Výsledky Sloupno- Horní Vestec 2016

V sobotu 24.9.2016 OÚ Sloupno společně s Klubem přátel cyklistiky Ždírec nad Doubravou uspořádali cyklistickou časovku SLOUPNO – HORNÍ VESTEC.

V tomto závodě změřili závodníci svoje síly na dvou náročných trasách. Pro silniční kola byla délka 5100 metrů a pro horská kola 4200 metrů. Na obou trasách museli závodníci překonat převýšení 208 m. Nově změřili své síly i děti ve věku 5 – 9 let na zkrácené 800 m dlouhé trati. Vítězové jednotlivých kategorií jsou oprávněni celý rok užívat titul
Král (Královna) Železných hor 2016.

Výsledky kategorie – Muži silnice do 49 let
Poř. Jméno Ročník
narození
Výsledný
čas
[h:mm:ss]
1 Petr Daniel 1989 00:10:52
2 Novotný Petr 1974 00:11:16
3 Šípkovský Jan 1987 00:11:21
4 Janů Petr 1979 00:11:33
5 Pešek Vojtěch 1989 00:11:41
6 Záruba Martin 1981 00:11:54
7 Čejka Daniel 1999 00:12:06
8 Svoboda Pavel 1971 00:12:22
9 Šmíd Michal 1971 00:12:29
10 Pešek Michal 1983 00:12:33
11 Vrána Dušan 1973 00:12:47
12 Holan Pavel 1971 00:12:54
13 Zelenka Patrik 1995 00:13:25
14 Pešek Josef 1997 00:13:49
15 Novák Petr 1973 00:13:53
15 Dvořák Svatopluk 1970 00:13:53
17 Vobruba Milan 1979 00:14:11
18 Uchytil Zdeněk 1977 00:14:29
19 Chovanec Martin 1986 00:16:04
20 Culek Květoslav 1967 00:16:30
21 Málek Libor 1976 00:16:50
22 Jirásek Josef 1973 00:18:39
23 Slanař Lukáš 1979 00:19:56
24 Nepokoj David 1987 00:20:29
25 Krištof Vojtěch 1990 00:21:52

 

Výsledky kategorie – Muži silnice od 50 do 69 let
Poř. Jméno Ročník
narození
Výsledný
čas
[h:mm:ss]
1 Tomek Jaromír 1952 00:12:58
2 Navrátil Bohumír 1965 00:13:34
3 Konvalina Petr 1953 00:14:25
3 Čermák Roman 1959 00:14:25
5 Chaloupka Pavel 1956 00:14:33
6 Med Jindřich 1955 00:14:37
7 Poříz Milan 1951 00:16:06
8 Palán Petr 1963 00:17:11
9 Nevečeřal Pavel 1952 00:21:40

 

Výsledky kategorie – Muži silnice nad 70 let
Poř. Jméno Ročník
narození
Výsledný
čas
[h:mm:ss]
1 Ronovský Bohumír 1946 00:15:04

 

Výsledky kategorie – Muži MTB do 49 let
Poř. Jméno Ročník
narození
Výsledný
čas
[h:mm:ss]
1 Ludvík Jaroslav 2000 00:13:43
2 Pradáč Michal 1999 00:13:51
3 Němec Luboš 1976 00:14:03
4 Málek Josef 1974 00:14:16
5 Semerád Ondřej 1974 00:14:47
6 Vrána Dušan 1973 00:15:08
7 Čejka Daniel 1999 00:15:10
8 Kavalír Martin 1983 00:15:56
9 Vobruba Milan 1979 00:16:09
10 Fousek Miloš 1978 00:16:12
11 Žák Petr 1971 00:16:28
12 Čermák David 1974 00:18:31
13 Jirsa Josef 1982 00:18:50
14 Poskočil Pavel 1996 00:20:35

 

Výsledky kategorie – Muži MTB nad 50 let
Poř. Jméno Ročník
narození
Výsledný
čas
[h:mm:ss]
1 Macek František 1958 00:15:09
2 Tecl Libor 1965 00:15:40
3 Bureš Jiří 1966 00:16:09
4 Tomek Jaromír 1952 00:16:41
5 Málek Stanislav 1956 00:17:11

 

Výsledky kategorie – Ženy silnice do 49 let
Poř. Jméno Ročník
narození
Výsledný
čas
[h:mm:ss]
1 Kostková Pavla 1970 00:14:51
2 Zitová Lucie 1980 00:15:24
3 Formanková Veronika 1976 00:19:25
4 Volfová Aneta 1982 00:19:43

 

Výsledky kategorie – Ženy MTB do 49 let
Poř. Jméno Ročník
narození
Výsledný
čas
[h:mm:ss]
1 Zbořilová Jana 1967 00:22:00
2 Hudečková Sylvie 1995 00:25:54

 

Výsledky kategorie – Děti silnice 10- 15 let
Poř. Jméno Ročník
narození
Výsledný
čas
[h:mm:ss]
1 Vodrážka Vojtěch 2002 00:14:06
2 Svoboda Marian 2003 00:14:10
3 Svoboda Pavel 2003 00:14:46
4 Volf Pavel 2004 00:15:49
5 Bříza Vojtěch 2006 00:16:50
6 Čuda Daniel 2001 00:19:37
7 Nevole Jiří 2003 00:20:07
8 Fousek Matyáš 2005 00:21:14
9 Eichlerová Kateřina 2004 00:21:46
10 Bažout Adam 2004 00:23:04
11 Eichlerová Lucie 2006 00:23:21
12 Culková Kristýna 2004 00:24:12
13 Slanařová Sabina 2004 00:25:26
14 Slanař Adam 2005 00:26:52

 

Výsledky kategorie – Děti MTB 10-15 let
Poř. Jméno Ročník
narození
Výsledný
čas
[h:mm:ss]
1 Vodrážka Vojtěch 2002 00:15:45
2 Svoboda Marian 2003 00:17:04
3 Fousek Max 2002 00:21:02
4 Svoboda Marcel 2007 00:21:06
5 Bažoutová Klára 2002 00:26:41

 

Výsledky kategorie – Děti 5-9 let
Poř. Jméno Ročník
narození
Výsledný
čas
[h:mm:ss]
1 Svoboda Marcel 2007 00:01:53
2 Vodrážka Daniel 2010 00:02:58
3 Šmíd Michal 2007 00:03:08
4 Nováková Viktorie 2011 00:03:27
5 Slanařová Nikola 2009 00:04:01
6 Grünerová Ella 2010 00:04:38
7 Čermák Michal 2012 00:04:49
8 Šretr Dominik 2011 00:04:55

Generální partner:

SloupnoObec Sloupno

Ostatní partneři:

Ždírec_nad_Doubravouměsto 
Ždírec nad Doubravou
Elektromontáže GabrielElektromontáže Gabriel Miroslav
Cyklo-centrum_PlisekCyklocentrum Josef Plíšek SemikolaSEMIKOLA Hlinsko

Mapo kuchyněKuchyně MAPO

modelrana novakModelárna Novák

Vít Bělák
Uhelná Příbram

Včelařství Pradáč
Včelařství Málek
Včelí plodiny do každé rodiny.
Share on Google+0Share on Facebook0Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn0Email this to someonePrint this page

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*