Přihláška na Ždírecký Triangl 2018

Online přihlašování skončilo. Přihlásit se můžete osobně při prezentaci. V pátek 15.6. 18:00 – 20:00 hod nebo v sobotu 16. 6. 6:30 – 8:00 hod.

Více informací na http://kpczdirec.cz/zdirecky-triangl-2018.

Online přihlášení od 1.5.2018 do 10.6. 2018 do 20:00 hod.
POZOR!!! Přihlášený bude zaregistrován teprve po zaplacení startovného. Údaje k platbě obdržíte v e-mailu po odeslání této přihlášky. Zaplacené startovné se nevrací, je možné ho pouze převést na jinou osobu.

Povinná pole jsou označena (*).

 

Přihlášení účastníci

Startovní listina s uvedením startovního čísla a údaji o zaplacení. Startovní listina
Příjmení
Jméno
Ročník
Obec
Klub
Bělovský
Jan
1946
Chotěboř
Roboterm Chotěboř
Souček
Vladislav
1969
Benátky
Kovářství Souček Benátky
Málková
Anna
2009
Ždírec n.D.
Dundáček
Petr
1963
Rozsochatec
Pradáč
František
1937
Předboř
KPC Ždírec n.D.
Pradáč
Petr
1966
Horní Maršov
Sahula
Martin
1972
Prosetín
Gabrielová
Aneta
2011
Ždírec n.D.
Souček
Jiří
1975
Nové Ransko
Vašíček
Zdeněk
1988
Havlíčkův Brod
Vařečka
Martin
1990
Ždírec n.D.
Součková
Kateřina
2005
Nové Ransko
Fidlerová
Anna
1941
Ždírec n.D.
Gabriel
Tomáš
2007
Ždírec n.D.
Gabrielová
Monika
1982
Ždírec n.D.
Plíhal
Luboš
1965
Ždírec nad Doubravou
KPC Ždírec n.D.
Bažout
Adam
2004
Ždírec nad Doubravou
KPC Ždírec n.D.
Bažout
Dominik
2007
Ždírec nad Doubravou
KPC Ždírec n.D.
Bažoutová
Miroslava
1977
Ždírec nad Doubravou
KPC Ždírec n.D.
Bažout
Aleš
1975
ChotěbořŽdírec n. D.
KPC Ždírec n.D.
Frátrik
Peter
1965
Žilina
CYS Žilina
Vachušková
Tereza
2008
Ždírec nad Doubravou
Vachušková
Simona
1987
Ždírec nad Doubravou
Kudrna
Martin
1987
Praha
Vašíček
Kamil
1971
Adamov
Sdružení přátel piva Adamov
Hocke
Radek
1972
Šmolovy
Husa
Jaroslav
1963
Sázavka
Chalupa
Roman
1985
Ždírec nad Doubravou
Reckziegel
Jan
1950
Ždírec nad Doubravou
Souček
Vladislav
1945
Nové Ransko
Slavkovský
Petr
1978
Třemošnice
Agro Kolín
Toman
František
1969
Ždírec nad Doubravou
Macháček
Jiří
1975
Žďár nad Sázavou
BOJ Žďár nad Sázavou
Krejčí
Pavel
1975
Žďár nad Sázavou
BOJ Žďár nad Sázavou
Holfaier
Stanislav
1959
Veselí nad Lužnicí
VeloGauče
Dobrovolný
Štěpán
1967
Ždírec nad Doubravou
Uchytil
Vladimír
1975
Lhůta
Uchytil
Zdeněk
1977
Lhůta
Záruba
Martin
1981
Stružinec
REVITBUILD MTB Team
Málek
Jan
2011
Ždírec nad Doubravou
Málek
Jakub
2011
Ždírec nad Doubravou
Málek
Libor
1976
Ždírec nad Doubravou
Šilar
Radomír
1976
Litomyšl
Hudec
Vojtěch
1997
Ždírec nad Doubravou
Hudec
Libor
1960
Ždírec nad Doubravou
Štěpánek
Aleš
1981
Říčany
Knecht team
Žemlička
Petr
1970
Chotěboř
modelarna novak
Voják
Matěj
2007
Ždírec nad Doubravou
VOJÁKOVÁ
Jitka
1972
Ždírec nad Doubravou
Furch
Štěpán
2007
Ždírec nad Doubravou
Furch
Vladimír
1973
Ždírec nad Doubravou
Adámková
Kateřina
1977
Ždírec nad Doubravou
Josef
Dvořáček
1984
Čáslav
Janáček
Tomáš
1990
Ždírec nad Doubravou
Coufal;
Jiří
1987
Žďár nad Sázavou
Franc
Zbyněk
1976
Nasavrky - Golčův Jeníkov
Vrána
Ladislav
1972
Kaliště
Fialová
Pavla
1972
Sázavka
Fiala
Pavel
1971
Sázavka
Vambera
Jan
1990
Peršíkov
Formanková
Veronika
1976
Hlinsko
Kropáčková
Marta
1976
Vrbatův Kostelec
Kropáček
Vladislav
1976
Vrbatův Kostelec
Plešák
Pavel
1965
Plzeň
Glancová
Tereza
1997
Ždírec nad Doubravou
Aneta
Aneta Glancová
1991
Ždírec nad Doubravou
Glancová
Růžena
1973
Ždírec nad Doubravou
Pradáč
Leoš
1970
Maleč
KPC Ždírec nad Doubravou
Kaňáková
Pavlína
1990
Jihlava
Kaňáková
Pavlína
1990
Jihlava
Novák
Petr
1973
Ždírec nad Doubravou
SKI&BIKE modelarna-novak
Traufgottová
Anna
2004
Hlinsko
Roboterm Chotěboř
Traufgott
Zbyněk
1978
Hlinsko
Roboterm Chotěboř
Malivánek
Milan
1961
Vojnův Městec
Lébl
Antonín
1964
Svinný
Roboterm Chotěboř
Bílek
Ivan
1967
Barovice
Roboterm Chotěboř
Tlapák
Michal
1983
Hlinsko
PŘÍHODA s.r.o.
Málek
Stanislav
1956
Podmoklany 46_
_
Benc
Aleš
1968
Žďár nad Sázavou
Zámečnictví Jan Benc
Kouba
Zdeněk
1984
Stará Paka
Kocourková
Lucie
1990
Stará Paka
Klinecká
Jana
1981
Hlinsko
MK Hlinsko
Doležal
Petr
1982
Hlinsko
MK Hlinsko
Šudomová
Anežka
2012
Ždírec nad Doubravou
Šudoma
Ondra
2009
Ždírec nad Doubravou
Šudoma
Matěj
2007
Ždírec nad Doubravou
Šudomová
Monika
1979
Ždírec nad Doubravou
Šudoma
Michal
1977
Ždírec nad Doubravou
Bílková
Hanka
1957
Praha
Stránská
Tereza
2011
Česká Bělá
Stránský
Martin
2008
Česká Bělá
Marková
Andrea
2007
Slavíkov
Marková
Jana
1983
Česká Bělá
Marková
Michaela
2003
Bílek
Marek
Michal
1978
Chotěboř
Malina
Pavel
1975
Světlá nad Sázavou
AZ tým Světlá nad Sázavou
Salaquarda
Tomáš
1987
Ždírec nad Doubravou
Novotná
Eva
1972
Hradec Králove
Vitků
Aleš
1980
Jihlávka
Kumpan
Radislav
1959
Ždírec nad Doubravou
Fousek
Martin
1970
Ždírec nad Doubravou
Teichman
Jindřich
2011
Příbor
Midar Příbor
Teichman
David
1981
Příbor
Midar Příbor
Šimeček
Radim
1969
Příbor
Midar Příbor
Jirmásek
Tomáš
1985
Hlinsko
Křížová
Markéta
1985
Hlinsko
Ostrejš
Jan
1991
Nové Město na Moravě
Novotný
Ivo
1986
Žďár nad Sázavou
Stehnová
Jana
1980
Chotěboř
Charvát
Luboš
1956
Hradec Králové
Petr
Pospíšil
1978
Václavovice
NOVEKOLO.CZ
Bříza
Lukáš
2000
Hlinsko
Peršala
Lubomír
1966
Hlinsko
Břízová
Monika
1973
Hlinsko
Červenka
Zdeněk
1973
Polná
Červenková
Zdeňka
1973
Polná
Toman
Filip
2005
Ždírec nad Doubravou
Vachuška
Milan
1979
Ždírec nad Doubravou
modelárna novák
Eis
Tomáš
1993
Chotěboř
Kencl
Jakub
1967
Řevnice
Pejchal
Radim
2000
Havlíčkův Brod
Adam
Jakub
2000
Chlístov
Lachman
Tomáš
1999
Chotěboř
Prošek
Milan
1991
Pardubice
Dětské odd. HB
Maliková
Margita
1990
Žilina
Lhotsky
Michal
1972
Kladno
Kovarstvi Soucek Team Benatky
Pokorná
Adéla
2007
Cibotín
Pokorná
Kamila
2010
Cibotín
Pokorný
Michal
1978
Cibotín
Benc
Martin
1989
Havlíčkova Borová
Maroušek
Miroslav
1969
Týnec u Horažďovic
Škaryd
Jiří
1979
Česká Bělá
Roboterm
Fukas
František
1964
Zaječice
Procházka
Jaroslav
1961
Světlá nad Sázavou
AZ tým Světlá nad Sázavou
Orság
Josef
1964
Kopřivnice
Pomalé šípy
Fenclová
Zuzana
1991
Praha
Fencl
Vladimír
1958
Praha
Fenclová
Taťána
1961
Praha
Měřínský
Jaroslav
1961
Zbýšov
AK Perná
Růžička
Jonáš
2010
Hostivice
REVITBUILD MTB Team
Růžička
Matyáš
2008
Hostivice
REVITBUILD MTB Team
Růžička
Jáchym
2005
Hostivice
REVITBUILD MTB Team
Růžičková
Jana
1975
Hostivice
REVITBUILD MTB Team
Semerád
Ondřej
1975
Hlinsko
REVITBUILD MTB Team
Rauchfuss
Marek
1969
Hlinsko
REVITBUILD MTB Team
Válek
Jan
1984
Jihlava
culek
jiří
1996
ždírec nad doubravou
modelárna novák
Szabo
Josef
1992
Ždírec nad Doubravou
Galvanovna Minigal s.r.o.
Novotný
Josef
1948
Třemošnice, Družstevní 247
Agro Kolín
Uttendorfský
Petr
1990
Velká Losenice
Krsek
Tomáš
1982
Smiřice
Jiránek
Petr
1973
Puškinská 656, Kutná Hora
PM Kutná Hora
Korejtko
Jiří
1997
Nové Ransko
Kouba
Daniel
1997
Ždírec nad Doubravou
Sedláček
Miroslav
1973
Letovice
Trojan
Martin
1962
Chrastava
Proofy.cz
Dejmal
Radek
1974
Světlá nad Sázavou
AZ tým
Lehejček
Jiří
1979
Počátky
Strnad
Pavel
1978
Praha
Everest24.cz
Barták
Vojtěch
2008
Ždírec nad Doubravou
Barták
Filip
2006
Ždírec nad Doubravou
Bartáková
Markéta
1980
Ždírec nad Doubravou
Stanislav
Růžička
1975
Křižanov
Křižanováci
Černý
Tomáš
1990
Čachotín
Pešková
Lenka
1992
Čachotín
Venc
Jaroslav
1985
Hurtova Lhota
Pešek
Josef
1997
Čachotín
Roboterm Chotěboř
Bořuta
Pavel
1989
Zlín
Commencal fdf bike shop
Záplatová
Klára
1991
Nasavrky
Štěrba
Josef
1987
Ždírec nad Doubravou
Kaněra
Miroslav
1978
Mladé Bříště
ETV
Černý
Jaroslav
1968
Znojmo
Janků
Radek
1967
Ádamov
Čáp Adamov
Jirásek
Josef
1973
Chotěboř
Cendelín
Milan
1968
Brno

Generální partner:

Ždírec_nad_Doubravouměsto Ždírec nad Doubravou


Další partneři jsou:

Elektromontáže Gabriel
Elektromontáže Gabriel Miroslav
 SAM Nové RanskoSlévárna a modelárna
Nové Ransko
 modelrana novakModelárna Novák
Ski Fanatic 
outdoorová organizace
Mapo kuchyněKuchyně MAPO


bikero.cz

ELKOV elektro a.s.

logo-J+P-BrudrJ+P Sport Hlinsko Roboterm Chotěboř
Roboterm Chotěboř
SemikolaSEMIKOLA Hlinsko Stora_EnsoStora Enso Wood
Products Ždírec s.r.o.
Best Cycle Chotěboř
FITKO_Zdirec_n_D
Fitko Ždírec nad Doubravou
Plam s.r.o., Chotěboř cukrarnaMarkéta Culková
Dušan Hameder, 
Ždírec n. D., 
prodej konstrukčních 
a lepených hranolů.
Helena Dvořáková
moderátorka
Českého rozhlasu
Včelařství Pradáč
Včelařství Málek
Včelí plodiny do každé rodiny.
Vít Bělák
Uhelná Příbram