Výsledky Sloupno- Horní Vestec 2012

V sobotu 29.9.2012 OÚ Sloupno společně s Klubem přátel cyklistiky Ždírec nad Doubravouuspořádali cyklistickou časovku SLOUPNO – HORNÍ VESTEC.

V tomto závodě změřili závodníci svoje síly na dvou náročných trasách. Pro silniční kola byla délka 5100 metrů a pro horská kola 3300 metrů. Na obou trasách museli závodníci překonat převýšení 208 m. Vítězové jednotlivých kategorií jsou oprávněni celý rok užívat titul
Král (Královna) Železných hor 2012.

Výsledky kategorie – Muži silnice
Poř. Jméno Ročník
narození
Výsledný
čas
[h:mm:ss]
1 Novotný Petr 1974 0:11:20
2 Petr Daniel 1989 0:11:37
3 Petr Josef 1961 0:11:45
4 Záruba Martin 1981 0:11:50
5 Brož Jiří 1995 0:12:12
6 Gregor Martin 1994 0:12:19
7 Renza Metoděj 1994 0:12:50
8 Kopecký Lukáš 1995 0:12:55
9 Tomek Jaromír 1952 0:12:58
10 Doležal Petr 1982 0:13:10
11 Petr Lukáš 1987 0:13:23
12 Klíma Zdeněk 1955 0:13:33
13 Gabriel Miroslav 1979 0:13:36
14 Bažout Aleš 1975 0:13:37
15 Málek Stanislav 1956 0:14:32
16 Uchytil Zdeněk 1977 0:15:21
17 Chrbolka Ladislav 1952 0:15:35
18 Culek Květoslav 1967 0:16:25
19 Stehno Milan 0:17:37
20 Pokorný Jakub 1989 0:17:44
21 Hlíza Karel 1973 0:17:45
22 Chovanec Martin 1986 0:17:59
23 Janáček Michal 1969 0:18:08
24 Tůma Vladimír 1996 0:18:09
25 Nevečeřal Pavel 1952 0:20:56
26 Lachman Martin 1969 0:21:11
27 Traufgott Zbyněk 1978 0:25:30

 

Výsledky kategorie – Muži MTB
Poř. Jméno Ročník
narození
Výsledný
čas
[h:mm:ss]
1 Fousek Miloš 1978 0:11:14
2 Zelenka Patrik 1995 0:11:16
3 Vaněk Lukáš 1987 0:11:51
4 Pleskač Vlastislav 1969 0:11:59
5 Semerád Ondřej 1974 0:12:08
6 Klepetko David 1984 0:12:33
7 Malý Vojtěch 1993 0:12:34
8 Bílek Jiří 1971 0:12:44
9 Stejskal Jiří 1976 0:13:29
10 Čechovský Petr 1975 0:13:33
11 Culek Lukáš 1997 0:13:35
12 Culek Jaromír 1969 0:14:09
13 Pokorný Michal 1978 0:15:46

 

Výsledky kategorie – Ženy silnice
Poř. Jméno Ročník
narození
Výsledný
čas
[h:mm:ss]
1 Klinecká Jana 1981 0:15:04
2 Zítová Lucie 1980 0:15:31
3 Vermešová Ludmila 1961 0:17:47

 

Výsledky kategorie – Ženy MTB
Poř. Jméno Ročník
narození
Výsledný
čas
[h:mm:ss]
1 Drtinová Michaela 1984 0:17:30

 

Výsledky kategorie – Děti silnice
Poř. Jméno Ročník
narození
Výsledný
čas
[h:mm:ss]
1 Stehno Filip 1999 0:14:01
2 Čejka Daniel 1999 0:14:15
3 Bažoutová Klára 2002 0:22:51
4 Bažout Adam 2004 0:23:15

 

Výsledky kategorie – Děti MTB
Poř. Jméno Ročník
narození
Výsledný
čas
[h:mm:ss]
1 Culek Jan 1998 0:15:11
2 Pradáč Michal 1999 0:15:56

Generální partner letošního ročníku:

SloupnoObec Sloupno

Partneři letošního ročníku:

Ždírec_nad_Doubravouměsto 
Ždírec nad Doubravou
Včelařství Pradáč
Včelařství Málek
Včelí plodiny do každé rodiny.
Cyklo-centrum_PlisekCyklocentrum Josef Plíšek SemikolaSEMIKOLA Hlinsko

 

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*