Lacman Vysočina Road 2004 – výsledky

Dne 14.8.2004 se konal 10. ročník silničního cyklomaratonu LACMAN VYSOČINA ROAD 2004. Na start se postavilo celkem 353 cyklistů.

Závod byl rozdělen do těchto věkových kategorií:
A – muži do 30-ti let (ročník 1975 a mladší)
B – muži do 40-ti let (ročník 1965 až 1974)
C – muži do 50-ti let (ročník 1955 až 1964)
D – muži nad 50 let (ročník 1954 a starší)
E – ženy do 40-ti let (ročník 1965 a mladší)
F – ženy nad 40 let (ročník 1964 a starší)

88 km Výsledky            
Poř. Jméno Ročník
nar.
Kat. Poř.
kat.
Klub Čas Průměr
[km/h]
1 30 KLEMENT Milan 81 1-A 1 CK.PRIBYSLAV 2:35:14 34,01
2 118 NOVOTNÝ Petr 74 1-B 1 AGRO KOLÍN 2:35:16 34,01
3 53 DOLEŽAL Petr 82 1-A 2 2:35:26 33,97
4 110 STRÁNSKÝ Jiří 85 1-A 3 Cyklo Stratílek Litomyšl 2:35:28 33,96
5 63 NOVOTNÝ Dušan 79 1-A 4 Tj Agro Kolín 2:35:33 33,94
6 70 VOLF Karel 81 1-A 5 Family Team Hlinsko 2:35:34 33,94
7 65 BORUCH Petr 87 1-A 6 SCP Pardubice 2:35:34 33,94
8 115 KUBÍČEK Jindřich 76 1-A 7 2:35:34 33,94
9 122 KONVALINA Petr 53 1-D 1 AGRO KOLÍN 2:35:34 33,94
10 128 SLEZÁK Jaroslav 64 1-C 1 SK Nové Město na Moravě 2:35:34 33,94
11 132 MONTAG Roman 70 1-B 2 PELLS HARD BIKERS 2:35:35 33,94
12 124 PÁNEK Miroslav 86 1-A 8 Uniqa ALK Jihlava 2:35:36 33,93
13 96 PŘÍHODA Lukáš 88 1-A 9 Tatramléko 2:35:36 33,93
14 117 BEDNÁŘ Tomáš 80 1-A 10 JPK Axis Jihlava 2:35:38 33,93
15 68 ŠIMEČEK Miroslav 87 1-A 11 Miko Cycles 2:37:22 33,55
16 88 DOUBEK Tomáš 87 1-A 12 Polička 2:38:33 33,30
17 104 KYNCL Jiří 62 1-C 2 CK Maraton Hlinsko 2:38:34 33,30
18 127 CHLOUSTROVSKÝ Jaromír 71 1-B 3 2:38:34 33,30
19 89 POŘÍZ Lukáš 76 1-A 13 2:38:35 33,29
20 91 MOUČKA Ladislav 57 1-C 3 KC – Hlinsko 2:38:36 33,29
21 103 LOM Luboš 65 1-B 4 CK Maraton Hlinsko 2:38:49 33,25
22 114 DVOŘÁK Tomáš 81 1-A 14 CK Znojmo 2:40:10 32,97
23 52 BERNAT Luboš 74 1-B 5 Polar Mladá Boleslav 2:41:22 32,72
24 4 ŠAFFEK Pavel 51 1-D 2 OK Chrastava 2:41:23 32,72
25 69 HAVLÍČEK Martin 88 1-A 15 2:42:09 32,56
26 107 VAVERKA Vratislav 51 1-D 3 CK Feso Petřvald 2:42:09 32,56
27 46 SOUČEK Luboš 61 1-C 4 2:42:20 32,53
28 73 KACHLÍŘ Marcel 71 1-B 6 Vysočina BIKE KLUB Havl. 2:45:08 31,97
29 19 MICHAL Jiří 82 1-A 16 2:45:09 31,97
30 109 VEGERSKÝ Václav 76 1-A 17 2:45:10 31,97
31 72 ŠOTOLA Roman 71 1-B 7 Vysočina BIKE KLUB Havl. 2:45:11 31,96
32 135 BREJCHA Pavel 76 1-A 18 2:45:13 31,96
33 48 ZAVADIL František 63 1-C 5 Tj Agro Kolín 2:45:18 31,94
34 85 SVOBODA Josef 46 1-D 4 CK Vokolek – Import Hlins 2:47:09 31,59
35 108 SEMERÁD Ondřej 74 1-B 8 2:47:19 31,56
36 93 GREIPEL Tomáš 87 1-A 19 SUNDANCE Opava 2:47:19 31,56
37 5 DAVID Jiří 70 1-B 9 2:48:08 31,40
38 111 JASANSKÝ Václav 80 1-A 20 Cyklo Stratílek Litomyšl 2:48:10 31,40
39 13 ELICH Jiří 64 1-C 6 Apollo Náchod 2:48:14 31,38
40 130 KONÁŠEK Karel 48 1-D 5 TT Čáslav 2:48:18 31,37
41 43 SOBOTKA Miroslav 66 1-B 10 2:49:44 31,11
42 133 ZÁMEČNÍK Karel 70 1-B 11 PELLS HARD BIKERS 2:49:46 31,10
43 101 CHALOUPKA Pavel 56 1-C 7 KC – Hlinsko 2:51:00 30,88
44 76 ŠIROKÝ Ondřej 87 1-A 21 TJ Sundance 2:52:45 30,56
45 84 HOMOLKA Lubomír 62 1-C 8 PELLS HARD BIKERS 2:52:46 30,56
46 32 ŽÁK Petr 71 1-B 12 AGRO KOLÍN 2:52:46 30,56
47 134 OPLOCKÝ Michal 78 1-A 22 HB KUŘIM 2:52:46 30,56
48 33 KUCHAŘ Kamil 63 1-C 9 AGRO KOLÍN 2:52:47 30,56
49 60 PEŠKA Josef 49 1-D 6 SKC PEČKY 2:52:48 30,56
50 61 HOLÍK Jaroslav 56 1-C 10 SKC PEČKY 2:52:48 30,56
51 112 VLACH Martin 81 1-A 23 2:54:28 30,26
52 40 ZAJÍČEK Zdeněk 52 1-D 7 Celní ředitelství Brno 2:57:11 29,80
53 87 DOUBEK René 62 1-C 11 Polička 2:58:18 29,61
54 39 HRADIL Jerry 66 1-B 13 XCR SIDI 2:58:18 29,61
55 123 ŠKEŘÍK Martin 78 1-A 24 Velosport Valenta 2:58:44 29,54
56 41 STEHNO Vladislav 87 1-A 25 2:59:22 29,44
57 18 CHALUPA Jaroslav 53 1-D 8 Extruindustrie 3:01:45 29,05
58 31 KOUBLE Pavel 62 1-C 12 AGRO KOLÍN 3:01:47 29,05
59 66 VOJTĚCH Pavel 64 1-C 13 3:01:47 29,05
60 45 SLOUKA Jiří 50 1-D 9 Soneko Brno 3:01:55 29,02
61 59 KOZÁK Karel 63 1-C 14 SKC PEČKY 3:04:47 28,57
62 95 HAVLASOVÁ Alžběta 87 1-E 1 V.C.PEK SERVIS Kolín – OK 3:06:56 28,25
63 14 PUCHÝŘ Jaroslav 53 1-D 10 Pension U Macháčků 3:07:04 28,23
64 131 KOZÁK Martin 79 1-A 26 CK Nymburk 3:08:43 27,98
65 50 SAMEŠ Milan 68 1-B 14 Bakov Devils 3:09:21 27,88
66 100 ČERMÁK František 51 1-D 11 Veloservis Jeníček CR 3:09:23 27,88
67 56 LINHART Zbyněk 59 1-C 15 3:09:58 27,79
68 119 SLAVKOVSKÝ Petr 78 1-A 27 3:11:34 27,56
69 126 FLIEDROVÁ Ilona 63 1-F 1 3:12:04 27,49
70 62 VOKATÝ Vladimír 48 1-D 12 SKC PEČKY 3:12:54 27,37
71 125 MÍČA Pavel 63 1-C 16 3:12:55 27,37
72 51 ANDĚL Milan 52 1-D 13 Náchod 3:13:25 27,30
73 34 ROČÁKOVÁ Pavlína 83 1-E 2 3:14:26 27,16
74 105 STEJSKAL Kamil 76 1-A 28 3:15:13 27,05
75 77 URBAN Pavel 62 1-C 17 Stora Enso Timber 3:15:58 26,94
76 42 JANÁČEK Milan 60 1-C 18 3:16:22 26,89
77 116 KUMSTÁT Martin 76 1-A 29 3:16:59 26,80
78 47 ŠMÍD Pavel 63 1-C 19 3:17:54 26,68
79 67 ŽIVNÝ Jiří 51 1-D 14 3:18:31 26,60
80 26 ŠINDELÁŘ Martin 83 1-A 30 Bike Sport Chrudim 3:19:52 26,42
81 3 ČIHOVSKÝ Karel 49 1-D 15 OK Chrastava 3:20:04 26,39
82 113 ULRICH Milan 69 1-B 15 3:23:42 25,92
83 120 MALEČEK Petr 63 1-C 20 3:28:25 25,33
84 28 DUBEN Miloslav 46 1-D 16 3:30:11 25,12
85 2 VAŘECHA Josef 43 1-D 17 ZPS slévárna Zlín 3:30:16 25,11
86 38 HRADILOVÁ Jana 70 1-E 3 XCR SIDI 3:30:29 25,09
87 29 PECH Vladimír 49 1-D 18 LIGA 2000 3:32:17 24,87
88 55 BECHYNSKÝ, Ing. Jiří 59 1-C 21 LIBERO 3:34:41 24,59
89 44 STÁRKOVÁ MUDr. Iva 70 1-E 4 3:36:49 24,35
90 94 MAREK Vlastimil 57 1-C 22 3:43:04 23,67
91 78 FIDLER Jiří 64 1-C 23 Stora Enso Timber 3:43:07 23,66
92 79 PECKA Radek 74 1-B 16 Stora Enso Timber 3:45:18 23,44
93 25 JURKA Daniel 81 1-A 31 3:47:44 23,19
94 21 SPURNÝ Jiří 63 1-C 24 3:50:16 22,93
95 102 VĚRČÁK Horymír 76 1-A 32 OK COMP Team 3:52:55 22,67
96 20 HRUBEŠOVÁ Anděla 73 1-E 5 Vinohradské šlapky 3:57:11 22,26
97 80 KRÁL David 79 1-A 33 Stora Enso Timber 3:57:14 22,26
98 15 SOUČKOVÁ Vendula 74 1-E 6 Pension U Macháčků 3:57:51 22,20
99 98 FILEMON Boris 54 1-D 19 4:04:17 21,61
100 16 SKÁLA Jiří 73 1-B 17 Pension U Macháčků 4:04:31 21,59
101 7 PLISKA Pavel 64 1-C 25 TJ-ZENTIVA 4:08:08 21,28
102 129 HROMÁDKO Jana 54 1-D 20 4:11:56 20,96
103 81 JULIŠ Jiří 76 1-A 34 Stora Enso Timber 4:22:04 20,15
104 121 PRCHAL Pavel 59 1-C 26 AGRO KOLÍN 4:51:37 18,11
  24 RYCHTECKÝ Zdeněk 45 1-D   DNF  
  27 POSPÍŠIL Radek 82 1-A   DNF  
  49 ZAVADIL Filip 84 1-A   Tj Agro Kolín DNF  
  54 BECHYNSKÝ Vít 87 1-A   SUNDANCE Opava DNF  
  58 PATRA Miroslav 49 1-D   TJ Jiskra Jaroměř DNF  
  71 VYTLAČIL Jiří 81 1-A   DNF  
  90 KÁBRT Petr 76 1-A   DNF  
  99 ŽÁK Antonín 48 1-D   DNF  
  106 PLUCNAR Pavel 73 1-B   TJ TŽ Třinec DNF  

Výsledky ve formátu PDF.

 

142 km Výsledky            
Poř. Jméno Ročník
nar.
Kat. Poř.
kat.
Klub Čas Průměr
[km/h]
1 339 NĚMEC Luboš 76 2-A 1 4:07:53 34,37
2 361 PETR Pavel 69 2-B 1 LOKO Pardubice 4:08:02 34,35
3 310 BĚHOUNEK Michal 67 2-B 2 Vysočina BIKE KLUB Havl. 4:12:04 33,80
4 307 MYSLIVEČEK Petr 74 2-B 3 Sadská 4:12:04 33,80
5 293 KLEMENT Josef 63 2-C 1 CK Přibyslav 4:12:04 33,80
6 338 STUNA Tomáš 85 2-A 2 CK VOKOLEK-import Hlinsko 4:12:05 33,80
7 313 KRUPIČKA Martin 85 2-A 3 4:12:05 33,80
8 311 VOMELA Jaroslav 69 2-B 4 Vysočina BIKE KLUB Havl. 4:12:05 33,80
9 207 GRYC Přemysl 77 2-A 4 4:12:06 33,80
10 360 VODEHNAL Jan 73 2-B 5 OMT Pardubice 4:12:06 33,80
11 297 BUDINSKÝ Ondřej 84 2-A 5 MTBC MANITOU SOKOL CHRUDI 4:12:06 33,80
12 321 POLANSKÝ Petr 56 2-C 2 Cyklo POKR Pardubice 4:12:06 33,80
13 294 VRÁNA Dušan 73 2-B 6 KABA Sport 4:12:07 33,79
14 277 KUČERA Josef 71 2-B 7 SK Cyklo Chlubna Žďár n.S 4:12:08 33,79
15 268 KUČERA Petr 75 2-A 6 CYKLOSPORT CHROPYNĚ 4:12:08 33,79
16 312 STEJSKAL Zbyněk 75 2-A 7 Vysočina BIKE KLUB Havl. 4:12:08 33,79
17 341 KOREJTKO Zdeněk 65 2-A 8 4:12:09 33,79
18 497 ŠEMBERA Josef 77 2-A 9 4:12:11 33,78
19 227 KUČERA Vladimír 73 2-B 8 CYKLOSPORT CHROPYNĚ 4:12:57 33,68
20 300 VAŠEK Vladimír 69 2-B 9 CK MTB Hlinsko 4:13:37 33,59
21 251 FRANC Miroslav 71 2-B 10 4:14:10 33,52
22 328 TULACH David 77 2-A 10 OK COMP Team 4:15:11 33,39
23 232 KOUBÍK Michal 80 2-A 11 Cyklosport Kern 4:16:17 33,24
24 280 PROCHÁZKA Vít 80 2-A 12 SK Cyklo Chlubna Žďár n.S 4:19:37 32,82
25 259 NIČ Pavel 77 2-A 13 Cyklosport KERN 4:20:19 32,73
26 337 ZÁRUBA Martin 81 2-A 14 4:20:19 32,73
27 317 SEVERÝN Josef 58 2-C 3 Tatra Mléko 4:24:18 32,24
28 365 HLAVIČKA Petr 75 2-A 15 CK Nymburk 4:24:19 32,23
29 298 MATOUŠEK Pavel 78 2-A 16 4:24:20 32,23
30 208 LIPTÁK Lukáš 82 2-A 17 SKC PEČKY 4:24:21 32,23
31 274 JIČÍNSKÝ Jan 75 2-A 18 Cyklo Pokr Pardubice 4:28:15 31,76
32 204 MÜLLER Petr 64 2-C 4 SKP Nymburk 4:29:27 31,62
33 279 TROJÁNEK, Mgr. Miloš 67 2-B 11 SK Cyklo Chlubna Žďár n.S 4:31:13 31,41
34 245 MITTNER Leoš 71 2-B 12 4:31:13 31,41
35 449 NERADIL Tomáš 74 2-B 13 cyklo MXM Hulín 4:31:13 31,41
36 278 CHLUBNA Radek 68 2-B 14 SK Cyklo Chlubna Žďár n.S 4:31:16 31,41
37 315 SOTÁK Branislav 78 2-A 19 4:33:25 31,16
38 233 KUPEČEK Roman 67 2-B 15 4:33:25 31,16
39 474 BUCHTA Radomil 58 2-C 5 SKC Brno 4:33:25 31,16
40 343 NOVÁK Milan 57 2-C 6 Miko Cycles Přerov 4:34:58 30,99
41 276 STÁREK MUDr. Martin 67 2-B 16 4:34:59 30,98
42 357 PAVLÍK Miroslav 65 2-A 20 4:34:59 30,98
43 252 FRANC Bohuslav 44 2-D 1 Kutná Hora 4:34:59 30,98
44 358 RŮŽIČKA Michal 76 2-A 21 4:34:59 30,98
45 257 LUKŠAN Luděk 66 2-B 17 4:35:00 30,98
46 340 KUČERA Josef 43 2-D 2 SK Cyklo Chlubna Žďár n.S 4:35:00 30,98
47 437 PROCHÁZKA Milan 48 2-D 3 4:35:01 30,98
48 426 ŠVEC Stanislav 57 2-C 7 Praha 8 4:35:05 30,97
49 353 ŠIRŮČKA Pavel 64 2-C 8 SK Šafrata 4:44:06 29,99
50 267 TEUFERT Luděk 67 2-B 18 CYKLOSPORT CHROPYNĚ 4:44:06 29,99
51 314 SPIŠÁK Ondrej 82 2-A 22 4:46:31 29,74
52 362 CULKA Petr 86 2-A 23 UNIQA ALK Jihlava 4:46:31 29,74
53 201 KLIMEŠ Stanislav 63 2-C 9 4:47:29 29,64
54 350 KALOUSEK Josef 56 2-C 10 RAMALA Plzeň 4:48:31 29,53
55 289 SLANAŘ Luboš 73 2-B 19 KABA Sport 4:48:31 29,53
56 271 DOMANSKÝ Antonín 48 2-D 4 CK Stará Ves 4:48:31 29,53
57 273 STEHNO Milan 67 2-B 20 FAMILY TEAM HLINSKO 4:48:34 29,53
58 272 MAREČEK Michal 82 2-A 24 Top Ten Team Teplice 4:48:34 29,53
59 260 KŘÍŽ Pavel 76 2-A 25 4:48:35 29,52
60 326 MORAVEC Jaroslav 64 2-C 11 CK PŘIBYSLAV 4:48:36 29,52
61 345 BRABLÍK Vlastimil 69 2-B 21 4:48:37 29,52
62 219 VÁVRA Pavel 73 2-B 22 4:48:37 29,52
63 366 FRIC Milan 73 2-B 23 1.Soběslavská Cyklospoleč 4:48:38 29,52
64 309 ŠVADLENA Petr 72 2-B 24 4:49:01 29,48
65 270 TRACHTA Pavel 69 2-B 25 CKKV – Praha 4:51:35 29,22
66 344 KLVAŇA Radim 79 2-A 26 Miko Cycles Přerov 4:55:21 28,85
67 364 REITSCHLAGER Evžen 62 2-C 12 ANLEN CYKLOŠVEC GALAXY 4:56:40 28,72
68 363 VALLA Tomáš 73 2-B 26 Spartak Anlen Vlašim 4:56:40 28,72
69 240 VAVÁK Libor 65 2-B 27 4:57:32 28,64
70 354 VESELÝ Petr 43 2-D 5 TJ TŽ Třinec 4:58:41 28,53
71 220 KŘEČEK Miloš 70 2-B 28 TJ-Sokol Nové Město n. Me 4:59:42 28,43
72 347 VAŇÁČOVÁ Kristýna 80 2-E 1 ANLEN CYKLO ŠVEC 5:01:37 28,25
73 275 OKRUHLICA Petr 69 2-B 29 CKKV Praha 5:01:38 28,25
74 429 ŠOLLAR Richard 73 2-B 30 Bikesport Plzeň 5:02:47 28,14
75 288 ŠMÍD Petr 75 2-A 27 CK Peloton 5:03:07 28,11
76 218 GOLAS Rostislav 52 2-D 6 MXM Hulín 5:03:07 28,11
77 283 NIKL Vojtěch 85 2-A 28 5:03:09 28,10
78 261 HYBLER Jiří 57 2-C 13 5:03:09 28,10
79 496 KLEINER Robert 66 2-B 31 5:03:14 28,10
80 249 DOLEŽEL Petr 50 2-D 7 Cyklo MXM Hulín 5:05:36 27,88
81 348 HANŽLÍK Jiří 59 2-C 14 Cykloservex Duratec 5:07:44 27,69
82 237 HAUERLAND Karel 51 2-D 8 Nymburk 5:10:08 27,47
83 247 ADAMEC Petr 71 2-B 32 5:11:44 27,33
84 432 CVRČEK Pavel 60 2-C 15 KČC BC SPORT SEMILY 5:12:12 27,29
85 442 JUKL Josef 60 2-C 16 Cyklo Bike Vysočina 5:12:15 27,29
86 258 ŠPRINGER Václav 74 2-B 33 CAS Krasomil 5:12:16 27,28
87 308 POPEL Karel 60 2-C 17 5:12:21 27,28
88 367 SEDLÁČEK Zdeněk 69 2-B 34 5:12:35 27,26
89 422 ŘÍHA Miroslav 73 2-B 35 Vinohradské šlapky 5:17:49 26,81
90 234 TREŠL Miloš 60 2-C 18 5:21:03 26,54
91 203 ČECH Michal 70 2-B 36 SaZ Plzeň 5:21:05 26,54
92 368 KOPECKÝ Josef 54 2-D 9 KČC Litomyšl 5:21:05 26,54
93 284 MIKULÁŠEK Josef 74 2-B 37 5:22:13 26,44
94 286 BUCHTA Miroslav 67 2-B 38 5:22:14 26,44
95 231 KOUBÍK Vladislav 56 2-C 19 Cyklosport Kern 5:22:15 26,44
96 325 KAREL Jaroslav 71 2-B 39 CK PŘIBYSLAV 5:23:19 26,35
97 320 KUČERA Vladimír 49 2-D 10 CYKLOSPORT CHROPYNĚ 5:23:29 26,34
98 224 JANOVÁČ Stanislav 62 2-C 20 CYKLO MXM Hulín 5:24:24 26,26
99 404 SADOVSKÝ Martin 73 2-B 40 TJ Žďas Žďár nad Sázavou 5:27:21 26,03
100 230 MACH Tomáš 75 2-A 29 5:27:26 26,02
101 342 ŠVEHLÁK Jiří 45 2-A 30 5:27:42 26,00
102 356 KUBĚNKA Vladislav 47 2-D 11 AVX Lanškroun 5:28:08 25,97
103 351 VOLF Jan 71 2-B 41 5:31:33 25,70
104 263 ŠTEFAN Ladislav 55 2-C 21 KPO 5:31:42 25,69
105 250 KAVKA Petr 65 2-B 42 5:33:55 25,52
106 246 NOVÁK Stanislav 58 2-C 22 5:33:56 25,51
107 216 HRABA Pavel 47 2-D 12 CKKV Praha 5:33:57 25,51
108 248 ŠMAHEL Zdeněk 64 2-C 23 5:35:39 25,38
109 262 HYBLEROVÁ Blanka 57 2-F 1 5:37:42 25,23
110 229 MARČÍK Petr 72 2-B 43 5:39:24 25,10
111 418 CHYSKÝ Pavel 62 2-C 24 CKKV Praha 5:41:20 24,96
112 465 VÁLA Vladimír 50 2-D 13 5:41:29 24,95
113 349 GRAFNETTER Jan 55 2-C 25 Diasport Praha 5:42:55 24,85
114 425 ŠVIHEL Luboš 60 2-C 26 SKC Zruč nad Sázavou 5:42:57 24,84
115 222 NÁDVORNÍK David 68 2-B 44 5:43:25 24,81
116 223 NÁDVORNÍK Jaroslav 47 2-D 14 5:45:46 24,64
117 473 KAVALÍŘ Luboš 72 2-B 45 5:46:40 24,58
118 221 BOUZEK Bohumil 50 2-D 15 5:46:45 24,57
119 477 KOLÁŘ Josef 70 2-B 46 SK Kolis M. Krumlov 5:46:58 24,56
120 304 KOLÁŘ Petr 72 2-B 47 SK Kolis M. Krumlov 5:47:02 24,55
121 285 PROKEŠOVÁ Kateřina 80 2-E 2 5:47:02 24,55
122 495 LORENC Petr 69 2-B 48 5:47:02 24,55
123 316 KULKUS Vladimír 54 2-D 16 5:51:11 24,26
124 236 JAMBOROVÁ Renata 61 2-F 2 XCR Sidi 5:51:13 24,26
125 238 PUŠKÁČ Jaromír 50 2-D 17 CAS Krasomil 5:52:38 24,16
126 241 ŠMÍD Karel 62 2-C 27 CYKLO MXM Hulín 5:52:38 24,16
127 471 PLZA Jiří 56 2-C 28 5:52:40 24,16
128 269 BIČIŠTĚ Petr 68 2-B 49 Spirit Jičín 5:52:55 24,14
129 225 DOUDA Roman 72 2-B 50 CKR 5:53:48 24,08
130 226 DVOŘÁK Pavel 48 2-D 18 CKR 5:53:49 24,08
131 346 SCHWEIBE Jurgen 52 2-D 19 Heimsdorf/Bernsdorf 5:53:51 24,08
132 292 HRADECKÝ Jaroslav 49 2-D 20 5:57:55 23,80
133 202 PROKOP Rastislav 76 2-A 31 6:02:38 23,49
134 330 HOFFMANN Ivan 40 2-D 21 6:13:13 22,83
135 255 JIRÁSKOVÁ Věra 55 2-F 3 Baarnab Brno 6:15:09 22,71
136 256 JIRÁSEK Vladimír 53 2-D 22 Baarnab Brno 6:15:11 22,71
137 205 KMOŠŤÁK Svatomír 50 2-D 23 TJ-ZENTIVA 6:15:35 22,68
138 448 BERKA Vladimír 68 2-B 51 Vinohradské šlapky 6:15:44 22,68
139 405 HOLAN Martin 63 2-C 29 TJ-ZENTIVA 6:16:51 22,61
140 333 PATKOVÁ Jitka 60 2-E 3 6:25:45 22,09
141 217 ŠAFÁŘ Hynek 65 2-B 52 Spartak Praha 4 6:30:29 21,82
142 254 GLAC Saša 51 2-D 24 6:32:13 21,72
143 355 ZELENKA Milan 50 2-C 30 6:33:26 21,66
144 299 KLAPKA Milan 47 2-D 25 6:33:26 21,66
145 318 MRKVIČKA Jiří 70 2-B 53 6:33:27 21,65
146 253 SEDLÁČEK Pavel 53 2-D 26 Veteran club Brno 6:51:46 20,69
147 265 BEDNAŘÍK Vladimír 51 2-D 27 Hotmanka – Zádveřice 6:51:56 20,68
148 451 BEDNAŘÍK Martin 72 2-B 54 Hotmanka – Zádveřice 6:51:57 20,68
149 266 DUCHOŇOVÁ Pavla 79 2-E 4 Hotmanka – Zádveřice 6:51:59 20,68
150 264 POSPÍŠILOVÁ Jiřina 70 2-E 5 6:54:05 20,58
151 306 ŠUSTR Jan 48 2-D 28 SK Kolis M. Krumlov 7:04:32 20,07
152 305 KOLÁŘ Josef 47 2-D 29 SK Kolis M. Krumlov 7:04:32 20,07
153 296 ZEJDA Jiří 53 2-D 30 CKKV Praha 7:06:35 19,97
154 244 VÁCLAV Jaroslav 60 2-C 31 SPIRIT Jičín 7:23:54 19,19
155 242 BUŠTA Jan 64 2-C 32 SPIRIT Jičín 7:23:54 19,19
156 295 ČÍŽEK Slavomír 45 2-D 31 8:12:58 17,28
  228 KORDÍK Jaroslav 74 2-B   SPIRIT Jičín DNF  
  235 JAMBOR Zbyněk 60 2-C   Favorit Brno DNF  
  243 RYBKA Ivan 49 2-D   DNF  
  301 ONDRÁČEK Luboš 71 2-B   Lacman Team DNF  
  319 KOPECKÝ Ondřej 87 2-A   CK Vokolek – Import Hlins DNF  
  322 POLANSKÝ Dan 83 2-A   Cyklo POKR Pardubice DNF  
  359 RUCKER Daniel 74 2-A   PSK Whirpool HK DNF  

Výsledky ve formátu PDF.

 

235 km Výsledky            
Poř. Jméno Ročník
nar.
Kat. Poř.
kat.
Klub Čas Průměr
[km/h]
1 469 DÍTĚ Radek 79 3-A 1 Rock Machine Cyklomax 6:59:36 33,60
2 417 JANOUŠEK Libor 74 3-B 1 CK Vokolek – Import 7:05:27 33,14
3 435 ČELUSTKA Jan 82 3-A 2 Author Praha 7:05:28 33,14
4 352 VITÁČEK Tomáš 64 3-C 1 Viessmann 7:11:27 32,68
5 462 STÁREK Jaroslav 63 3-C 2 CKMTB Vokolek Hlinsko 7:11:27 32,68
6 486 SVOBODA Pavel 71 3-B 2 CK Vokolek – Import Hlins 7:11:31 32,68
7 484 JÍREK Miroslav 66 3-B 3 Tatra Mléko 7:12:51 32,57
8 459 ORÁLEK Dušan 74 3-B 4 CK Mor. Třebová 7:12:53 32,57
9 453 DUCHÁČ David 74 3-B 5 7:14:49 32,43
10 406 ZÁRYBNICKÝ Aleš 74 3-B 6 KC Kooperativa Liberec 7:16:20 32,31
11 427 CHMEL Zdeněk 83 3-A 3 Favorit Brno 7:16:28 32,30
12 452 SCHOVANEC Zdeněk 76 3-A 4 CYKLOSPORT CHROPYNĚ 7:16:44 32,29
13 428 JAMBOR Aleš 82 3-A 5 Favorit Brno 7:19:06 32,11
14 472 KUBÍK Miroslav 78 3-A 6 FUN – BIKE team Ústí nad 7:19:06 32,11
15 480 DRAGOUN Marek 74 3-B 7 S.K.C. Zruč nad Sázavou 7:23:01 31,83
16 431 WŰRZ Martin 63 3-C 3 KC Kooperativa Liberec 7:30:07 31,33
17 490 ZRZAVÝ Jan 62 3-C 4 7:30:48 31,28
18 482 ŠIMÁNEK Luboš 59 3-C 5 Nabul 7:30:49 31,28
19 500 BAIER Jan 57 3-C 6 7:30:50 31,28
20 436 ORNER Zdenek 56 3-C 7 KCK Zlin 7:32:59 31,13
21 488 KUBALÍK Ladislav 59 3-C 8 CK Keramik 7:56:22 29,60
22 479 JAKL Josef 65 3-B 8 S.K.C. Zruč nad Sázavou 7:57:41 29,52
23 454 DUCHÁČ Michal 68 3-B 9 8:02:34 29,22
24 416 PUČAN Břetislav 47 3-D 1 8:04:34 29,10
25 493 SOKOL Martin 79 3-A 7 8:20:36 28,17
26 424 HRUBEŠ Petr 72 3-B 10 Vinohradské šlapky 8:24:35 27,94
27 447 GRAFEK Jiří 60 3-C 9 SBM Košťálov 8:24:42 27,94
28 457 PAŠTĚKA Vít 50 3-D 2 B+M Velo Břeclav 8:26:32 27,84
29 461 ŠIMEK Michael 80 3-A 8 Vinohradské Šlapky 8:29:40 27,67
30 503 NĚMEC Karel 73 3-B 11 8:29:41 27,66
31 411 TRUHLÁŘ Jan 77 3-A 9 Hromosvodi 8:33:01 27,48
32 430 TICHÝ Vít 71 3-B 12 Kaspo Příbram 8:33:02 27,48
33 491 KAVULA Ivan 58 3-C 10 8:33:03 27,48
34 409 HERDA Jan 83 3-A 10 Dobřichov 8:34:49 27,39
35 494 ŠKŇOUŘIL Martin 77 3-A 11 8:39:09 27,16
36 423 SÝKORA Robert 72 3-B 13 Vinohradské šlapky 8:39:09 27,16
37 478 LAŇKA Jiří 69 3-B 14 8:39:10 27,16
38 445 FERENC Zbyněk 68 3-B 15 CKKV Praha 8:39:12 27,16
39 475 JANČÁR Marian 53 3-D 3 8:39:32 27,14
40 407 KYNČLOVÁ Jana 75 3-E 1 Cyklo Špicar Jilemnice 8:42:11 27,00
41 501 ŠILHÁN Tomáš 72 3-B 16 8:45:11 26,85
42 401 ZACH Pavel 65 3-B 17 8:49:01 26,65
43 466 ŠVEJKAR Vojtěch 50 3-D 4 8:49:10 26,65
44 499 ŠÍBL Radek 80 3-A 12 8:53:43 26,42
45 414 REŽNÝ Jiří 48 3-D 5 OD Morava Holešov 8:53:44 26,42
46 412 KREJČÍ Miloš 70 3-B 18 OD Morava Holešov 8:53:44 26,42
47 402 PROCHÁZKA Milan 66 3-B 19 Becaro Kamenná 9:10:52 25,60
48 498 ŠÍMA Zdeněk 66 3-B 20 9:10:53 25,60
49 444 ŠOULÁK Luděk 69 3-B 21 Avenir Brno 9:10:54 25,59
50 492 LIKUSOVÁ Dagmar 70 3-E 2 9:20:31 25,16
51 450 POSPÍŠIL Jiří 57 3-C 11 BS JOMA J.Hradec 9:20:32 25,15
52 438 ŠPLÍCHAL Jan 83 3-A 13 TJ Starkoč 9:35:35 24,50
53 410 JEITNER Berthold 71 3-B 22 TJ-Sokol Nové Město n. Me 9:35:35 24,50
54 504 MATĚJKA Ladislav 59 3-C 12 9:45:28 24,08
55 421 POLNAR Miroslav 53 3-D 6 10:08:25 23,17
56 443 JERMOLÁJEV Igor 62 3-C 13 10:08:28 23,17
57 434 GOTHARD Tomáš 68 3-B 23 10:21:38 22,68
58 467 NAVRÁTIL Bohumil 62 3-C 14 BECARO 10:37:37 22,11
59 439 PAVLAS Petr 85 3-A 14 10:43:10 21,92
60 441 NOVÁČEK Přemek 84 3-A 15 10:43:17 21,92
  408 ŠPICAR Rudolf 71 3-B   Cyklo Špicar Jilemnice DNF  
  419 KURKA, Ing. Vít 62 3-C   Triatlon Klub Opava DNF  
  420 POLNAR Stanislav 76 3-A   DNF  
  440 PAVLAS Jiří 58 3-C   DNF  
  481 MOJŽÍŠ Pavel 66 3-B   S.K.C. Zruč nad Sázavou DNF  

Výsledky ve formátu PDF.

 

142 km Výsledky teamů
Poř. Team Celkový
čas
Poř. Jméno Čas
1 SK OMT PARDUBICE 12:06:30 2
4
10
297
347
298
POLANSKÝ Dan
VODEHNAL Jan
POLANSKÝ Petr
03:55:54
04:02:39
04:07:57
2 MONTANA VYSKOCIL KOLIN 12:18:52 1
7
14
292
255
383
NOVOTNÝ Petr
KONVALINA Petr
VLACH Martin
03:55:48
04:07:27
04:15:37
3 OK COMP 12:25:39 3
9
12
367
351
371
STUNA Tomáš
VRÁNA Dušan
TULACH David
04:02:36
04:07:29
4:15:34
4 CYKLO CHLUBNA 12:28:03 5
8
16
266
256
362
KUČERA Josef
KOREJTKO Zdeněk
PROCHÁZKA Vít
04:04:57
04:07:28
04:15:38
5 AGRO KOLIN BETA 12:46:51 13
15
17
303
385
279
RAK Pavel
PRCHAL Pavel
MAREK David
04:15:35
04:15:38
04:15:38
6 SCP PARDUBICE 13:28:23 18
20
23
285
204
280
MITTNER Leoš
BORUCH Petr
MAREŠ Kamil
04:24:21
04:37:02
04:27:00
7 ZAVADIL 13:39:44 19
21
22
271
354
361
KUCHAŘ Kamil
ZAVADIL František
ŽÁK Petr
04:26:59
04:35:45
04:37:00
8 CKKV II 14:00:45 24
25
26
336
294
372
TRACHTA Pavel
OKRUHLICA Petr
KAVULA Ivan
04:40:14
04:40:14
04:40:17
9 KASLE PARDUBICE 16:24:49 28
32
34
201
243
325
ADAMEC Petr
KAVKA Petr
ŠMAHEL Zdeněk
04:58:35
05:20:50
06:05:24
10 EXTRUINDUSTRIE 17:31:16 30
31
38
370
369
257
RECKZIEGEL Jan
CHALUPA Jaroslav
KOSEK Jaromír
05:09:37
05:16:51
07:04:48
11 SPIRIT JICIN 18:08:07 33
36
37
202
340
207
BIČIŠTĚ Petr
VÁCLAV Jaroslav
BUŠTA Jan
05:29:55
06:19:06
06:19:06

Výsledky družstev na 142 km ve formátu PDF.

 

235 km Výsledky teamů
Poř. Team Celkový
čas
Poř. Jméno Čas
1 CK KOKOLEK HLINSKO 21:35:53 1
2
3
462
486
459
STÁREK Jaroslav
SVOBODA Pavel
ORÁLEK Dušan
07:11:28
07:11:32
07:12:53
2 VINOHRADSKÉ ŠLAPKY 25:33:26 5
6
8
424
461
423
HRUBEŠ Petr
ŠIMEK Michael
SÝKORA Robert
08:24:36
08:29:40
08:39:10

Výsledky družstev na 235 km ve formátu PDF.

Partneři:

lacman

fondvysociny csas zdirec
Město
Ždírec nad Doubravou
extruindustrie region hitec
storaenso holzwerke-wimmer das
rychtar isoline intermont
laznicka spektrum-holas coufal
lesni-spolecnost ag-svoboda bonavita
hk-drevovyroba briko north-wave
kyncl shocart
cukrarnaMarkéta Culková
elov studas
u-machacku
novak-modelarna autobazar-claudie slevarna
logo dnes elko
Truhlářství
Zdeněk Novák
Autodoprava
Jan Matějka
Zemní práce
Josef Marek
Práce ve stavebnictví
Josef Bříza
Ovoce zelenina
Libor Trtík
Řeznictví a uzenářství
F. Stejskal a synové

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*