Lacman Vysočina Road 2005 – výsledky

Dne 13.8.2005 se konal 11. ročník silničního cyklomaratonu LACMAN VYSOČINA ROAD 2005. Na start se postavilo celkem 396 cyklistů.

Závod byl rozdělen do těchto věkových kategorií:
A – muži do 30-ti let (ročník 1976 a mladší)
B – muži do 40-ti let (ročník 1966 až 1975)
C – muži do 50-ti let (ročník 1956 až 1965)
D – muži nad 50 let (ročník 1955 a starší)
E – ženy do 40-ti let (ročník 1966 a mladší)
F – ženy nad 40 let (ročník 1965 a starší)

94 km Výsledky            
Poř. Jméno Ročník
nar.
Kat. Poř.
kat.
Klub Čas Průměr
[km/h]
1 110 VAŠEK Jan 56 1-C 1 CK Vokolek Import 2:29:12 37,80
2 47 MATĚJKA Libor 59 1-C 2 ETAPE 2:29:13 37,80
3 102 HOLUB Michal 64 1-C 3 Dukla Brno 2:29:13 37,80
4 123 KRŠKA Jan 86 1-A 1 MTB SportBečvář Strakonic 2:29:13 37,80
5 49 MATULÍK René 71 1-B 1 Cyklo Stratílek Litomyšl 2:29:14 37,79
6 71 PAVLÍK Dušan 86 1-A 2 PRO-T team 2:29:15 37,79
7 134 SLAVÍK Dušan 79 1-A 3 Cykloteam OD Morava 2:29:17 37,78
8 63 NEDĚLKA Lukáš 83 1-A 4 Ouniqa Jihlava 2:29:17 37,78
9 55 NOVÁK David 80 1-A 5 BREMA 2:29:17 37,78
10 48 MATĚJKA Marek 88 1-A 6 ETAPE 2:29:18 37,78
11 58 NOVÁK Lubomír 47 1-D 1 CK Kučera Znojmo 2:30:26 37,49
12 31 KLEMENT Milan 81 1-A 7 CK Přibyslav 2:30:42 37,43
13 30 KACHLÍŘ Marcel 71 1-B 2 Bikeclub Vysočina 2:34:04 36,61
14 66 POŘÍZ Lukáš 76 1-A 8 XSREAM racing team 2:35:26 36,29
15 107 SOUČEK Luboš 61 1-C 4 2:35:26 36,29
16 27 CHROUSTOVSKÝ Jaromír 71 1-B 3 HI-TEC 2:35:26 36,29
17 74 SLEZÁK Jaroslav 64 1-C 5 HI-TEC 2:35:27 36,28
18 116 KYNCL Tomáš 89 1-A 9 CK Cikánka 2:37:11 35,88
19 104 DOUBEK Tomáš 87 1-A 10 CK Vokolek Import 2:37:11 35,88
20 91 VEJROSTA Jiří 71 1-B 4 Tišnov 2:37:12 35,88
21 139 BREJCHA Pavel 77 1-A 11 2:37:12 35,88
22 64 PLÍŠEK Jiří 64 1-C 6 Cyklosport Klepárník 2:37:13 35,87
23 133 BEDNÁŘ Tomáš 80 1-A 12 JPK AXIS Jihlava 2:37:14 35,87
24 15 DVOŘÁK Tomáš 81 1-A 13 CK Znojmo 2:37:15 35,87
25 97 ZAJÍČEK Kamil 70 1-B 5 HI-TEC 2:37:15 35,87
26 129 NÁDVORNÍK Jiří 78 1-A 14 Přibylová mobil HK 2:37:18 35,86
27 36 KOUTNÝ Jiří 75 1-B 6 HI-TEC 2:38:40 35,55
28 137 PRCHAL Petr 88 1-A 15 2:40:17 35,19
29 86 ŠOTOLA Roman 71 1-B 7 Bike klub Vysočina 2:40:17 35,19
30 135 GINTER Tomáš 84 1-A 16 Cykloteam OD Morava 2:41:36 34,90
31 20 FILA Lubomír 49 1-D 2 BK H.BROD 2:41:37 34,90
32 46 MAŘÍK Karel 88 1-A 17 česyk 2:41:38 34,89
33 131 VOSÁHLO Ladislav 58 1-C 7 Nový Bydžov 2:41:38 34,89
34 29 JANDÁK Jiří 52 1-D 3 SK CYKLOSPORT KERN PRAHA 2:41:40 34,89
35 44 LUSK Petr 60 1-C 8 Malenice 2:42:11 34,78
36 88 TOMÁŠEK Lukáš 88 1-A 18 TT MIP Polička 2:42:13 34,77
37 62 PEŠINA Petr 89 1-A 19 2:42:19 34,75
38 117 SVOBODA Josef 46 1-D 4 2:42:19 34,75
39 126 PODSEDNÍK Luboš 74 1-B 8 2:42:20 34,74
40 89 TYDLAČKA Marcel 86 1-A 20 2:43:17 34,54
41 114 LOM Luboš 56 1-C 9 CK Vokolek Import 2:44:56 34,20
42 40 LACKO Mojmír 46 1-D 5 Cyklo Komín 2:44:57 34,19
43 115 KYNCL Jiří 62 1-C 10 CK Vokolek Import 2:44:59 34,19
44 127 VOSTREJŠ Lukáš 80 1-A 21 2:45:25 34,10
45 130 SLAVKOVSKÝ Petr 78 1-A 22 2:45:39 34,05
46 95 VODIČKA Václav 72 1-B 9 2:49:24 33,29
47 10 DRÁPAL Boris 66 1-B 10 2:49:48 33,22
48 45 MAREK Lukáš 89 1-A 23 SCP Pardubice 2:50:15 33,13
49 23 HRADIL Jerry 66 1-B 11 XCR SVORADA SIDI 2:50:15 33,13
50 128 MALUŠEK Petr 66 1-B 12 SK Kondor 2:50:58 32,99
51 76 SOBOTKA Miroslav 66 1-B 13 2:51:30 32,89
52 99 ZAVADIL Filip 84 1-A 24 TJ AGRO KOLÍN 2:51:32 32,88
53 80 SVOBODA Petr 91 1-A 25 CK MTB Junior Hlinsko 2:54:56 32,24
54 84 ŠKLEBENÝ Vítězslav 67 1-B 14 TTK Klatovy 2:55:16 32,18
55 112 VĚRČÁK Horymír 76 1-A 26 OKCOMP 2:55:16 32,18
56 120 MICHÁLEK Pavel 68 1-B 15 2:55:17 32,18
57 83 ŠKLEBENÝ Vít 90 1-A 27 ZČE Cyklistika Plzeň 2:55:18 32,17
58 38 KOZA Petr 46 1-D 6 2:55:19 32,17
59 75 SLOUKA Jiří 50 1-D 7 Soneko 2:55:21 32,16
60 118 MEZNÍKOVÁ Irma 75 1-E 1 Kc HAKRBRNO 2:55:24 32,16
61 98 ZAJÍČEK Zdeněk 52 1-D 8 Celní ředitelství Brno 2:56:39 31,93
62 19 ELICH Jiří 64 1-C 11 Apollo VLC Náchod 2:56:55 31,88
63 87 ŠUHAJ Luděk 83 1-A 28 2:56:59 31,87
64 111 HOSTAŠOVÁ Gabriela 85 1-E 2 2:59:09 31,48
65 17 DYKAST, Ing. Robert 76 1-A 29 2:59:20 31,45
66 90 URBAN Pavel 62 1-C 12 Stora Enso Timber 3:00:41 31,21
67 2 ANDRÝSEK Pavel 74 1-B 16 3:00:45 31,20
68 13 DUFEK Zdeněk 82 1-A 30 3:01:29 31,08
69 109 HAVLASOVÁ Alžběta 87 1-E 3 OKCOMP 3:01:29 31,08
70 106 ROZNOS Radim 75 1-B 17 SK PELMO 3:01:31 31,07
71 32 KLEPETKO Jaroslav 66 1-B 18 Stora Enso Timber 3:03:16 30,77
72 9 ĎOUBAL Miroslav 74 1-B 19 3:06:36 30,23
73 140 OPLOCKÝ Michal 78 1-A 31 PELL´s HARD Bikers 3:06:50 30,19
74 24 HRADILOVÁ Jana 70 1-E 4 XCR SVORADA SIDI 3:06:51 30,18
75 100 ZDRAŽIL Roman 86 1-A 32 3:07:22 30,10
76 28 JANÁČEK Milan 60 1-C 13 3:10:37 29,59
77 16 DYKAST, Ing. Jaroslav 77 1-A 33 3:10:43 29,57
78 85 ŠMÍD Pavel 63 1-C 14 T.J.Havlíčkova Borová 3:10:51 29,55
79 65 POKORNÝ Michal 78 1-A 34 3:11:13 29,50
80 79 SUMBAL Karel 40 1-D 9 CK Kučera Znojmo 3:14:47 28,96
81 54 NEUWIRT Martin 67 1-B 20 3:15:14 28,89
82 96 VOPRŠAL Jiří 72 1-B 21 StoraEnso Timber 3:16:01 28,77
83 122 HABEŠ Kamil 74 1-B 22 SK OMT Pardubice 3:16:03 28,77
84 18 DYKASTOVÁ, Ing. Marie 80 1-E 5 3:16:20 28,73
85 41 LIŠKA Milan 50 1-D 10 MiKo – Cycles 3:17:56 28,49
86 53 NEPOVÍM Jiří 57 1-C 15 3:18:20 28,44
87 43 LUPOMĚSKÝ Roman 81 1-A 35 3:18:26 28,42
88 125 ZVÁRA Martin 70 1-B 23 Vinohradské Šlapky 3:18:52 28,36
89 68 RUBÁŠ Michal 90 1-A 36 3:19:32 28,27
90 67 RUBÁŠ Karel 60 1-C 16 3:19:32 28,27
91 121 SVĚDÍK Ivan 68 1-B 24 3:19:53 28,22
92 8 ČIHOVSKÝ Karel 46 1-D 11 OK Chrastava 3:20:19 28,16
93 33 KONEČNÁ Lada 86 1-E 6 FINAL Hlinsko 3:20:55 28,07
94 34 KONEČNÝ Petr 83 1-A 37 FINAL Hlinsko 3:20:56 28,07
95 138 KUZMA Jiří 75 1-B 25 3:20:59 28,06
96 105 ŽÁK Antonín 46 1-D 12 3:21:35 27,98
97 35 KŐNIG Miroslav 71 1-B 26 3:23:03 27,78
98 25 HRUBEŠOVÁ Anděla 73 1-E 7 Vinohradské šlapky 3:23:39 27,69
99 103 MAREK Vlastimil 57 1-C 17 3:24:01 27,64
100 60 PATRA Miroslav 49 1-D 13 TJ Jiskra Jaroměř Potocký 3:24:05 27,64
101 78 STÁRKOVÁ Iva 70 1-E 8 3:24:14 27,62
102 14 DUTÁ Lenka 76 1-E 9 3:25:00 27,51
103 70 ŘÍČNÝ Petr 79 1-A 38 Velouni 3:25:06 27,50
104 101 ŽIVNÝ Jiří 51 1-D 14 3:26:16 27,34
105 77 SOUČKOVÁ Vendula 74 1-E 10 3:26:46 27,28
106 6 BRABEC Ludvík 46 1-D 15 Cykloklub Komín 3:28:47 27,01
107 92 VENCLOVÁ Naďa 78 1-A 39 3:29:18 26,95
108 141 GAVENDA Jan 74 1-B 27 3:29:19 26,94
109 132 FRANC Michal 75 1-B 28 3:29:37 26,91
110 73 SKYBA Mojmír 58 1-C 18 CYKLO MXM HULÍN 3:30:42 26,77
111 93 VIDIMOVÁ Dana 68 1-E 11 3:30:57 26,74
112 1 ANDRÝSEK Ján 38 1-D 16 3:41:36 25,45
113 119 ŘÍHOVÁ Blanka 72 1-E 12 3:44:30 25,12
114 42 LOUVAR Ondřej 62 1-C 19 3:47:50 24,75
115 12 DRTINA Miroslav 46 1-D 17 Sport Brzák Liberec 3:52:57 24,21
116 72 SEDLÁŘ Drahomír 56 1-C 20 3:54:39 24,04
117 124 ŘÍHOVÁ Ladislava 87 1-E 13 Vinohradské Šlapky 3:54:54 24,01
118 21 FILEMON Boris 54 1-D 18 4:13:52 22,22
119 108 TOMÁŠEK Vladimir 55 1-D 19 4:27:16 21,10
120 69 RYCHTECKÝ Zdeněk 45 1-D 20 4:31:27 20,78
121 3 ANDRÝSKOVÁ Bohuslava 44 1-F 1 4:32:52 20,67
122 113 KAŠTAN Jaroslav 73 1-B 29 5:00:53 18,74
123 82 ŠIŠKA Michal 77 1-A 40 Handbike ČR 5:16:19 17,83
  81 ŠAFFEK Pavel 51 1-D   OK Chrastava DNF

Výsledky ve formátu PDF.

 

146 km Výsledky            
Poř. Jméno Ročník
nar.
Kat. Poř.
kat.
Klub Čas Průměr
[km/h]
1 211 DRAHOŠ Petr 59 2-C 1 Family team Hlinsko 3:55:47 37,15
2 503 BĚHOUNEK Michal 67 2-B 1 3:55:47 37,15
3 292 NOVOTNÝ Petr 74 2-B 2 TJ AGRO Kolín 3:55:48 37,15
4 379 FAJT Milan 77 2-A 1 Kc HAKRBRNO 3:55:49 37,15
5 395 PETR Pavel 69 2-B 3 LOKO Pardubice 3:55:49 37,15
6 297 POLANSKÝ Dan 83 2-A 2 SK OMT Pardubice 3:55:54 37,13
7 234 CHMEL Zdeněk 83 2-A 3 Tj favorit 3:58:35 36,72
8 397 MIKULÁŠEK Jiří 76 2-A 4 Cyklo Kučera 3:58:35 36,72
9 392 BUDÍNSKÝ Ondřej 84 2-A 5 MTB chrudim 3:58:36 36,71
10 245 KLEMENT Josef 63 2-C 2 CK Přibyslav 4:02:34 36,11
11 287 MYSLIVEČEK Petr 74 2-B 4 Sadská 4:02:34 36,11
12 276 MAN Rostislav 62 2-C 3 Bosch Diesel Jihlava 4:02:35 36,11
13 367 STUNA Tomáš 85 2-A 6 4:02:35 36,11
14 359 ZÍTA Leoš 75 2-B 5 Pokr Pardubice 4:02:36 36,11
15 347 VODEHNAL Jan 73 2-B 6 sk omt Pardubice 4:02:38 36,10
16 266 KUČERA Josef 71 2-B 7 SK Cyklo Chlubna Žďár 4:04:57 35,76
17 307 RÜCKER Daniel 74 2-B 8 PSK Whirpool 4:06:16 35,57
18 584 WŰRZ Martin 63 2-C 4 KC Kooperativa Liberec 4:07:26 35,40
19 515 DUCHÁČ David 74 2-B 9 Titan Wills 4:07:27 35,40
20 255 KONVALINA Petr 53 2-D 1 AGRO KOLÍN 4:07:27 35,40
21 256 KOREJTKO Zdeněk 65 2-C 5 SK Cyklo Chlubna Žďár 4:07:28 35,40
22 351 VRÁNA Dušan 73 2-B 10 4:07:29 35,40
23 382 PLOCH Petr 70 2-B 11 CK Vokolek Import 4:07:30 35,39
24 238 JIČÍNSKÝ Jan 75 2-B 12 Cyklo Pokr Pardubice 4:07:56 35,33
25 298 POLANSKÝ Petr 56 2-C 6 SK OMT Pardubice 4:07:57 35,33
26 373 NOVOTKA Jan 63 2-C 7 4:07:59 35,32
27 333 ŠVEC Martin 63 2-C 8 Cyklosport Soukup 4:15:28 34,29
28 296 PETR Tomáš 70 2-B 13 SK OMT Pardubice 4:15:31 34,28
29 258 NIČ Pavel 77 2-A 7 SP kolo 4:15:31 34,28
30 371 TULACH David 77 2-A 8 OKCOMP 4:15:33 34,28
31 542 KREJČÍ Miloš 70 2-B 14 L.B.C. International 4:15:34 34,28
32 567 RŮŽIČKA Michal 76 2-A 9 Mor. Třebová 4:15:34 34,28
33 303 RAK Pavel 75 2-B 15 AGRO KOLÍN 4:15:35 34,27
34 393 GREIPEL Tomáš 87 2-A 10 SUNDACE OPAVA 4:15:36 34,27
35 587 ZÁRUBA Martin 81 2-A 11 Tatra Mléko 4:15:36 34,27
36 309 SAHULA Martin 72 2-B 16 Blue Team 4:15:36 34,27
37 383 VLACH Martin 81 2-A 12 AGRO KOLÍN 4:15:36 34,27
38 594 DRÁBLÍK Vlastimil 69 2-B 17 CYKLOSPORT V+P CHROPYNĚ 4:15:36 34,27
39 323 ŠEVČÍK Vladimír 74 2-B 18 4:15:36 34,27
40 547 LIPTÁK Lukáš 82 2-A 13 SKC Pečky 4:15:37 34,27
41 218 FRANC Miroslav 71 2-B 19 Areva Kutná Hora 4:15:38 34,27
42 385 PRCHAL Pavel 59 2-C 9 AGRO KOLÍN 4:15:38 34,27
43 290 NOVÁK Milan 57 2-C 10 MiKo – Cycles 4:15:38 34,27
44 362 PROCHÁZKA Vít 76 2-A 14 SK cyklo Chlubna Žďár n 4:15:38 34,27
45 279 MAREK David 75 2-B 20 SKC Zruč nad Sázavou 4:15:38 34,27
46 570 STÁREK Martin 67 2-B 21 4:15:38 34,27
47 310 SEVERÝN Josef 58 2-C 11 KC Hlinsko 4:15:43 34,26
48 226 HERZÁN Radim 77 2-A 15 Cykloklub Morava 4:24:20 33,14
49 285 MITTNER Leoš 71 2-B 22 SCP Pardubice 4:24:20 33,14
50 288 MYŠÁK Tomáš 85 2-A 16 DT Bicycles Repsol DH Tea 4:24:21 33,14
51 353 ZAJÍC Petr 68 2-B 23 Cyklo Pokr Pardubice 4:24:22 33,14
52 381 KULHÁNEK Václav 76 2-A 17 Bike sport Chrudim 4:24:22 33,14
53 209 ČIČÁTKO Ladislav 81 2-A 18 4:24:28 33,12
54 217 FRANC Bohuslav 44 2-D 2 Areva Kutná Hora 4:24:29 33,12
55 267 KUČERA Josef 43 2-D 3 SK Cyklo Chlubna Žďár 4:24:29 33,12
56 350 VRÁBEL David 79 2-A 19 4:26:58 32,81
57 271 KUCHAŘ Kamil 63 2-C 12 Agro KOLÍN 4:26:59 32,81
58 543 KUBALÍK Ladislav 59 2-C 13 CK Keramik 4:26:59 32,81
59 204 BORUCH Petr 87 2-A 20 SCP Pardubice 4:27:00 32,81
60 396 JONÁK Lubomír 62 2-C 14 CK veloservis 4:27:00 32,81
61 236 JASANSKÝ Václav 80 2-A 21 Cyklo Stratílek Litomyšl 4:27:05 32,80
62 241 JUKL Josef 60 2-C 15 Veloservis BK H. Brod 4:31:56 32,21
63 314 SPIŠÁK Ondrej 82 2-A 22 4:31:56 32,21
64 391 RINDT Jan 67 2-B 24 4:34:48 31,88
65 235 CHMELÍK Jan 82 2-A 23 4:35:43 31,77
66 354 ZAVADIL František 63 2-C 16 TJ AGRO KOLÍN 4:35:44 31,77
67 361 ŽÁK Petr 71 2-B 25 Agro KOLÍN 4:36:59 31,63
68 521 HANSGUT Rudolf 68 2-B 26 TRISK Olomouc 4:37:00 31,62
69 136 VLACH Pavel 55 2-D 4 Sokol Bozkovice 4:37:01 31,62
70 225 HAVRÁNEK Petr 65 2-C 17 4:37:01 31,62
71 219 FRYČ Vlastimil 60 2-C 18 4:37:02 31,62
72 339 VACEK Jiří 72 2-B 27 Siemens 4:37:02 31,62
73 280 MAREŠ Kamil 87 2-A 24 SCP Pardubice 4:37:02 31,62
74 341 VAŇKÁT Radek 67 2-B 28 4:37:02 31,62
75 332 ŠVADLENA Petr 72 2-B 29 4:37:03 31,62
76 394 RYŠÁNKOVÁ Soňa 74 2-E 1 Cykloklub Kučera Znojmo 4:37:03 31,62
77 336 TRACHTA Pavel 69 2-B 30 CKKV – Praha 4:40:13 31,26
78 294 OKRUHLICA Petr 69 2-B 31 CKKV Praha 4:40:14 31,26
79 502 BALÁSEK David 76 2-A 25 4:40:14 31,26
80 372 KAVULA Ivan 58 2-C 19 CKKV – Praha 4:40:16 31,26
81 604 ŠILHÁN Tomáš 72 2-B 32 Hermann – Lucky Bike 4:47:43 30,45
82 324 ŠKŇOUŘIL Martin 77 2-A 26 MiKo – Cycles 4:48:42 30,34
83 312 SKLENSKÝ Jan 86 2-A 27 SK NSM 4:48:54 30,32
84 540 KOREČEK Petr 71 2-B 33 BikeSport Chrudim 4:48:55 30,32
85 365 ČTVERÁČEK Marek 87 2-A 28 4:48:55 30,32
86 231 HRSTKA Michal 76 2-A 29 4:48:56 30,32
87 342 VAVÁK Libor 65 2-C 20 4:49:41 30,24
88 275 MACHÁČEK Pavel 72 2-B 34 Margl Bike Team 4:50:57 30,11
89 579 ŠVEJKAR Vojtěch 50 2-D 5 4:51:01 30,10
90 598 STÁREK Karel 58 2-C 21 Kastar 4:51:01 30,10
91 289 NOVÁČEK Petr 75 2-B 35 TJ SLAVOJ PLZEŇ 4:51:03 30,10
92 248 KLVAŇA Radim 79 2-A 30 MiKo – Cycles 4:54:17 29,77
93 232 HYBLER Jiří 57 2-C 22 4:54:17 29,77
94 237 JELÍNEK, Ing. Karel 51 2-D 6 4:55:08 29,68
95 363 SCHARF Andye 72 2-B 36 Bestdorfer 4:56:54 29,50
96 357 ZEMAN Miloš 44 2-D 7 H-H Smíchov 4:56:55 29,50
97 201 ADAMEC Petr 71 2-B 37 KASLE Pardubice 4:58:34 29,34
98 260 KOUBLE Pavel 62 2-C 23 Agro KOLÍN 4:58:35 29,34
99 286 MOTTL Zbyněk 73 2-B 38 Vysočina Bike klub Havlíč 4:58:35 29,34
100 358 ZIKMUND Miroslav 66 2-B 39 Volduchy 5:01:15 29,08
101 356 ZELENÝ Miroslav 80 2-A 31 SK Chlumětín 5:01:17 29,08
102 388 NĚMEC Leoš 72 2-B 40 Sokol Bozkovice 5:01:19 29,07
103 223 HAMOUZ Václav 56 2-C 24 Cyklo Slovan Luhačovice 5:03:48 28,83
104 203 BLECHA Tomáš 78 2-A 32 5:03:49 28,83
105 316 SRB Michal 77 2-A 33 TJ SLAVOJ PLZEŇ 5:03:50 28,83
106 252 KOLÁŘ Miroslav 53 2-D 8 MiKo – Cycles 5:03:50 28,83
107 277 MANŠINGER Jiří 54 2-D 9 MiKo – Cycles 5:03:50 28,83
108 261 KOZÁK Karel 63 2-C 25 SKC Pečky 5:03:50 28,83
109 259 KOUBÍK Vladislav 56 2-C 26 CKE 5:03:51 28,83
110 518 GINZEL Petr 72 2-B 41 Vinohradské Šlapky 5:06:59 28,54
111 348 VOJTĚCH Pavel 64 2-C 27 5:07:32 28,48
112 386 MIKULÁŠEK Josef 74 2-B 42 5:07:55 28,45
113 329 ŠTĚPÁNEK Petr 65 2-C 28 VSK Přírodověda 5:09:36 28,29
114 370 RECKZIEGEL Jan 51 2-D 10 Extruindustrie 5:09:36 28,29
115 229 HRABA Pavel 47 2-D 11 CKKV Praha 5:09:37 28,29
116 242 KADĚRKA Robert 70 2-B 43 TTC Olomouc 5:09:37 28,29
117 352 VRKOČ David 78 2-A 34 5:09:38 28,29
118 222 GOLAS Rostislav 52 2-D 12 CYKLO MXM Hulín 5:13:29 27,94
119 263 KŘEČEK Miloš 46 2-D 13 TJ Sokol Nové Město nad M 5:13:52 27,91
120 531 JEITNER Berthold 46 2-D 14 TJ Sokol Nové Město nad M 5:15:03 27,81
121 578 ŠPLÍCHAL Jan 46 2-D 15 TJ Starkoč 5:15:04 27,80
122 378 PAVLATA Machal 79 2-A 35 5:16:15 27,70
123 369 CHALUPA Jaroslav 53 2-D 16 Extruindustrie 5:16:51 27,65
124 327 ŠMÍD Petr 75 2-B 44 5:17:00 27,63
125 328 ŠTĚPÁNEK Jiří 45 2-D 17 ACC Ml.Boleslav 5:17:04 27,63
126 319 STRYHAL Jan 82 2-A 36 5:17:04 27,63
127 208 ČERMÁK František 51 2-D 18 Veloservis Jeníček Chrudi 5:17:05 27,63
128 334 ŠVOJGR Miloš 54 2-D 19 5:17:07 27,62
129 216 FLIEDROVÁ Ilona 63 2-F 1 CK Nymburk 5:17:10 27,62
130 330 ŠTĚPÁNKOVÁ Věra 53 2-F 2 ACC Ml.Boleslav 5:17:11 27,62
131 215 FIDLER Jiří 64 2-C 29 Stora Enso Timber 5:20:18 27,35
132 233 HYBLEROVÁ Blanka 57 2-F 3 5:20:19 27,35
133 243 KAVKA Petr 65 2-C 30 KASLE Pardubice 5:20:49 27,31
134 291 NOVÁK Stanislav 58 2-C 31 KASLE Pardubice 5:20:50 27,30
135 360 ZVĚŘINA Josef 60 2-C 32 5:21:37 27,24
136 562 PLZA Jiří 56 2-C 33 5:21:38 27,24
137 304 ROČÁKOVÁ Pavlína 83 2-E 2 5:24:29 27,00
138 337 TREŠL Miloš 60 2-C 34 Cyklo-hobby Ústí nad Orli 5:24:32 26,99
139 274 MACH Tomáš 75 2-B 45 KPC Kralupy 5:26:46 26,81
140 210 DOUDA Roman 72 2-B 46 CKR 5:29:49 26,56
141 214 DVOŘÁK Pavel 48 2-D 20 CKR Kostelní Radouň 5:29:50 26,56
142 202 BIČIŠTĚ Petr 68 2-B 47 Spirit Jičín 5:29:54 26,55
143 380 STANĚK Miroslav 76 2-A 37 Vysočina Bike klub Havlíč 5:32:53 26,32
144 322 ŠAFÁŘ Hynek 65 2-C 35 Spartak Praha 4 5:33:01 26,30
145 299 POSPÍŠIL Petr 78 2-A 38 cyklistický klub Mošnov 5:33:25 26,27
146 317 STEKLÝ Zbyněk 66 2-B 48 5:33:25 26,27
147 251 KOLÁŘ Josef 70 2-B 49 SKK Moravský Krumlov 5:34:29 26,19
148 308 SADOVSKÝ Martin 73 2-B 50 SK cyklo Chlubna Žďár n 5:35:58 26,07
149 213 DUTÝ Radek 72 2-B 51 5:35:59 26,07
150 376 STRNKA Zdenek 70 2-B 52 5:36:33 26,03
151 377 ZDRAŽIL Vladimir 61 2-C 36 5:36:33 26,03
152 302 PROKOP Rastislav 76 2-A 39 5:36:37 26,02
153 301 PROKEŠOVÁ Kateřina 80 2-E 3 5:36:38 26,02
154 230 HRADECKÝ Jaroslav 49 2-D 21 5:39:49 25,78
155 387 KULKUS Vladimir 54 2-D 22 5:40:32 25,72
156 556 NOVÁK Jiří 68 2-B 53 5:40:54 25,70
157 295 PATKOVÁ Jitka 60 2-F 4 TJ-ZENTIVA 5:43:35 25,50
158 345 VÍTŮ Pavel 84 2-A 40 5:45:51 25,33
159 205 BOUZEK Bohumil 50 2-D 23 5:47:07 25,24
160 581 VÁLA Vladimír 50 2-D 24 5:54:47 24,69
161 278 MARČÍK Petr 72 2-B 54 5:56:31 24,57
162 315 SPURNÝ Jiří 63 2-C 37 6:03:15 24,12
163 375 CARDA Miroslav 59 2-C 38 6:03:18 24,11
164 325 ŠMAHEL Zdeněk 64 2-C 39 Kasle 6:05:23 23,97
165 240 JIRÁSKOVÁ Věra 55 2-F 5 Prdlavka Modřice 6:05:24 23,97
166 355 ZAVŘEL Ladislav 71 2-B 55 cyklistický klub Mošnov 6:08:26 23,78
167 221 GLAC Saša 51 2-D 25 6:09:16 23,72
168 249 KMOŠŤÁK Svatomír 50 2-D 26 TJ-ZENTIVA 6:10:51 23,62
169 246 KLEMENT Petr 69 2-B 56 KASLE Pardubice 6:10:52 23,62
170 281 MARTINEC Jiří 51 2-D 27 6:17:45 23,19
171 340 VÁCLAV Jaroslav 60 2-C 40 Spirit Jičín 6:19:05 23,11
172 207 BUŠTA Jan 64 2-C 41 6:19:05 23,11
173 228 HOLAN Martin 63 2-C 42 TJ-ZENTIVA 6:19:58 23,05
174 511 ČUŘÍK Václav 59 2-C 43 Bikesport Joma 6:26:01 22,69
175 270 KUDELKA Tomáš 65 2-C 44 DSC Czech Rep. 6:50:32 21,34
176 343 VĚŘÍŠ Michal 65 2-C 45 DSC Czech Rep. 6:50:32 21,34
177 305 ROSENBERG Antonín 49 2-D 28 Cykloklub Komín 6:50:34 21,34
178 389 STIBŮREK Michal 61 2-C 46 6:52:36 21,23
179 390 STIBŮREK Petr 64 2-C 47 Lično 6:52:36 21,23
180 366 ČTVERÁČEK Bohuslav 60 2-C 48 6:55:26 21,09
181 364 STANZEL Marek 58 2-C 49 6:55:26 21,09
182 254 KOLAŘÍK Jan 79 2-A 41 6:56:46 21,02
183 250 KOLÁŘ Josef 47 2-D 29 SKK Moravský Krumlov 6:57:52 20,96
184 300 POSPÍŠILOVÁ Jiřina 70 2-E 4 Bikesport JOMA 6:59:31 20,88
185 257 KOSEK Jaromír 48 2-D 30 Extruindustrie 7:04:48 20,62
  212 DRTINA Vojtěch 77 2-A   Sport Brzák Liberec DNF  
  239 JIRÁSEK Vladimír 53 2-D   Prdlavka Modřice DNF  
  265 KUBŮ Martin 71 2-B   CK Nymburk DNF  
  318 STRÁNSKÝ Jiří 85 2-A   Cyklo Stratílek Litomyšl DNF  
  338 TROJÁNEK, Mgr. Miloš 67 2-B   SK Cyklo Chlubna Žďár DNF  
  368 KOPECKÝ Ondřej 87 2-A   CK MTB Hlinsko DNF  
  538 KAVALÍŘ Luboš 72 2-B   DNF

Výsledky ve formátu PDF.

 

242 km Výsledky            
Poř. Jméno Ročník
nar.
Kat. Poř.
kat.
Klub Čas Průměr
[km/h]
1 554 NĚMEC Luboš 76 3-A 1 CK Vokolek Import 6:45:04 34,81
2 595 SOBODA Jakub 75 3-B 1 Kolokrám.cz 6:45:05 34,81
3 611 HUDEČEK Petr 82 3-A 2 YOGI RACING 6:45:06 34,81
4 582 VAŠEK Vladimír 69 3-B 2 SPARTAK Hlinsko 6:45:07 34,80
5 574 SÝKORA Milan 75 3-B 3 KPO 6:49:40 34,42
6 573 SVOBODA Pavel 71 3-B 4 CK Vokolek Import 6:56:31 33,85
7 558 ORÁLEK Dušan 74 3-B 5 Mor. Třebová 6:56:33 33,85
8 588 ZÁRYBNICKÝ Aleš 74 3-B 6 KC Kooperativa Liberec 6:56:34 33,85
9 596 ŘÍHA Jiří 77 3-A 3 M+S Minařík 6:56:40 33,84
10 516 DVOŘÁK Rostislav 81 3-A 4 PRO-T 7:12:01 32,64
11 577 ŠPICAR Rudolf 71 3-B 7 Cyklo-ski Špicar Jilemnic 7:15:48 32,35
12 527 CHADIM Michal 78 3-A 5 XCR Svorada Sidi 7:15:48 32,35
13 569 STÁREK Jaroslav 63 3-C 1 CK Vokolek Import 7:15:49 32,35
14 269 KUČERA Vladimír 73 3-B 8 CYKLOSPORT V+P CHROPYNĚ 7:15:50 32,35
15 599 KLEINER Robert 66 3-B 9 7:15:50 32,35
16 534 JÍREK Miroslav 66 3-B 10 CK MTB Hlinsko 7:15:51 32,35
17 589 ŠIMÁNEK Luboš 59 3-C 2 CKKV 7:17:09 32,25
18 602 BAIER Jan 57 3-C 3 Orlík Orlová 7:33:00 31,13
19 608 VÁCLAVEK Vladimir 81 3-A 6 7:36:55 30,86
20 593 BUSTRIAN Peter 84 3-A 7 THE BALZONS 7:36:55 30,86
21 605 ZEMAN Bohuslav 77 3-A 8 Nový Bydžov 7:37:58 30,79
22 610 DYMÁKOVÁ Alena 75 3-E 1 Giant 7:44:29 30,36
23 514 DUCHÁČ Michal 68 3-B 11 Hermann – Lucky Bike 7:44:29 30,36
24 526 HRUBEŠ Petr 72 3-B 12 Vinohradské šlapky 7:44:29 30,36
25 268 KUČERA Petr 75 3-B 13 MiKo – Cycles 7:45:38 30,28
26 509 ČELŮSTKA Jan 82 3-A 9 Author Tufo Titan 7:50:52 29,94
27 311 SCHOVANEC Zdeněk 76 3-A 10 V P CHROPYNE 7:51:21 29,91
28 603 HARABIŠ Radim 74 3-B 14 CK Valašské království 7:54:10 29,74
29 559 ORNER Zdenek 56 3-C 4 KCK Zlín 7:58:05 29,49
30 560 PAŠTĚKA Vít 50 3-D 1 B+M Velo Břeclav 8:14:24 28,52
31 557 NOVÁK Pavel 70 3-B 15 8:17:22 28,35
32 600 RUDOLSKÝ Michal 62 3-C 5 8:17:23 28,35
33 544 KURKA Vít 62 3-C 6 Triatlon Klub Opava 8:17:23 28,35
34 536 KAMARYT Leoš 69 3-B 16 Hermann – Lucky Bike 8:17:24 28,35
35 597 HLEDÍK Jiří 57 3-C 7 Kastar 8:17:24 28,35
36 522 HANZL Jaroslav 55 3-D 2 CKKV Praha 8:17:24 28,35
37 546 LAŇKA Jiří 69 3-B 17 8:17:25 28,35
38 601 HALAMKA Jiří 64 3-C 8 ZČE Cyklistika Plzeň 8:17:29 28,34
39 551 MENŠÍK Karel 64 3-C 9 8:17:29 28,34
40 507 CVRČEK Pavel 60 3-C 10 KČC BC SPORT SEMILY 8:18:40 28,28
41 566 RÁB Pavel 52 3-D 3 TBH Sokol Parník 8:18:41 28,27
42 606 ZBUZEK Miroslav 74 3-B 18 CK Žáluží 8:19:32 28,23
43 575 SÝKORA Robert 72 3-B 19 Vinohradské Šlapky 8:19:33 28,23
44 607 KOMÁREK Josef 76 3-A 11 Nový Bydžov 8:19:33 28,23
45 535 KAJLA Štefan 78 3-A 12 8:20:30 28,17
46 561 PLÍHAL Luboš 65 3-C 11 Lacman Team 8:21:15 28,13
47 586 ZACH Pavel 65 3-C 12 Vinohradské šlapky 8:32:14 27,53
48 545 KYNČLOVÁ Jana 75 3-E 2 Cyklo-ski Špicar Jilemnic 8:37:13 27,26
49 571 STEHNO Milan 67 3-B 20 Family team Hlinsko 8:41:09 27,06
50 528 CHYSKÝ Pavel 62 3-C 13 CKKV Praha 8:43:12 26,95
51 592 VLODARTZYK Peter 69 3-A 13 THE BALZONS 8:46:27 26,78
52 580 TRUHLÁŘ Jan 77 3-A 14 8:50:02 26,60
53 576 ŠÍMA Zdeněk 66 3-B 21 TT Husqvarna KLATOVY 8:50:47 26,56
54 523 HERDA Jan 83 3-A 15 Dobřichov 8:52:49 26,46
55 609 KABELKA Jiří 64 3-C 14 8:53:46 26,42
56 504 BÖHM Andreas 76 3-A 16 Bertsdorfer SV 8:53:47 26,42
57 564 POLNAR Stanislav 76 3-A 17 8:53:59 26,41
58 510 ČERNOHUB Vladimír 48 3-D 4 CKKV 9:10:04 25,63
59 517 FOHLER Donald 63 3-C 15 Vespo Jičín 9:10:21 25,62
60 552 MRKVIČKA Jiří 70 3-B 22 9:13:24 25,48
61 565 POSPÍŠIL Jiří 57 3-C 16 Bikesport JOMA 9:25:57 24,91
62 591 MANDZÁK Ladislav 78 3-A 18 THE BALZONS 9:27:44 24,84
63 529 JANOUŠEK Jiří 83 3-A 19 Vinohradské Šlapky 9:31:02 24,69
64 533 JEŘÁBEK Tomáš 73 3-B 23 Vinohradské šlapky 9:31:03 24,69
65 537 KÁRA Jan 53 3-D 5 9:33:24 24,59
66 568 ŘÍHA Miroslav 73 3-B 24 Vinohradské Šlapky 9:33:32 24,58
67 563 POKORNÝ Aleš 57 3-C 17 Vinohradské šlapky 9:33:44 24,58
68 532 JERMOLAJEV Igor 62 3-C 18 Vinohradské šlapky 9:33:44 24,58
69 524 HOLÝ Zdeněk 53 3-D 6 Havlíčkův Brod 9:33:45 24,58
70 572 STENGLEIN Norbert 56 3-C 19 Coucosdia Hirschaid 9:36:37 24,45
71 505 BROŽ Martin 73 3-B 25 9:39:34 24,33
72 612 ZÍTKA Petr 73 3-B 26 9:39:34 24,33
73 519 GOTHARD Tomáš 68 3-B 27 9:43:48 24,15
74 583 VIDIM Vladimir 64 3-C 20 9:47:27 24,00
75 520 HALÁSZ Jindřich 59 3-C 21 TJ Velomat Jičín 9:49:38 23,91
76 501 ADÁMEK Jan 56 3-C 22 SP kolo 9:56:27 23,64
77 549 MAREŠ Jan 43 3-D 7 Vinohradské šlapky 9:56:36 23,63
78 508 CVRKAL Richard 65 3-C 23 9:56:36 23,63
79 530 JEHMLICH Volker 73 3-B 28 Bertsdorfer SV 10:48:14 21,75
80 585 ZAHRÁDKA Aleš 75 3-B 29 PRUT Team 11:17:49 20,80

Výsledky ve formátu PDF.

 

146 km Výsledky teamů
Poř. Team Celkový
čas
Poř. Jméno Čas
1 SK OMT PARDUBICE 12:06:30 2
4
10
297
347
298
POLANSKÝ Dan
VODEHNAL Jan
POLANSKÝ Petr
03:55:54
04:02:39
04:07:57
2 MONTANA VYSKOCIL KOLIN 12:18:52 1
7
14
292
255
383
NOVOTNÝ Petr
KONVALINA Petr
VLACH Martin
03:55:48
04:07:27
04:15:37
3 OK COMP 12:25:39 3
9
12
367
351
371
STUNA Tomáš
VRÁNA Dušan
TULACH David
04:02:36
04:07:29
04:15:34
4 CYKLO CHLUBNA 12:28:03 5
8
16
266
256
362
KUČERA Josef
KOREJTKO Zdeněk
PROCHÁZKA Vít
04:04:57
04:07:28
04:15:38
5 AGRO KOLIN BETA 12:46:51 13
15
17
303
385
279
RAK Pavel
PRCHAL Pavel
MAREK David
04:15:35
04:15:38
04:15:38
6 SCP PARDUBICE 13:28:23 18
20
23
285
204
280
MITTNER Leoš
BORUCH Petr
MAREŠ Kamil
04:24:21
04:27:00
04:37:02
7 ZAVADIL 13:39:44 19
21
22
271
354
361
KUCHAŘ Kamil
ZAVADIL František
ŽÁK Petr
04:26:59
04:35:45
04:37:00
8 CKKV II 14:00:45 24
25
26
336
294
372
TRACHTA Pavel
OKRUHLICA Petr
KAVULA Ivan
04:40:14
04:40:14
04:40:17
9 KASLE PARDUBICE 16:24:49 28
32
34
201
243
325
ADAMEC Petr
KAVKA Petr
ŠMAHEL Zdeněk
04:58:35
05:20:50
06:05:24
10 EXTRUINDUSTRIE 17:31:16 30
31
38
370
369
257
RECKZIEGEL Jan
CHALUPA Jaroslav
KOSEK Jaromír
05:09:37
05:16:51
07:04:48
11 SPIRIT JICIN 18:08:07 33
36
37
202
340
207
BIČIŠTĚ Petr
VÁCLAV Jaroslav
BUŠTA Jan
05:29:55
06:19:06
06:19:06

Výsledky ve formátu PDF.

 

242 km Výsledky teamů
Poř. Team Celkový
čas
Poř. Jméno Čas
1 VOKOLEK IMPORT HLINSKO A 20:38:09 1
4
5
554
573
558
NĚMEC Luboš
SVOBODA Pavel
ORÁLEK Dušan
06:45:05
06:56:31
06:56:33
2 KC KOOPERATIVA LIBEREC 20:57:30 2
6
10
595
588
599
SOBODA Jakub
ZÁRYBNICKÝ Aleš
KLEINER Robert
06:45:05
06:56:34
07:15:51
3 VOKOLEK IMPORT HLINSKO 21:16:47 3
7
11
582
577
534
VAŠEK Vladimír
ŠPICAR Rudolf
JÍREK Miroslav
06:45:07
07:15:49
07:15:51
4 V P CHROPYNE 22:52:49 9
16
17
269
268
311
KUČERA Vladimír
KUČERA Petr
SCHOVANEC Zdeněk
07:15:50
07:45:38
07:51:21
5 CKKV PRAHA 24:17:46 12
22
28
589
522
528
ŠIMÁNEK Luboš
HANZL Jaroslav
CHYSKÝ Pavel
07:17:09
08:17:25
08:43:12
6 VINOHRADSKE SLAPKY I 24:36:17 15
23
25
526
575
586
HRUBEŠ Petr
SÝKORA Robert
ZACH Pavel
07:44:30
08:19:33
08:32:14
7 HERMANN LUCKY BIKE 24:51:56 14
21
30
514
536
580
DUCHÁČ Michal
KAMARYT Leoš
TRUHLÁŘ Jan
07:44:30
08:17:24
08:50:02
8 CYKLOMIX ZDIREC JILEMNICE 25:39:40 24
26
27
561
545
571
PLÍHAL Luboš
KYNČLOVÁ Jana
STEHNO Milan
08:21:16
08:37:14
08:41:10
9 KLUB KLID 25:48:11 19
20
32
557
600
552
NOVÁK Pavel
RUDOLSKÝ Michal
MRKVIČKA Jiří
08:17:23
08:17:23
09:13:25
10 THE BLAZONS 25:51:07 13
29
33
593
592
591
BUSTRIAN Peter
VLODARTZYK Peter
MANDZÁK Ladislav
07:36:55
08:46:27
09:27:45
11 VINOHRADSKE SLAPKY II 28:35:52 34
35
37
529
533
532
JANOUŠEK Jiří
JEŘÁBEK Tomáš
JERMOLAJEV Igor
09:31:03
09:31:04
09:33:45

Výsledky ve formátu PDF.

 

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.