Přihláška na Časovku Sloupno-Horní Vestec 2018

Přihláška

Online přihlašování skončilo. Přihlásit se můžete osobně při prezentaci.

Online přihlášení do 27.9.2018 do 20:00 hod.
Povinná pole jsou označena (*).

POZOR!!! Závodník, který se rozhodne zúčastnit obou tras (horská a silniční), se musí přihlásit na každou trasu zvlášť a do poznámky napsat „JEDU OBĚ TRASY“.


Přihlášení účastníci

Silniční kolo - Muži a Ženy do 49 let *

Jméno
Příjmení
RN
Obec
Klub
Jana
Klinecká
1981
Hlinsko
MK Hlinsko
Tomáš
Kyrš
1978
Jihlava
Jan
Stříteský
1994
Jihlava
Vysočina Cycling
Michal
Pešek
1983
Hlinsko
CK MTB MARATON HLINSKO
Vojtěch
Pešek
1989
Hlinsko
Ck mtb maraton
Petr
Picka
1991
Hlinsko
SKIBIKECENTRUM.CZ team

* v závodě bude rozděleno na muže a ženy zvlášť

Horské kolo - Muži a Ženy do 49 let*

Jméno
Příjmení
RN
Obec
Klub
Klára
Bažoutová
2002
Ždírec nad Doubravou
KPC Ždírec n. D.
Daniel
Čejka
1999
Rovný
CK MTB Maraton
Daniel
Čuda
2001
Chotěboř
Best Cycle Chotěboř

* v závodě bude rozděleno na muže a ženy zvlášť

Silniční kolo - Muži a Ženy nad 50 let*

Jméno
Příjmení
RN
Obec
Klub
Milan
Poříz
1951
Chotěboř
KABA Chotěboř
Milan
Poříz
1951
Chotěboř
KABA Chotěboř
Jaromír
Tomek
1952
Havlíčkův Brod
REVITBUILD Team
Milan
Král
1965
ČSA 313 Hlinsko
KVS
Pavel
Chaloupka
1956
Hlinsko
Chlup team

* v závodě bude rozděleno na muže a ženy zvlášť

Horské kolo - Muži a Ženy nad 50 let*

Jméno
Příjmení
RN
Obec
Klub

* v závodě bude rozděleno na muže a ženy zvlášť

Silniční kolo - Děti 10 - 15 let

Jméno
Příjmení
RN
Obec
Klub

Horské kolo - Děti 10 - 15 let

Jméno
Příjmení
RN
Obec
Klub
Matěj
Šudoma
2007
Ždírec nad Doubravou

Děti 5 - 9 let

Jméno
Příjmení
RN
Obec
Klub
Ondra
Šudoma
2009
Ždírec nad Doubravou
Ondřej
Šudoma
2009
Ždírec nad Doubravou
Anežka
Šudomová
2012
Ždírec nad Doubravou

Generální partner:SloupnoObec Sloupno

Ostatní partneři:

Ždírec_nad_Doubravouměsto 
Ždírec nad Doubravou
Elektromontáže GabrielElektromontáže
Gabriel Miroslav

bikero.cz
modelrana novakModelárna Novák

KABA Sport

SemikolaSEMIKOLA Hlinsko

Best Cycle Chotěboř

Včelařství Pradáč
Včelařství Málek
Včelí plodiny do každé rodiny.
Truhlářství Čejka Vít Bělák
Uhelná Příbram