Výsledky Ždíreckého Trianglu 2016

Ždírecký Triangl 2016 se konal ve dnech 18.-19.6. 2016. Zúčastnilo se ho 175 cyklistů, 3 koloběžkáři a jedno dvoukolo. Celkem všichni najezdili úctyhodných 45 412 km.

Výsledky kategorie – muži
Poř. Jméno Ročník
nar.
Klub / Bydliště Vzdálenost
[km]
Doba jízdy
[hh:mm]
Průměr
[km/h]
1 Božák Svaťa 1977 Svaťa Božák ultracycling / Rožnov pod Radhoštěm 721 23:40 30,46
2 Růžička Stanislav 1975 Sk Křižanováci / Křižanov 695 23:02 30,17
2 Záruba Martin 1981 CK MTB Maraton Hlinsko / Ždírec n. D.-Stružinec 695 23:12 29,96
4 Veselý Martin 1978 Mrákotín 633 21:00 30,14
5 Slavkovský Petr 1978 Třemošnice 606 22:00 27,55
6 Kaněra Miroslav 1978 ETV / Mladé Bříště 592 20:18 29,16
7 Dvořák Svatopluk 1970 Marathon CZ / Pelhřimov 586 21:59 26,66
8 Venc Jaroslav 1985 Hurtova Lhota 561 19:02 29,47
9 Hudec Libor 1960 STS Chvojkovice-Brod / Ždírec nad Doubravou 544
10 Šaroun Zdeněk 1968 TJ Sokol Potěhy / Horky u Čáslavi 535 18:00 29,72
11 Pradáč Leoš 1970 KPC Ždírec nad Doubravou / Maleč 527 17:21 30,37
12 Novák Tomáš 1970 Wuerth MTB Racing / Velim 504 16:20 30,86
13 Nožička David 1977 Sk Křižanováci / Křižanov 501 16:53 29,67
13 Pradáč Petr 1966 Horní Maršov 501 18:20 27,33
13 Zumr Jiří 1975 ETV / Pelhřimov 501 17:29 28,66
16 Akrman Miloš 1970 Počátky 500 17:14 29,01
16 Kumpán Radislav 1959 Ždírec nad Doubravou 500
18 Štěrba Josef 1987 Ždírec nad Doubravou 486 19:00 25,58
19 Novotný Josef 1948 Agro Kolín / Třemošnice 452 17:30 25,83
19 Eis Tomáš 1993 HC Chotěboř / Chotěboř 452 16:40 27,12
21 Pradáč Jan 1991 Horní Maršov 451 17:23 25,94
22 Pešek Josef 1997 Čachotín 450 16:40 27,00
23 Dvořáček Josef 1984 Čáslav 414 16:27 25,16
24 Hudec Vojtěch 1997 STS Chvojkovice-Brod / Ždírec nad Doubravou 406
25 Dvořák František 1961 Třemošnice / Třemošnice 401 16:30 24,30
26 Šilar Radomír 1976 STS Chvojkovice-Brod / Litomyšl 393
27 Valenta Jindřich 1972 Sám si jedu / Havlíčkova Borová 380 14:52 25,56
28 Málek Standa 1956 HB Veloservis / Podmoklany 46 370 14:00 26,43
29 Horký Vladimír 1974 ABND / Vojnův Městec 360 12:15 29,39
30 Dobrovolný Štěpán 1967 Ždírec nad Doubravou 341 11:15 30,31
31 Málek Libor 1976 Ždírec nad Doubravou 340 13:45 24,73
32 Plíhal Luboš 1965 KPC Ždírec n.D. / Ždírec nad Doubravou 333 13:53 23,99
32 Barták Martin 1977 Ždírec nad Doubravou 333 14:21 23,21
32 Lachman Tomáš 1999 BKHB / Chotěboř 333 12:10 27,37
32 Adam Jakub 2000 BKHB / Chlístov 333 12:10 27,37
36 Jirásek Josef 1973 Chotěboř 332 15:00 22,13
37 Procházka Jaroslav 1961 AZ tým Světlá nad Sázavou / Světlá nad Sázavou 326
38 Dundáček Petr 1963 Ždírec Drtiči u Pohledu / Rozsochatec 315 13:09 23,95
39 Malivánek Milan 1961 Vojnův Městec 310 14:48 20,95
40 Coufal Jiří 1987 Žďár nad Sázavou 304 10:20 29,42
41 Benc Martin 1989 KDP / Havlíčkova Borová 302 12:38 23,91
41 Szabo Josef 1992 Ždírec nad Doubravou 302 14:15 21,19
43 Kočí Josef 1966 Drtiči Ždírec u Pohledu / Ždírec 301 12:20 24,41
44 Toman Daniel 1989 KDP / Svatý Kříž 300 12:40 23,68
44 Culek Jiří 1996 Novy Studenec 300
44 Fousek Martin 1970 Ždírec nad Doubravou 300 13:24 22,39
44 Novotný Pavel 2000 Krucemburk 300
48 Pokorný Michal 1978 Cibotín 281 12:20 22,78
49 Soška Martin 1990 Havlíčkův Brod 280 11:41 23,97
49 Uchytil Jan 1981 Ždírec nad Doubravou 280 11:41 23,97
51 Chalupa Roman 1985 Ždírec nad Doubravou 266 10:45 24,74
52 Bělák Vítězslav 1963 Roboterm Chotěboř / Uhelná Příbram 263 11:30 22,87
52 Vambera Jan 1990 KDP / Peršíkov-Havlíčkova Borová 263 11:21 23,17
54 Doležal Petr 1980 MK Hlinsko / Hlinsko 262,5 09:49 26,74
55 Jecha Jaroslav 1973 Drtiči Ždírec u Pohledu / Ždírec 253 10:48 23,43
56 Uttendorfský Petr 1990 KDP / Velká Losenice 252 11:05 22,74
57 Dejmal Radek 1974 AZ tým / Světlá nad Sázavou 248 09:52 25,14
57 Tlapák Michal 1983 Hlinsko 248 08:41 28,56
59 Benc Kamil 1975 Drtiči Ždírec u Pohledu / Ždírec 235 09:37 24,44
60 Šudoma Michal 1977 Ždírec nad Doubravou 234 10:51 21,57
61 Sonner Jan 1976 Havlíčkův Brod 231 10:48 21,38
62 Havel Miloš 2000 Ždírec nad Doubravou 230 11:05 20,75
62 Havel Miloš 1970 Ždírec nad Doubravou 230 11:05 20,75
64 Pol Zbyněk 1974 Ždírec nad Doubravou 229 09:51 23,25
65 Lébl Antonín 1964 Roboterm Chotěboř / Svinný 225 10:50 20,77
66 Fukas František 1964 Zaječice 224
67 Bílek Ivan 1967 Libice nad Doubravou 214
68 Šťastný Petr 1972 AMK Chotěboř / Ždírec nad Doubravou 212 10:21 20,48
68 Hegr Martin 1971 Ždírec nad Doubravou 212 09:30 22,32
70 Málek Vojtěch 2000 Ždírec nad Doubravou 206 09:28 21,76
70 Málek Zdeněk 1974 Ždírec nad Doubravou 206 08:59 22,93
72 Ledvinka Lukáš 1990 Chotěboř 205 08:00 25,63
72 Gahuhra Roman 1990 Vesani.cz / Hulín 205 06:10 33,24
74 Fousek Jáchym 2000 Ždírec nad Doubravou 202 11:30 17,57
74 Trna Jan 1990 Brno 202 08:37 23,44
76 Peršala Lubomír 1966 Ždírec nad Doubravou 201 09:57 20,20
76 Bradáč Ondřej 2000 Ždírec nad Doubravou 201 12:00 16,75
76 Vavroušek Michal 2000 Ždírec nad Doubravou 201 09:22 21,44
76 Fidler Luděk 1989 Ždírec nad Doubravou 201 09:10 21,93
80 Vodrážka Tomáš 1973 Chotěboř 200
80 Blažíček Josef 1977 Sobíňov 200 11:06 18,02
82 Bříza Lukas 2000 Ždírec nad Doubravou 196 09:57 19,70
83 Urban Pavel 1962 STORAENSO / Ždírec nad Doubravou 194 07:29 25,92
84 Toman František 1969 Ždírec nad Doubravou 190 10:37 17,90
85 Jirmásek Tomáš 1985 Hlinsko v Čechách 173 08:30 20,35
86 Žižka Bohumil 1992 Třebechovice pod Orebem 170 07:30 22,67
87 Kovačka Lukáš 1991 Ck MTB Hlinsko / Ždírec nad Doubravou 167
88 Janáček Tomáš 1990 Ždírec nad Doubravou 165 09:13 17,90
89 Hocke Radek 1972 Šmolovy 158 06:53 22,95
90 Novotný Roman 1973 Krucemburk 155 05:10 30,00
91 Černý Tomáš 1990 Holohlavy 151 08:01 18,84
92 Semerád Ondřej 1974 SK Prima Polička / Hlinsko 150
93 Fajt Petr 1963 Ždírec nad Doubravou 141 07:30 18,80
94 Coufal Rudolf 1967 Krucemburk 140 05:18 26,42
95 Souček Jiří 1975 Nové Ransko 137
96 Novák Petr 1973 Ždírec nad Doubravou 135 04:11 32,22
97 Krejčík Vlastimil 1977 Maleč 134 05:29 24,44
98 Kouba Daniel 1997 Ždírec nad Doubravou 132 05:12 25,38
99 Stehno Milan 1967 Ultras KPC Ždírec n.D. / Hlinsko 130
100 Dobiáš Ladislav 1962 Ždírec nad Doubravou 128 07:34 16,92
101 Souček Vladislav 1945 Ždírec nad Doubravou 120
102 Tunheber Miroslav 1982 Chotěboř 116 05:30 21,09
103 Dobiáš Michal 1991 Ždírec nad Doubravou 115 06:03 18,96
104 Bažout Aleš 1975 KPC Ždírec n.D. / Ždírec nad Doubravou 112 05:31 20,30
105 Marek Michal 1978 Ždírec nad Doubravou 111
106 Doležán Ondřej 1996 Rozsochatec 104 05:07 20,33
107 Hoffelner Jan 1974 SIX MONKEYS / Praha 10 103 04:41 21,99
108 Novotný Mirek 1998 Krucemburk 100 03:10 31,58
109 Kovář Leoš 1999 Světlá nad Sázavou 97 04:48 20,21
110 Ligmajer Lukáš 1980 Ždírec nad Doubravou 78 04:38 16,83
111 Báča Luboš 1992 Havlíčkův Brod 38 02:12 17,22

 

Výsledky kategorie – dvoukolo
Poř. Jméno Ročník
nar.
Klub / Bydliště Vzdálenost
[km]
Doba jízdy
[hh:mm]
Průměr
[km/h]
1 Uchytil Zdeněk
Uchytil Vladimír
1977
1975
Lhůta 313 10:02 31,20

 

Výsledky kategorie – koloběžka
Poř. Jméno Ročník
nar.
Klub / Bydliště Vzdálenost
[km]
Doba jízdy
[hh:mm]
Průměr
[km/h]
1 Červenka Zdeněk 1973 Polná 407 20:47 19,58
2 Rajnošek Zdeněk 1963 Bratrstvo Žďárských vrchů / Žďár nad Sázavou 375
3 Pospíchal Milan 1962 Ždírec nad Doubravou 334 20:34 16,24

 

Výsledky kategorie – ženy
Poř. Jméno Ročník
nar.
Klub / Bydliště Vzdálenost
[km]
Doba jízdy
[hh:mm]
Průměr
[km/h]
1 Kostková Pavla 1970 Marathon CZ / Kamenice nad Lipou 580 21:42 26,73
2 Klinecká Jana 1981 MK Hlinsko / Hlinsko 472 18:42 25,24
3 Tabiová Naděžda 1957 Ždírec nad Doubravou 436 21:00 20,76
4 Záplatová Klára 1991 Ctětín – Chrudim 421 17:00 24,76
5 Formanková Veronika 1976 Hlinsko 405 16:46 24,15
6 Bartáková Markéta 1980 Ždírec nad Doubravou 339
7 Červenková Zdeňka 1973 Polná 332 15:02 22,08
8 Vomelová Marcela 1970 Ždírec nad Doubravou 317
9 Jechová Jana 1975 Drtiči Ždírec u Pohledu / Ždírec 301 14:18 21,03
10 Kasalová Hana 1992 Ždírec nad Doubravou 280 15:00 18,67
11 Kocourková Lucie 1990 Nová Paka 270
12 Jirková Veronika 1992 Ždírec nad Doubravou 263 14:00 18,79
13 Uchytilová Ivana 1975 Ždírec nad Doubravou 256 13:50 18,51
14 Glancová Růžena 1973 Ždírec nad Doubravou 218 11:40 18,69
15 Glancová Aneta 1991 Ždírec nad Doubravou 214 11:30 18,61
16 Bílková Hanka 1957 Praha 202 10:40 18,94
17 Břízová Monika 1973 Ždírec nad Doubravou 201 09:57 20,20
18 Fialová Aneta 1990 Rozsochatec 181 09:14 19,60
19 Pradáčová Tereza 1994 Horní Maršov 180 09:31 18,91
20 Gabrielová Monika 1982 Ždírec nad Doubravou 175 09:31 18,39
21 Křížová Markéta 1985 Hlinsko 173 08:30 20,35
22 Fajtová Alena 1964 Ždírec nad Doubravou 152 08:15 18,42
23 Pešková Lenka 1992 Čachotín 151 08:00 18,88
24 Fukasová Jana 1991 Zaječice 135 08:00 16,88
25 Fidlerová Anna 1941 Ždírec nad Doubravou 133,5
26 Bažoutová Miroslava 1977 KPC Ždírec n.D. / Ždírec nad Doubravou 130 06:58 18,65
27 Stehnová Jana 1980 Chotěboř 116 05:30 21,09
27 Exnerová Jitka 1968 Ždírec nad Doubravou 116 07:38 15,20
29 Blažíčková Magdalena 1975 Sobíňov 108 06:30 16,62
30 Šudomová Monika 1979 Ždírec nad Doubravou 103
31 Marková Jana 1983 Česká Bělá 86
32 Pradáčová Lucie 1996 KPC Ždírec n.D. / Maleč 72 04:14 17,01
33 Břízová Marta 1950 Ždírec nad Doubravou 62 05:00 12,40
33 Resslová Danuše 1941 Ždírec nad Doubravou 62 05:00 12,40
35 Ligmajerová Lucie 1979 Ždírec nad Doubravou 54
36 Hornová Jana 1994 Rozsochatec 38 02:10 17,54
37 Pospíchalová Zlata 1991 Ždírec nad Doubravou 36 01:54 18,95

 

Výsledky kategorie – děti
Poř. Jméno Ročník
nar.
Klub / Bydliště Vzdálenost
[km]
Doba jízdy
[hh:mm]
Průměr
[km/h]
1 Vodrážka Vojtěch 2002 Chotěboř 275
2 Uchytilová Barbora 2003 Ždírec nad Doubravou 256 13:50 18,51
3 Rybáček Adam 2001 Ždírec nad Doubravou 250
4 Forejt Tomáš 2001 Ždírec nad Doubravou 238
5 Novák Ondra 2002 Expras K2 Merida Team Kolín / Velim Dolní Nouzov 221 06:51 32,19
6 Gabriel Tomáš 2007 Ždírec nad Doubravou 206,5
7 Adamec Lukáš 2001 Sobíňov 205
8 Blažíčková Adéla 2001 Sobíňov 200 11:00 18,18
9 Havel Jiří 2005 Ždírec nad Doubravou 185 09:26 19,61
10 Toman Filip 2005 Ždírec nad Doubravou 163 09:13 17,69
11 Šudoma Matěj 2007 Ždírec nad Doubravou 147
12 Šudoma Ondra 2009 Ždírec nad Doubravou 143
13 Součková Kateřina 2005 Nové Ransko 137
14 Bažoutová Klára 2002 KPC Ždírec n.D. / Ždírec nad Doubravou 130 06:59 18,60
14 Bažout Dominik 2007 KPC Ždírec n.D. / Ždírec nad Doubravou 130 06:58 18,66
16 Němec Ondřej 2002 Prostějov 126 06:39 18,95
17 Barták Vojtěch 2008 Ždírec nad Doubravou 106 05:22 19,75
18 Marková Andrea 2009 Slavíkov 90
19 Stránský Martin 2009 Česká Bělá 89
20 Blažíčková Eliška 2004 Sobíňov 76
21 Pol Matyáš 2007 Ždírec nad Doubravou 66 03:11 20,73
21 Polová Barbora 2003 Ždírec nad Doubravou 66 03:11 20,73
23 Málková Anna 2009 Ždírec nad Doubravou 65
24 Stránská Tereza 2011 Česká Bělá 43
25 Gabrielová Aneta 2011 Ždírec nad Doubravou 21,5

 

Výsledky kategorie – družstva
Poř. Jméno   Složení Vzdálenost
[km]
Celkem
[km]
1 Maraton CZ / ETV   Kaněra Miroslav
Zumr Jiří
Kostková Pavla
Dvořák Svatopluk
592
501
580
586
1758
2 Kamzíci   Slavkovský Petr
Záruba Martin
Novotný Josef
Dvořák František
606
695
452
401
1753
3 Pradáčovci   Pradáč Petr
Pradáč Jan
Pradáč Leoš
Pradáčová Tereza
501
451
527
180
1479
4 STS Chvojkovice-Brod   Šilar Radomír
Hudec Libor
Hudec Vojtěch
393
544
406
1343
5 KPC Ždírec – Ultras bejkárna   Bažout Aleš
Plíhal Luboš
Pradáč Leoš
Jirková Veronika
112
333
527
263
1123
6 Drtiči Ždírec u Pohledu   Kočí Josef
Benc Kamil
Jecha Jaroslav
Jechová Jana
301
235
253
301
855
7 Lupeni 004   Havel Miloš
Havel Miloš
Němec Ondřej
Havel Jiří
230
230
126
185
645
8 Dobíci   Dobiáš Ladislav
Dobiáš Michal
Culek Jiří
128
115
300
543
9 Sobíňováci   Blažíčková Eliška
Blažíčková Adéla
Blažíčková Magdalena
Blažíček Josef
76
200
108
200
508
10 Baži team   Bažout Aleš
Bažoutová Miroslava
Bažoutová Klára
Bažout Dominik
112
130
130
130
390
11 Limpici   Ligmajer Lukáš
Ligmajerová Lucie
78
54
132

 


Fotogalerie:

Autoři: Jaromír Havel, Martin Štěpánek, Ondřej Fidler, Luboš a Lukáš Plíhalovi.
Foto - Ždírecký Triangl - Cyklistická 24hodinovka 2016


 

StatistikaStatistika Ždíreckého Trianglu - Cyklistické 24hodinovky

Hlavní partner:

Ždírec_nad_Doubravouměsto 
Ždírec nad Doubravou

Další partneři jsou:

Roboterm Chotěboř
Roboterm Chotěboř
MIRAP - Miloslav Pálka
Ždírec nad Doubravou
modelrana novakModelárna Novák
Elektromontáže Gabriel
Elektromontáže Gabriel Miroslav
monika_brizovaMonika Břízová
Welnes Coach

SAM Nové RanskoSlévárna a modelárna
Nové Ransko

Stora_EnsoStora Enso Wood Products
Ždírec s.r.o
FITKO_Zdirec_n_D
Fitko Ždírec nad Doubravou
Kola-vasek-severynKOLA Vašek & Severýn
Cyklo-centrum_PlisekCyklocentrum Josef Plíšek SemikolaSEMIKOLA Hlinsko logo-J+P-BrudrJ+P Sport Hlinsko
Veloservis HavlVELOSERVIS s.r.o,
Havl Brod
Backer Elektro, Backer ELTOPBacker Elektro cz logo GDO studio-2015
GDO Studio
bowling-bar-restaurace-zdirecBowling bar
Ždírec nad Doubravou
Včelařství Pradáč
Včelařství Málek
Včelí plodiny do každé rodiny.

cukrarnaMarkéta Culková

 

 

 

4 Comments

  1. Děkuji pořadatelům za perfektně zorganizovaný závod, kvalitní zázemí a sportovní zážitky.
    Těším se na příští ročník.

  2. Ahoj Kluci( kamaradi(,jel jsem zdírecký triangl už od roku 2013 a musim to více a více chvalit,Je to super akce a obdivuji vás co musite pro to udělat aby se to jezdilo každý rok!To video z lonská je super a ta hudba se k tomu bezva hodí, tak doufám že letost taky nějaké video bude!Už se na vás tešim jak bude Sloupno na H.vestec, Petr

    • Ahoj Petře, moc nás těší, že se ti u nás líbí. Už pilně pracujeme na přípravě časovky Sloupno – Horní Vestec a těšíme se, že se 24.9.2016 zase ve Sloupně všichni sejdeme.

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.