Výsledky Sloupno- Horní Vestec 2018

V pátek 28.9.2018 OÚ Sloupno společně s Klubem přátel cyklistiky Ždírec nad Doubravou uspořádali cyklistickou časovku SLOUPNO – HORNÍ VESTEC.

V tomto závodě změřili závodníci svoje síly na dvou náročných trasách. Pro silniční kola byla délka 5100 metrů a pro horská kola 4200 metrů. Na obou trasách museli závodníci překonat převýšení 208 m. Opět změřili své síly i děti ve věku 5 – 9 let na zkrácené 800 m dlouhé trati. Vítězové jednotlivých kategorií jsou oprávněni celý rok užívat titul
Král (Královna) Železných hor 2018.

Výsledky kategorie – Muži silnice do 49 let

PořadíPříjmení JménoRok nar.Klub/obecVýsledný čas
1Kulhánek David2000CK MTB MARATON HLINSKO0:10:52
2Pešek Vojtěch1989Ck mtb maraton0:11:28
3Kyrš Tomáš1978Jihlava0:11:41
4Stříteský Jan1994Vysočina Cycling0:12:10
5Pešek Michal1983CK MTB MARATON HLINSKO0:12:16
6Hlavenka Vít1978Best Cycle Chotěboř0:12:53
7Hruška Petr1974Choltice0:12:59
8Pešek Josef1997Roboterm Chotěboř0:13:42
9Stejskal Jiří1976Železnohorák Tým0:13:45
10Slavkovský Petr1978Agro Kolín0:14:07
11Fárka Adrian1974Best Cycle Chotěboř0:14:08
12Novák Petr1973Ski Bike Modelárna Novák0:14:17
13Čermák David1974Ski Bike Modelárna Novák0:15:36
14Čuda Daniel2001Best Cycle Chotěboř0:18:24

 

Výsledky kategorie – Muži silnice 50 – 69 let

PořadíPříjmení JménoRok nar.Klub/obecVýsledný čas
1Zajíc Petr1968Cyklo Pokr Pardubice0:12:37
2Král Milan1965KVS0:12:48
3Petr Josef1961Petr Team0:13:30
4Tomek Jaromír1952REVITBUILD Team0:13:31
5Chaloupka Pavel1956Chlup team0:14:58
6Tomíško Václav1956Svratka0:15:39
7Med Jindřich 1955Chotěboř0:16:17
8Poříz Milan1951KABA Chotěboř0:16:34
9Culek Květoslav1967Horní Studenec0:17:17

 

Výsledky kategorie – Muži silnice nad 70 let

PořadíPříjmení JménoRok nar.Klub/obecVýsledný čas
1Ronovský Bohumír1946Ždírec nad Doubravou0:17:03

 

Výsledky kategorie – Muži MTB do 49 let

PořadíPříjmení JménoRok nar.Klub/obecVýsledný čas
1Hlavenka Vít1978Best Cycle Chotěboř0:14:30
2Čejka Daniel1999CK MTB Maraton0:14:56
3Vodrážka Vojtěch2002Chotěboř0:15:27
4Žák Petr1971Agro Kolín0:16:04
5Kavalír Martin1983Železnohorák Tým0:16:16
6Zelený František1977Zeno-Vestec0:17:19
7Barták Martin1977Žďár nad Sázavou0:17:54
8Sereda Oleg1979Best Cycle Chotěboř0:17:55
9Macek Tomáš1984Chotěboř0:18:02
10Fousek Miloš1978Železnohorák Tým0:18:14
11Čermák David1974Ski Bike Modelárna Novák0:18:53
12Skyva Vojtěch1992Kostelec u Heřmanova Městce0:20:15
13Čuda Daniel2001Best Cycle Chotěboř0:20:22
14Uchytil Zdeněk1977Železnohorák Tým0:20:28
15Škrabánek Karel 1973Chotěboř0:21:20
16Vodrážka Vlastimil 1972Chotěboř0:21:53
17Munia Pavel1972Libice nad Doubravou0:22:30

 

Výsledky kategorie – Muži MTB nad 50 let

PořadíPříjmení JménoRok nar.Klub/obecVýsledný čas
1Tecl Libor1965Železnohorák Tým0:16:01
2Macek František1958Kaba Sport Chotěboř0:16:03
3Tomek Jaromír1952REVITBUILD Team0:17:49
4Málek Stanislav19560:18:58

 

Výsledky kategorie – Ženy silnice do 49 let

PořadíPříjmení JménoRok nar.Klub/obecVýsledný čas
1Klinecká Jana1981MK Hlinsko0:14:23
2Zitová Lucie1980Ostřešany0:16:50
3Volfová Aneta1982Family Team Hlinsko0:18:46
4Formánková Veronika1976Hlinsko0:20:47

 

Výsledky kategorie – Ženy MTB do 49 let 

PořadíPříjmení JménoRok nar.Klub/obecVýsledný čas
1Dušková Petra1982Best Cycle Chotěboř0:23:17
2Bažoutová Klára2002KPC Ždírec n. D.0:26:41

 

Výsledky kategorie – Děti silnice 10- 15 let 

PořadíPříjmení JménoRok nar.Klub/obecVýsledný čas
1Gabriel Tomáš2007Ždírec nad Doubravou0:19:02
2Nevole Jiří2003Hlinsko0:19:45
3Barták Filip2006Ždírec nad Doubravou0:21:42

 

Výsledky kategorie – Děti MTB 10-15 let 

PořadíPříjmení JménoRok nar.Klub/obecVýsledný čas
1Frühbauer Tomáš2004Dolní Sokolovec0:16:08
2Klepetko David2003Libice nad Doubravou0:17:40
3Šudoma Ondřej2009Ždírec nad Doubravou0:24:25
4Šudoma Matěj2007Ždírec nad Doubravou0:26:40

 

Výsledky kategorie – Děti 5-9 let 

PořadíPříjmení JménoRok nar.Klub/obecVýsledný čas
1Šudoma Ondřej2009Ždírec nad Doubravou2:13:00
2Fortelná Ella2009MMAUTO-MTB Team2:28:00
3Sereda Lukáš2011Best Cycle Chotěboř2:46:00
4Málek Michal2010Srch2:50:00
5Nováková Viktorie2011Ski Bike Modelárna Novák2:58:00
6Slanařová Nikola2009Sloupno3:56:00
7Šudomová Anežka2012Ždírec nad Doubravou4:00:00
8Čermák Michal2012Sloupno4:11:00
9Chrbolková Magdalena2013Solar4:15:00
10Vítámvás Jakub2010Sloupno4:23:00

 

Fotogalerie:

Autoři: Jaromír Havel, Ivan Bílek, Aleš Bažout.
Foto - Ždírecký Triangl 2018

 

Generální partner:SloupnoObec Sloupno

Ostatní partneři:

Ždírec_nad_Doubravouměsto 
Ždírec nad Doubravou
Elektromontáže GabrielElektromontáže
Gabriel Miroslav

bikero.cz
modelrana novakModelárna Novák

KABA Sport

SemikolaSEMIKOLA Hlinsko

Best Cycle Chotěboř

Včelařství Pradáč
Včelařství Málek
Včelí plodiny do každé rodiny.
Truhlářství Čejka Vít Bělák
Uhelná Příbram

 

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.