Výsledky Ždíreckého Trianglu 2010

Cyklistická 24hodinovka 2010 se jela ve dnech 19.-20.6. od 9,00 hodin, start a cíl: Ždírec nad Doubravou, Chrudimská ulice, tělocvična základní školy.

Výsledky kategorie – muži
Poř. Jméno Ročník
nar.
Klub / Bydliště Vzdálenost
[km]
Doba jízdy
[hh:mm]
Průměr
[km/h]
1 Záruba Martin 1981   680 22:51 29,76
2 Pradáč Leoš 1970   625 20:48 30,05
3 Pavič Jiří 1964   602 21:41 27,76
4 Fidler Jiří 1964   555 19:50 27,98
5 Hudec Libor 1960   547 19:54 27,49
6 Zelený Pavel 1963   540 20:43 26,07
7 Sahula Martin 1972   516 18:00 28,67
8 Voják Martin 1974   513 18:05 28,37
9 Piskač Petr 1983   502 17:04 29,47
10 Plíhal Luboš 1965   494 17:52 27,65
11 Jirka Radek 1964   433 16:20 26,51
12 Pospíšil Petr 1978   432 18:24 23,48
13 Veselý Jiří 1971   430 18:45 22,93
14 Málek Stanislav 1956   425 14:35 29,14
15 Bříza Martin 1979   404 19:05 21,17
16 Dvořáček Josef 1984   399 15:33 25,66
17 Vojtička Milan 1978   389 17:52 21,77
18 Čejka Čestmír 1967   388 17:00 22,82
19 Stehno Patrik 1990   376    
20 Gabriel Vlastimil 1989   370 16:43 22,13
21 Janáček Michal 1974   345 16:18 21,17
22 Fousek Martin 1970   335 12:20 27,16
23 Bažout Aleš 1975   282 9:35 29,43
24 Stehno Milan 1967   264 10:30 25,14
25 Novotný Roman 1973   259 11:33 22,42
26-27 Kovačka Lukáš 1991   250    
26-27 Křesťan Zdeněk 1992   250 11:20 22,06
28 Stehno Jiří 1956   231 11:20 20,38
29 Polívka Martin 1971   210    
30 Janáček Tomáš 1990   202 9:45 20,72
31-32 Novotný Tomáš 1993   200    
31-32 Plíhal Martin 1991   200 8:27 23,67
33 Hanák Hynek 1980   170    
34 Kubín Bohumil 1953   152 7:00 21,71
35 Štambera Miroslav 1955   149 7:13 20,65
36 Chrbolka Miloš 1967   144    
37 Dobiáš Michla 1991   112 6:20 17,68
38 Blažíček Josef 1977   105    
39 Neuvirt Petr 1991   101 6:00 16,83

 

Výsledky kategorie – ženy
Poř. Jméno Ročník
nar.
Klub / Bydliště Vzdálenost
[km]
Doba jízdy
[hh:mm]
Průměr
[km/h]
1 Kristlová Jana 1981   428 17:17 24,76
2 Tabiová Naďa 1957   322 15:00 21,47
3 Vermešová Pavlína 1985   302    
4 Stehnová Barbora   252 10:00 25,20
5 Pavičová Helena 1958   250 13:25 18,63
6 Veselá Michala 1974   230 12:10 18,90
7 Stehnová Jaroslava 1963   210 11:30 18,26
8 Fidlerová Anna 1941   184 11:30 16,00
9 Pospíchalová Zlata 1990   95 5:30 17,27
10 Brožková Lenka 1992   36    

 

Výsledky kategorie – děti
Poř. Jméno Ročník
nar.
Klub / Bydliště Vzdálenost
[km]
Doba jízdy
[hh:mm]
Průměr
[km/h]
1 Veselý Jiří 1995   250 13:02 19,18
2 Novotný Mirek 1998   214 10:11 21,01
3 Plíhal Lukáš 1997   202 9:45 20,72
4 Stehno Filip 1999   200 8:00 25,00
5 Fousek Radim 1996   186 9:43 19,14
6.-7. Veselá Veronika 1998   150 8:30 17,65
6.-7. Fajt Petr 1996   150    
8 Fidler Ondřej 1997   109 8:00 13,63
9 Novotný Pavel 2000   66 3:39 18,08
10 Bažoutová Klára 2002   64 3:40 17,45
11.-12. Pradáčová Lucie 1996   60 2:43 22,09
11.-12. Pradáč Michal 1999   60 2:50 21,18
13 Bažout Adam 2004   41 2:30 16,40
14 Voják Jan 2002   21    

 

StatistikaStatistika Ždíreckého Trianglu – Cyklistické 24hodinovky

 

Partneři ročníku:

Ždírec_nad_Doubravouměsto 
Ždírec nad Doubravou
Stora_Enso
Stora Enso Ždírec nad Doubravou
Lacman
Lacman s.r.o., Chotěboř
SAM Nové RanskoSlévárna a modelárna Nové Ransko
Cyklo-centrum_PlisekCyklocentrum Josef Plíšek Lana_ZdirecCzech LANA, s.r.o., Ždírec n.D.
Mirap, s.r.o., Ždírec n.D. Včelařství Pradáč
Včelí plodiny do každé rodiny.
Mlékárna HlinskoMékárna Hlinsko a.s. Isoline Havlíčkův Brod
FITKO_Zdirec_n_DFitko Ždírec nad Doubravou ceska-sporitelnaČeská spořitelna Ždírec n. D.
Isoline Havlíčkův Brod NAY-ElektrodomNAY Elektrodom
Truhlarstvi-valasekTruhlářství Valášek Znojmo

 

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.