D.1718:4219.65
8Toman Filip2005 Ždírec n.D.1608:5218.04
8Bažout Dominik2007KPC Ždírec n.D. / Ždírec n.D.1568:2618.49
10Furch Štěpán2007 Ždírec n.D.150
10Voják Matěj2007 Ždírec n.D.150
12Součková Kateřina2005 Nové Ransko1406:4320.84
13Pokorná Adéla2007 Cibotín1278:3014.94
14Marková Michaela2003 Bílek113
15Stránský Martin2008 Česká Bělá105
16Růžička Jonáš2010REVITBUILD MTB Team / Hostivice85
17Růžička Jáchym2005REVITBUILD MTB Team / Hostivice80
17Stránská Tereza2011 Česká Bělá72
17Šudomová Anežka2012 Ždírec n.D.66
20Vachušková Tereza2008 Ždírec n.D.664:2015.23
21Gabrielová Aneta2011 Ždírec n.D.64
22Pokorná Kamila2010 Cibotín574:0513.95
23Teichman Jindřich2011Midar Příbor / Příbor544:3511.78
23Málek Jakub2011 Ždírec n.D.53
25Málek Jan2011 Ždírec n.D.53
26Málková Anna2009 Ždírec n.D.53
27Sahula Kvido2011 Prosetín22

 

Výsledky kategorie – družstva

Výsledky družstev    
Poř.JménoSloženíVzdálenost
[km]
Celkem
1Revitbuild MTB TEAMRauchfuss Marek
Semerád Ondřej
Záruba Martin
Sahula Martin
400
138
618
683
1553
2ŽeleznohoráciSlavkovský Petr
Novotný Josef
Málek Stanislav
602
434
517
1553
3A.Z. tým Světlá n. Sáz.Malina Pavel
Dejmal Radek
Procházka Jaroslav
Husa Jaroslav
421
452
382
230
1255
4Modelárna NovákNovák Petr
Eis Tomáš
Culek Jiří
Vachuška Milan
430
405
305
301
1140
5Midar PříborOrság Josef
Šimeček Radim
Teichman David
Teichman Jindřich
419
601
54
54
1074
6KPC Ždírec n. D.Pradáč Leoš
Plíhal Luboš
Pradáč Petr
Pradáč František
501
345
203
181
1049
7RobotermPešek Josef
Škaryd Jiří
Lébl Antonín
Bílek Ivan
413
315
291
209
1019
8KDP PeršíkovUttendorfský Petr
Vambera Jan
Benc Martin
302
141
360
803
9Baži TeamBažout Aleš
Bažoutová Miroslava
Bažout Dominik
Bažout Adam
227
160
156
206
593
10CIBO TEAMPokorný Michal
Pokorná Kamila
Pokorná Adéla
227
57
127
411
114MMálek Libor
Málek Jakub
Málek Jan
Málková Anna
53
53
53
53
159

 

Fotogalerie:

Autoři: Jaromír Havel, Aleš Bažout.
Foto - Ždírecký Triangl 2018

Videogalerie:


Video - Ždírecký Triangl 2018

 

Generální partner:

Ždírec_nad_Doubravouměsto Ždírec nad Doubravou


Další partneři jsou:

Elektromontáže Gabriel
Elektromontáže Gabriel Miroslav
 SAM Nové RanskoSlévárna a modelárna
Nové Ransko
 modelrana novakModelárna Novák
Ski Fanatic 
outdoorová organizace
Mapo kuchyněKuchyně MAPO


bikero.cz

ELKOV elektro a.s.

logo-J+P-BrudrJ+P Sport Hlinsko Roboterm Chotěboř
Roboterm Chotěboř
SemikolaSEMIKOLA Hlinsko Stora_EnsoStora Enso Wood
Products Ždírec s.r.o.
Best Cycle Chotěboř
FITKO_Zdirec_n_D
Fitko Ždírec nad Doubravou
Plam s.r.o., Chotěboř cukrarnaMarkéta Culková
Dušan Hameder, 
Ždírec n. D., 
prodej konstrukčních 
a lepených hranolů.
Helena Dvořáková
moderátorka
Českého rozhlasu
Včelařství Pradáč
Včelařství Málek
Včelí plodiny do každé rodiny.
Vít Bělák
Uhelná Příbram

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.