Startovní listina Ždíreckého Trianglu 2018

Přihláška

Startovní listina akce: Ždírecký Triangl 2018. Zde jsou uvedeni pouze řádně zaregistrovaní účastníci.
Přihlášku je možné vyplnit elektronicky na http://kpczdirec.cz/prihlaska-na-zdirecky-triangl-2018/ od 1.5.2018 do 10.6. 2018 do 20:00 hod. (přihlášený bude zaregistrován teprve po zaplacení startovného). Platbu lze provést na bankovní účet (příkaz k úhradě musí být proveden do 10.6.2018), osobně v IC Ždírec n.D. (od 2.5.2018 do 8.6.2018), při prezentaci nebo pořadatelům.

Start.
číslo
JménoRočník
nar.
Bydliště - KlubZapl.
1Cendelín Milan1968Brno ANO
2Jirásek Josef1973Chotěboř ANO
3Janků Radek1967Ádamov - Čáp AdamovANO
4Černý Jaroslav1968Znojmo ANO
5Kaněra Miroslav1978Mladé Bříště - ETVNE
6Štěrba Josef1987Ždírec nad Doubravou ANO
7Záplatová Klára1991Nasavrky ANO
8Bořuta Pavel1989Zlín - Commencal fdf bike shopANO
9Pešek Josef1997Čachotín - Roboterm ChotěbořANO
10Venc Jaroslav1985Hurtova Lhota ANO
11Pešková Lenka1992Čachotín ANO
12Černý Tomáš1990Čachotín ANO
13Růžička Stanislav1975Křižanov - KřižanováciANO
14Bartáková Markéta1980Ždírec nad Doubravou ANO
15Barták Filip2006Ždírec nad Doubravou ANO
16Barták Vojtěch2008Ždírec nad Doubravou ANO
17Strnad Pavel1978Praha - Everest24.czNE
18Lehejček Jiří1979Počátky ANO
19Dejmal Radek1974Světlá nad Sázavou - AZ týmANO
20Trojan Martin1962Chrastava - Proofy.czANO
21Sedláček Miroslav1973Letovice ANO
22Kouba Daniel1997Ždírec nad Doubravou ANO
23Korejtko Jiří1997Nové Ransko ANO
24Jiránek Petr1973Puškinská 656, Kutná Hora - PM Kutná HoraANO
25Krsek Tomáš1982Smiřice ANO
26Uttendorfský Petr1990Velká Losenice ANO
27Novotný Josef1948Třemošnice, Družstevní 247 - Agro KolínNE
28Szabo Josef1992Ždírec nad Doubravou - Galvanovna Minigal s.r.o.ANO
29Culek Jiří1996Ždírec nad Doubravou - modelárna novákANO
30Válek Jan1984Jihlava ANO
31Rauchfuss Marek1969Hlinsko - REVITBUILD MTB TeamANO
32Semerád Ondřej1975Hlinsko - REVITBUILD MTB TeamANO
33Růžičková Jana1975Hostivice - REVITBUILD MTB TeamANO
34Růžička Jáchym2005Hostivice - REVITBUILD MTB TeamANO
35Růžička Matyáš2008Hostivice - REVITBUILD MTB TeamANO
36Růžička Jonáš2010Hostivice - REVITBUILD MTB TeamANO
37Měřínský Jaroslav1961Zbýšov - AK PernáANO
38Fenclová Taťána1961Praha ANO
39Fencl Vladimír1958Praha ANO
40Fenclová Zuzana1991Praha ANO
41Orság Josef1964Kopřivnice - Pomalé šípyANO
42Procházka Jaroslav1961Světlá nad Sázavou - AZ tým Světlá nad SázavouANO
43Fukas František1964Zaječice ANO
44Škaryd Jiří1979Česká Bělá - RobotermANO
45Maroušek Miroslav1969Týnec u Horažďovic ANO
46Benc Martin1989Havlíčkova Borová ANO
47Pokorný Michal1978Cibotín NE
48Pokorná Kamila2010Cibotín NE
49Pokorná Adéla2007Cibotín NE
50Lhotsky Michal1972Kladno - Kovarstvi Soucek Team BenatkyANO
51Maliková Margita1990Žilina ANO
52Prošek Milan1991Pardubice - Dětské odd. HBANO
53Lachman Tomáš1999Chotěboř ANO
54Adam Jakub2000Chlístov ANO
55Pejchal Radim2000Havlíčkův Brod ANO
56Kencl Jakub1967Řevnice ANO
57Eis Tomáš1993Chotěboř NE
58Vachuška Milan1979Ždírec nad Doubravou - modelárna novákANO
59Toman Filip2005Ždírec nad Doubravou NE
60Červenková Zdeňka1973Polná ANO
61Červenka Zdeněk1973Polná ANO
62Břízová Monika1973Hlinsko ANO
63Peršala Lubomír1966Hlinsko ANO
64Bříza Lukáš2000Hlinsko ANO
65Petr Pospíšil1978Václavovice - NOVEKOLO.CZANO
66Charvát Luboš1956Hradec Králové ANO
67Stehnová Jana1980Chotěboř NE
68Novotný Ivo1986Žďár nad Sázavou ANO
69Ostrejš Jan1991Nové Město na Moravě NE
70Křížová Markéta1985Hlinsko ANO
71Jirmásek Tomáš1985Hlinsko ANO
72Šimeček Radim1969Příbor - Midar PříborANO
73Teichman David1981Příbor - Midar PříborANO
74Teichman Jindřich2011Příbor - Midar PříborANO
75Fousek Martin1970Ždírec nad Doubravou ANO
76Kumpan Radislav1959Ždírec nad Doubravou ANO
77Vitků Aleš1980Jihlávka ANO
78Novotná Eva1972Hradec Králove ANO
79Salaquarda Tomáš1987Ždírec nad Doubravou ANO
80Malina Pavel1975Světlá nad Sázavou - AZ tým Světlá nad SázavouANO
81Marek Michal1978Chotěboř ANO
82Marková Michaela2003Bílek ANO
83Marková Jana1983Česká Bělá ANO
84Marková Andrea2007Slavíkov ANO
85Stránský Martin2008Česká Bělá ANO
86Stránská Tereza2011Česká Bělá ANO
87Bílková Hanka1957Praha ANO
88Šudoma Michal1977Ždírec nad Doubravou ANO
89Šudomová Monika1979Ždírec nad Doubravou ANO
90Šudoma Matěj2007Ždírec nad Doubravou ANO
91Šudoma Ondra2009Ždírec nad Doubravou ANO
92Šudomová Anežka2012Ždírec nad Doubravou ANO
93Doležal Petr1982Hlinsko - MK HlinskoANO
94Klinecká Jana1981Hlinsko - MK HlinskoANO
95Kocourková Lucie1990Stará Paka ANO
96Kouba Zdeněk1984Stará Paka ANO
97Benc Aleš1968Žďár nad Sázavou - Zámečnictví Jan BencANO
98Málek Stanislav1956Podmoklany 46_ - _ANO
99Tlapák Michal1983Hlinsko - PŘÍHODA s.r.o.ANO
100Novák Petr1973Ždírec nad Doubravou - SKI&BIKE modelarna-novakANO
101Bílek Ivan1967Barovice - Roboterm ChotěbořANO
102Lébl Antonín1964Svinný - Roboterm ChotěbořNE
103Malivánek Milan1961Vojnův Městec ANO
104Traufgott Zbyněk1978Hlinsko - Roboterm ChotěbořANO
105Traufgottová Anna2004Hlinsko - Roboterm ChotěbořANO
106Kaňáková Pavlína1990Jihlava ANO
107Pradáč Leoš1970Maleč - KPC Ždírec nad DoubravouANO
108Glancová Růžena1973Ždírec nad Doubravou ANO
109Glancová Aneta1991Ždírec nad Doubravou ANO
110Glancová Tereza1997Ždírec nad Doubravou ANO
111Plešák Pavel1965Plzeň NE
112Kropáček Vladislav1976Vrbatův Kostelec NE
113Kropáčková Marta1976Vrbatův Kostelec NE
114Formanková Veronika1976Hlinsko ANO

 

Generální partner:

Ždírec_nad_Doubravouměsto Ždírec nad Doubravou


Další partneři jsou:

Elektromontáže Gabriel
Elektromontáže Gabriel Miroslav
 SAM Nové RanskoSlévárna a modelárna
Nové Ransko
 modelrana novakModelárna Novák

Roboterm Chotěboř
Roboterm Chotěboř
Mapo kuchyněKuchyně MAPO logo-J+P-BrudrJ+P Sport Hlinsko
SemikolaSEMIKOLA Hlinsko

Helena Dvořáková
moderátorka
Českého rozhlasu

Ski Fanatic
outdoorová organizace
FITKO_Zdirec_n_D
Fitko Ždírec nad Doubravou
cukrarnaMarkéta Culková Dušan Hameder, 
Ždírec n. D., 
prodej konstrukčních 
a lepených hranolů.
Vít Bělák
Uhelná Příbram
Včelařství Pradáč
Včelařství Málek
Včelí plodiny do každé rodiny.